klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim gözün aydin masallah duruyabüyük ihtimalle sezaryan olmussun...allah anali babali büyütsün....
Saok cnm..Evet sezeryan..bebek kilolu olunca dogum kanalina kafasi giremedi.son Ana dek bekledik AMA catidq acilma olmadi.nasip Boyleymis.cok şükür saglikliyiz ikimiz de..
Ayy maşallah Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli ömürler versin duru bebeğe.. Sana da geçmiş olsun canım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Cok cok saol :)
Kırkbin kere maşşallah kilosu çok iyiymiş :)) ismide öyle çok şükür atlattın
Rabbim sizlere de tattirsin insallah,ismen size dua ettim sancilarimi cekerken..
gözun aydın canım masallh güle güle buyutun duru bebegı...
Saol elifcim..Senin de yakinda yuzun gulecek insallah..haberlerini okuyorum..
günaydın kızlarrr..

öpüyorum hepinizi

rabiacığım canım benim gözünaydın. Allah analı babalı büyütsün. maşallah ona.
Canim...cok saol...
Saol arzucum...aldik kucagimiza hamd olsun..
Tebrik ederim canım, gözün aydın! Darısı bizim başımıza...
Amin..Rabbim seni de kurtarsin insallah..yardimcin olsun..

sagol arzucum..biz kirlikken cok cektik cok gazi vardii hep agliyordu geceleri uyumuyordu..ama masallah kizim cok iyii yanii teyzesii simdi efendi gözüküyor insallah öyle devam eder...desene senin oglusun disariyi seviyor yerim ben onuu buarada evine gectinmii yoksa daha annenlerdesin...

Kızlar sabah hastaneye gittim özel hastane olsun bu seferki dedim hani daha iyidir düşüncesiyle bin pişman oldum....
Bebeklerimin kalp atislari yine duyulmadi 7+4 uz bugün ama gelişimleri geriden geliyormuş daha 5. Haftadalarmis insallah o arayi kapatiriz...daha çok erken 10 gün sonra duyulur dedi bi on gün daha nazil beklerim bilmiyorum...inanın tup bebeğim tutumu acaba kan testini beklerken falan bu kadar stres yapmamistim ömrümden omur gidiyor resmen...

canim benim icini ferah tut..o nazlii bebislerinin kalp atislarini diyacaksin.merak etmem o acigii kapatirlar bebislerin...insallah sag salim kucagina alirsin bebisleriniii...

Yok cnm geçmedim , bi ara ağrıya gittik geri geldik. Ama haziranın 15 inde geçicem eve artık
Hemen olumsuz düşünme, herşey iyi olacak inş . Sen moralini yüksek tut ki bebişlerin etkilenmesin

iyi aksamlarrr

rabia allah uzun omurler versin bebegine.

elocanimm streslenme.duyacaksin allahin izniyle kalp atislarini.

benim bugun 13.gundu catlatmadan sonraki.cok degisik agrilarim olmustu bugun test yaptim ve her zamanki gibi yine negatif.daha guclu karsiliyorum bu sonucu.aliskanlik oldu cunku.simdi ne yapicam bilmiorum.regl olunca doktora gidicem tekrar kist falan yoksa artik tup bebegi konusucam.esim hic istemiyor erken diyor,ailemde ayni goruste.doktorumda hemen diil diyordu.kaldim arada yani.artik ne yaparim bilmiyorum.istanbulda ankarada olsam bu kadar dusunmem.samsunda guvenebilecegim tek yer universite.yeni bir doktor istemiyorum bu doktorumdan cok memnunum.acibadem ya da guven hastanesinde yapiyor bu doktorum transferi.isten nasil izin alicam offf hep.bir belirsizlik

Bende seni tatlım iyiyim çok şükür transfer zamanını bekliyorum umut da iyiydir inşallah

Amin inşallah çok teşekkür ederim rabbim inşallah dualarımızı kabul eder

Canını sıkma doktorun kendiside demiş gelişimleri geriden geliyor diye pazartesi kontrole gittiğin zaman duyulacak belkki 10 gün beklemene gerek kalmıyacak

Aysun bende senin gibiydim heray hiç ara vermeden tam gaz tedaviye devam ve sonra olumsuz sonuçlar insan çok yoruluyor ne yapacağını bilememek yıpratıyor samsunda alternatifinin olmaması kötü ama tabi yapıcsk birşey yok . Bende aşılamalardan sonra hiç xaman kaybetmek istemedim tüpten sonra ne yapıcağıma karar vericem ya tekrar yada uzun bir ara . Senelik iznin yokmu o zaman kullansan

Merhaba bugun uye oldum arkadaslar onclkle rbbm tum skntlrnizi gidersn 3 aylar veslsyle Cenabi allah tum dualarnza icabt byrsn hyrlsyla..3 senelik evliyim pazartesi gunu kismetse asilama yapacak doktorum cok heyecanliyim bi okdrda tedirgnm 114 kiloyum ama boyum uzun yinede obezim malesef.. puregon75 basladi ilk 4 gn dktrm snra iki gun menagon yapti o arada ilac kullanma ddi dun belim cok agridi bi kas gevsetci ictm ins olmsz bise olmaz demi.. dua edin..bide ttr ins demi

Rabia gule gule buyut canım

stres yapma elif bak onlarıda olumsuz etkılersın sonra inş.duyacaksın

AYSUNCUM seni anliyorum canim insallah en kisa zamanda hamile kalirsin..allah gönlüne göre versin.....ELİFKAPTAN sen ne yaptin test yaptinmi canim insallah hamilesinnn.SEDACİM sen nasilsin tedavi sürecinnasil gidiyorr insallah en kisa zamanda hamile kalirsinnnn..DENİZCİM nasilsin neyapiyon sen ne alemdesinnn senin tedavin sürecin nasil geciyor allahgönlünüzr göre versin...

Takılma onlara ağrı olduğu zamanda tutuyor ağrı olmadığı zamanda hayırlısı olucak inşallah . Donmuşlar var mı
yok canım benım yumurtalar o kalıtede degılmıs... anlamadım transfer edılenler nasıl kalıtelı oluyor o zaman...

canım sıkma kendını bak boyle yaparak daha cok onları olumsuz etkılıyorsun...ıkızlerde normaldır belkı bu tur olaylar her doktorun dedıgı seyler canını sıkmasın... kapalı kutu sonucta.. sıtres yaparsan onlar bundan etkılenırse daha kotu degıl mı ... ıyı dusun ıyı olacak ınsallah

canım test gunum salı bakalım ne cıkacak...4 gun kaldı hayırlısı ıle beklıyoruz işte...

Ben beklemedeyım canım bır suru aksılık ust ustte geldı tekrarlıcak gucum yok belıyoruz kısmet

canım test gunum salı bakalım ne cıkacak...4 gun kaldı hayırlısı ıle beklıyoruz işte...
canim hadi insallah sali günü bize müjdeyi verirsin..
Ben beklemedeyım canım bır suru aksılık ust ustte geldı tekrarlıcak gucum yok belıyoruz kısmet

canim hayirlisiii insalllah en kisa zamanda hamile kalirsin...

kızlar ne güzel yavrularınızı kucağınıza aldınız.bizler de böyle yazıp yazıp duruyoruz hala buralarda.rabbimin bize sınavı da bu.allah beterinden korusun.ama çok üzülüyorum çokkk

kızlar ne güzel yavrularınızı kucağınıza aldınız.bizler de böyle yazıp yazıp duruyoruz hala buralarda.rabbimin bize sınavı da bu.allah beterinden korusun.ama çok üzülüyorum çokkk

sabırr dilemekten başka elimden gelen bişi yokk...aynı durumdayımm...ve bu ayın 23 unde evliliğimiz 5 yıl olacakk...cevremdeki kimseyede acamıyorum içimiii...yakından bilen varsada tedavide oldugumu söylemedimm...kendi kendimee yanıp tutuşuyorumm...şimdi yeniden başladım bende 2.günü iğnemin...

rabbimm yüreğinee serinlikk versinn...hakkında hayırlısı ne ise seni ona yöneltsinnn...çok zorr çokkk...

Tatlım sabah kan vericem tahlil doktorun istediği gibi çıkarsa salı günü transfer yapılıcak inşallah amin hülyacım

Buna takılma belki sadece bir tane kaliteli bulundu ve o transfer edildi

inş herşey gönlünce olur cnm, rabbim muradını versin inş

Cnm benim inş sizlerde bunları yaşayacaksınız, kalbini sakın karartma
belki hiç bir laf içini ferahlatmaz ama , benim evlilik süreme bakarsan, asla umudunu kaybetmemen gerektiğini anlarsın. İnş rabbim yüzünüzü güldürecek

Tatlım sabah kan vericem tahlil doktorun istediği gibi çıkarsa salı günü transfer yapılıcak inşallah amin hülyacım

Buna takılma belki sadece bir tane kaliteli bulundu ve o transfer edildi
Ayyy hadi inş herşey istediğin gibi olur cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…