klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kizlarrr

deniz ben yumos olunca yapmadim kuru.1bardak ictim kaldi:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
bakalım ben ne kadar dayancam tadıda ıgrenç

4 gun gıttı bile hadi hayırlısı

Tebrik ederim...Darısı başımıza , Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah... Birgün bende duyurabilecek miyim acaba mutlu haberleri?

Olumlu düşün içini ferah tut. Zorlukların hepsi mutlu bir haberle unutulacak elif'cim :))

Yaaa kızlar bir şey sorucam. Benim ilk klomen denemem ve ilacı aldıkça baş dönmesi , mide bulantısı hissi agresif tavırlarım oluşuyor. Normal mi? Karar veremedim...:44::18:

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve gerçekten çok hoşuma gitti.ben üç yıllık evliyim ve bir yılı aşkın süredir bebek istiyoruz ancak Allah henüz nasip etmedi.doktora gittim tahlilleri yaptırdım fsh 14,8 çıktı,rahmimde de 1,5 cm polip varmış,bu cuma polipi almak için ve tüpleri kontrol etmek için ameliyat olcam,aslında çok korkuyorum ama bebek için bütün acılara değer,bi kaç ay sonra da tüp bebek tedavisini düşünüyorum ama tüp bebek tedavisi ,aşamaları çok mu uzun sürüyor,kaç günde bir gitmem lazım sizlere sormak istedim..bu konularda hiçbir bilgim yok,yoğun çalıştığım için de zaman da çok önemli,beni biraz olsun aydınlatırsanız sevinirm

Ben klomen ve igneyle ilk bebegimi dunyaya getirdim smd 3.5 yasinda ve kardes istiyoruz ve sil bastan yasama kokusu can sikitor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben 4 aydır klomenın neden olduğu kisti kçültemiyorum her ay doktor korunma veriyor ne yapacağımı şaştım kaldım 3 yıl oldu evlenelımız nerdeyse ben şunu sorcam kistin küçülmesi için ne yapmalıyım folbıol kullanıyodum doktorda herhangı bışey demedi acaba kullansammı kullanmasammı acaba folıkasıt kistin küçülmesini engellermi kızlar nolur yardım edın kisten kurtulmam lazım en azından korunmadığımız zaman bir ümidimiz oluyodu artık oda yok

merhaba arkadaşlar bugün aşılamamin 10 günü ama hich bir belirtim yok acaba tutmuşmudur dün meraktan idrar testi yaptım negatif acaba erkenmi yaptım

elifff telefonda ulasamadım sana
bırsey soracam bugun benım cok agrım var aynı adet olacakmısım gıbı... sanırım senınde olmustu boyloe agrılar... ama benım bugun 5. gunum daha erken gıbı geldı... senın kacıncı gununde basladı o adet agrıları canım ya...

Son düzenleme:
İnşallah canim hepimiz alicaz kucagimiza yavrularimizi

elifff telefonda ulasamadım sana
bırsey soracam bugun benım cok agrım var aynı adet olacakmısım gıbı... sanırım senınde olmustu boyloe agrılar... ama benım bugun 5. gunum daha erken gıbı geldı... senın kacıncı gununde basladı o adet agrıları canım ya...

Valla ben başladım başlayalı tavsiye ediyorum. Bana ilk kez Ankara'daki aile hekimim tavsiye etmişti. O zaman evleneli çok olmadı diye yapmamıştım. Kesinlikle tavsiye ederim. Ama bırakmayacaksın. Devamlılık önemli. İnşallah güzel olacak.
insallah haftaya duyacaksın canım

kız dogururken adımı unutma sakın

hayırlı olsun

senınde görcez 9 ayın yaklasınca :18::18::18:
İnşallah canım yaa, sağ salim gelişsin de artık o korku ve heyecanı çekerim. İple çekiyorum o zamanı.
Canim gordum bebelerimi ama kalp atislari yoktu...vajinadan bakildi canim o kadar su icememki...cuma günü başka Dr gidicem inşallah duyariz bu sefer
Ben içtim canım yaa, o atışları görmeye değerdi. Ama beklemek de güzel. Sadece endişelenme...

merhaba arkadaşlar bugün aşılamamin 10 günü ama hich bir belirtim yok acaba tutmuşmudur dün meraktan idrar testi yaptım negatif acaba erkenmi yaptım yardımcı olursaniz sevinirim

Sogan kuru denedin mi hic?

merhaba arkadaşlar bugün aşılamamin 10 günü ama hich bir belirtim yok acaba tutmuşmudur dün meraktan idrar testi yaptım negatif acaba erkenmi yaptım yardımcı olursaniz sevinirim

ıdrar testı ıcın cok erken sonuc alamk ıcın 15. gun kan testı yapmalısın ...ıdrarda daha gec bellı oluyor...

Tebrik ederim...Darısı başımıza , Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah... Birgün bende duyurabilecek miyim acaba mutlu haberleri?
Sağol canım, amin!
Yaaa kızlar bir şey sorucam. Benim ilk klomen denemem ve ilacı aldıkça baş dönmesi , mide bulantısı hissi agresif tavırlarım oluşuyor. Normal mi? Karar veremedim...:44::18:
Yapar bence, ama vücut alışıyor. Ben ilkinde serophone kullandım. Görmemde yan etki yaptı. Bırakınca gitti. Yine de doktoruna sor. Hapta ne yazıyorsa ona göre hareket et bence.
Kizlar dua edin..
Nobetci doktor yatis Verdi
Bu gece burdayiz
Sancilari takip ediyoruz...
Allah kurtarsın canım, Allah yardımcın olsun...
İlaç vermiyor mu kisti gidermek için? Folik asit hücre yenilenmesini sağlıyormuş diye biliyorum. Gebeliği düşünmeye başlayınca için diyorlar. Ben içmiştim. Ama kist oluşturur mu bilmiyorum. Bence soğan kürü yap.
İlaçlardan olmuş olabilir canım, endişelenme.
Güzel haberlerini alacağız inşallah canım.

Kan tahlilinde belki cikar ama idrar icin erken gibi geldi bana. 4 gun sonra tekrar bakabilirsin. Hayirli haberler alirsin insaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…