klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Gamzecim iğneyi ne zaman olmuştun canım. Yumurta çatladıktan sonra 14 gün sayacaksın. Senin kaç oldu? Bende de koyukıvamlı sanki yağsız krem gibi bi akıntı var. Belki daha hcg 50 üstine çıkmamıştır. 50 nin altı idrar testinde çıkmıyormuş

geldim kızlar testi sabah yaptım ama tek kurbağa gözü gibi çizgi çıktı yineama adet olmadım napcam şimdi:84:
benım adetımı 4 gun gecdıgı halde bu ıdrarda erken gebelık testınde cıkmadı ıkıncı cızgı ama aynı gun kanda cıkdıı.. sen nıye bosuna ıdrarda yapıyosun dırek kanda yapp rahatlarsın hem yerınde olsam hemen yarın kanda baktırırım

Camasir suyuyla yap simdi bisey kaybetmezsin

selam kızlar gunaydın.... sıze basıma gelenı anlatayım. benım evde her zaman testlerden hazır bulunur. sabah kalktım saat 9 gıbı falan ya dedım erken daha bat a var ama su testı yapayım dedım gıttım yaptım ve sılık cızgıyı gordum ınanamadım ya . kafayı yıyordum. mumkun degıldı cunku bıle bıle yaptım. ama sılık cızgı vardı. sonra hemen kan vermeye gıttım. am sonuc negatıf. mıllet hamıle olur cıkmaz teste . ben hamıle degılım cızgı cıktı :)))

amanda aman kendıne takvım de yapmıs masallah :) cok guzel olmus :)))

canım iğneyi olalı 20 ci günüm .evet bugün hissettim krem gibi pütürlü sanki böyle aferdesin ama .birde sancım var bugün belimde ve hifif kasığımda ağzımın içi bir tuaf

haklısın tatlım pazartesi ye kadar olmazsam yaptırcam pek güvenmiyorum zaten idrar testlerine adet günün geldiğinde veya geçtiğinde sendede adet belirtileri oldumu tatlım :44:

canım iğneyi olalı 20 ci günüm .evet bugün hissettim krem gibi pütürlü sanki böyle aferdesin ama .birde sancım var bugün belimde ve hifif kasığımda ağzımın içi bir tuaf

Canım sen kan testi yaptır mutlaka. Bence yüksek olasılıkla hamilesin. İğne 36 saatte iğneyi çatlatıyor. Çatlamadan sonra 14 günmüş hep . Değişen yumurta çatlayana kadar olan kısımmış kişiden kişiye . Yaptır şu testi

kanda sonuc kesın en azından kafan rahat olur. yoksa pazartesıye kadar gun gecıremezsın bununla . en azından ben gecıremezdım....ınsallah hayırlı haberlerını alırız canım.
hastane bugün yapmaz sadece acil var .polikinlikte yok burda sağlık ocaklarıda kapalı malüm hafta sonu

Sağol canım. Gamzeden beklerken sen ondan önce yapmışsın :)) ama daha çıkarmı ki kanda senin daha yokmuydu adetine . Sonuç kaç çıktı cnm?

ben dıyorum dayanamam dıye :) garıp olan ıdrar testının sılık cıkması ama kanda olmamamsı. benım adet gunum 19 mayıs 1 hafta var daha. bılıyorum am ayınede ıdrar testını yapmak ıstedım. oyle sılık goruncede hemn kan testı yaptırdım ıste... olsaydı cıkardı... dur bakalım adet olayım da bu sefer 2. aşılamada umutluyum canım... bakalım

haklısın tatlım pazartesi ye kadar olmazsam yaptırcam pek güvenmiyorum zaten idrar testlerine adet günün geldiğinde veya geçtiğinde sendede adet belirtileri oldumu tatlım :44:
evet oldu tabı hatta belım falan agrıdı kesın dedım yarın adet olcam ben zaten sen bıde iğne olmussun bebek yoksa kesın adet olursun olmassan hamılesındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…