klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iki ay klomen bi ay rahim filmi geçti yine hamile kalamadım bu ayda klomen deneyeceğiz hayırlısı
Bu ayda olmazsa endokrine yolllayacaklarmış yine beklemedeyim

hafta sonlarını sevmıyorum cok yalnız hıssettırıyor... çalışırken vakıt daha cabuk gecıyor... bır pazartesı olsada baslasam...

aynen canım ya bu ay gitmedim ama bi taraftanda çok sabırsızım

merhaba arkadaşlar size çok güzel haberlerim var hamileyimmm çatlatma iğnesinin 17.günü halen adet olmayınca kan tahlili yaptırdım sonucum 541 hemen doktora gittik hnüz kese görünmez dedi çok küçük çünkü pazartesi günü 28nisanda öğrendim çarşamba günü kan tahlilini tekrarlayalım dedi değerim 914e yükselmiş pzt inş keseyi görebilceğiz .Bu bir mucize ailem ve eşim biliyor sadece kimslere söyleyemedim tamolarak belliolsun çok korkuyorum çünkü .lütfen maşallah demeyi unutmayın .kasım ayında kendiğinden büyüyen yumurta çatlatma iğnesi negatif sonuç,aralık ayında klomen denendi cevap vermeyince dirençliymiş pko gonal fe geçtik o ay içinde sürekli doz yükselterek 1 yumurta büyüdü doktorum aşılama yapalım dedi ve yılbaşında sonucumun negatif olduğunu öğrendim.1 ay ara verdik şubat ayında doktorum klomen benzeri göğüs kanserinde kullanılan letu diye bir ilaç varmış kullandım yine cevap lamadık mart ayında letu başladık 5 gün içtim doktorum muaynede şaşırdı 2 yumurta var nasıl büyümüş bu kadar çabuk kist olabilir büyürse yumurtadır dedi ve çok kötü 2 günsonucunda yumurta olduğunu öğrendik 11 nisanda çatlatma iğnesi 12-13-14 ilişki sonucum pozitif ben yumurtam var diye bile hamile kalmış kadar sevinmişken şimdi şoktayım Allahım bana bu günü yaşattı ya hiç adet olamazken tedavi bile olamazken çok şükürbinlerce kez .Darısı buradaki ve dışardaki tümi steyen arkadaşlarıma olsun

hayırlı olsun ..

Hayırlı olsun duaların kabul olmuş ne mutlu sana

İnşallah arzum pazartesi belli olucak herşey

Tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin.

Bugün öğrendim. Haberlerde çıkmış. Ne kadar doğru bilmiyorum ama ithal muzlara doğum kontrol hapı içerikli daha uzun dayansın diye ilaç ekliyorlarmış. Ne olur ne olmaz. Yerli muz alıp tüketin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…