klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İyi geceler kızlar...
Dun Dr gittim kuzularimin kalp atislatini duymak için ama ne katindan nede vajinal ultrasondan duyulmadi bir hafta sonra gel dedi inşallah hafta duyarim.:KK5:
insallah haftaya duyacaksın canım
I

Kizlar cok saolun..
Deniz Sen de ayrica cok saol,
Senin yaziyi alintilayamadim,
Elocan Rabbim kucagina almak da nasip etsin..
Anka Sen de saolasin..
Dun gece epey sancilqndim,
Surekli saat tuttuk AMA sabaha gecti sancilar ,anlamadim..
Dua edin..Allaha emanet olun..
kız dogururken adımı unutma sakın :KK49:
beni de aranıza alır mısınız

ben bu ay ilk defa klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum,bende de pko var aynı zamanda glifor kullanıyorum 2 aydır.
hayırlı olsun
Ayy, çok heyecanlı!:KK52::nazar:En Büyük TÜRKİYE

senınde görcez 9 ayın yaklasınca :18::18::18:

Benimki çook inatçı pko'ydu canım. Tedaviye ara vermek zorunda kalmıştım. Bu sürede soğan kürü yaptım. Yine ara vermem gerekince evde bulunan serehoneyi içtim. Soğan kürüne de devam ettim tabii. Dua, kür derken Rabbim nasip etti. Darısı sizin başınıza.:KK31::nazar:

bugun bana bişey oldu sabah konuları gezerken sogan kuruyle ılgılı sayfaya denk geldım içsemmıkı dedım sonra bir arkadasla tanıstım oda sogan kurunden bahsettı burada da sen bahsetmıssın ben bu tesaduflere ınanarak 1. bardagımı ıcmıs bulunuyorum :KK1: bakalım ne olcak :KK31:

hayırlı olsun

tşk ederim.merhaba bu arada, başlardan beri okuyorum özellikle senin yazılarını takip ediyordum.bende üye olayım paylaşayım istedim

Benimki çook inatçı pko'ydu canım. Tedaviye ara vermek zorunda kalmıştım. Bu sürede soğan kürü yaptım. Yine ara vermem gerekince evde bulunan serehoneyi içtim. Soğan kürüne de devam ettim tabii. Dua, kür derken Rabbim nasip etti. Darısı sizin başınıza.:KK31::nazar:

evet nasipse oluyor gerçekten. bu arada olan bir şeyi sormak istiyorum.ben çatlatma iğnemi 23 nisan çarşamba günü oldum,cuma akşamı benden kahverangi bir akıntı geldi geceye kadar sürdü.sabah kalktığımda yoktu.bu nedir bir bilginiz varmı?

kaderin benzemesin :KK1::KK1::KK1:

vardır her işte bir hayır,gerçekten bazı şeylerin zamanı var inşallah yürekten söylüyorum en kısa zamanda olur senin.birde bu pko nasıl sonradan oluyor hormonlar bozuluyor sanırım değilmi?çünkü bende böyle bir sorun yoktu önceden

vardır her işte bir hayır,gerçekten bazı şeylerin zamanı var inşallah yürekten söylüyorum en kısa zamanda olur senin.birde bu pko nasıl sonradan oluyor hormonlar bozuluyor sanırım değilmi?çünkü bende böyle bir sorun yoktu önceden

Bende pko yok o yuzden bılemıcem ama demekkı zamanla oluyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam kizlarrr

deniz ben yumos olunca yapmadim kuru.1bardak ictim kaldi:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlıı olsunn canımmm....inşallahh güzel haberler ver bize inşallahh....10 gün sonra hamilelik takvimini yaparsın ınsallah....tek transvermii..çiftmi...
tek yapılmış canım ben cıft bılıyordum sasırdım:)
Elif hayırlı olsun transferin inşallah bebeğin seninle birliktedir yada bebeklerin haftaya bu zamanlar seninle birlikte seviniriz inşallah
ınsallah canım
Hayirli olsun canim bol bol dinlen arada ayaginin altina yastik koy....komposto falan iç ananas kivi yemistim ben

komposto ıctım canım kabız olmayım dıye sımdıde ısal oldum:) ne yapcam bılmıyorum ben cok yatmadım ılk gun yattım sonra kalktım ayakta gecıyor ıste...

selam kızlar bugun transferın 4. gunu olmus....
ılk gun evde yattım dınlendım. aksama dogru kalktım gezındım o gunden berı yatmıyorum ayakta oyle bazen gezıyorum bazen oturuyorum ıste... kabız olmamak ıcın kompostolar ıctım ılk 3 gun banyo yapmadım( en kotusu buydu) agrı sızı yok arada gaz sancıları oluyor o kadar. benden bu kadar :)

selam kızlar bugun transferın 4. gunu olmus....
ılk gun evde yattım dınlendım. aksama dogru kalktım gezındım o gunden berı yatmıyorum ayakta oyle bazen gezıyorum bazen oturuyorum ıste... kabız olmamak ıcın kompostolar ıctım ılk 3 gun banyo yapmadım( en kotusu buydu) agrı sızı yok arada gaz sancıları oluyor o kadar. benden bu kadar :)

Bak az kaldi inşallah kuzuna kavusacaksin....banada demislerdi ishal olursan daha zor diye git gel :)
Ben hala disari cikmiyorum canim iki kere ciktim oda 10 dk yurume mesafeli yerlere ve hala is yapmiyorum uzaniyorum oturuyorum....
Ahhh o banyo uçggün yapmadim ama iiçim içimi yedi inanki

Bak az kaldi inşallah kuzuna kavusacaksin....banada demislerdi ishal olursan daha zor diye git gel :)
Ben hala disari cikmiyorum canim iki kere ciktim oda 10 dk yurume mesafeli yerlere ve hala is yapmiyorum uzaniyorum oturuyorum....
Ahhh o banyo uçggün yapmadim ama iiçim içimi yedi inanki

iş yapmıyorum ama yatmıyorumda canım evde gezıyordum 3 gundur... bugun cıktım carsı pazara dr ılk gunden sonra ıse donebılırsın dedı zaten...

Beni birakmadilar halada birakmiyolar :)sonra halsizlikten cikamadim sonra kalcamdaki agridan şimdide Esim cikma diyo :)

masallah ıyı dayanıyorsun ben patladım bıle ılk gun yatmaktan... gercı ılkınde ben 12 gun hıc kalkmadan yatmıstım... yemek bıle yatama geldı test gunune kadar sadece tuvalet ıcın cıkmıstım yataktan... ama olmadı... nasıp eger rabbım nasıp edecekse her turlu edıyor... ınsallah bu sefer hayırlısı ıle yuzumuz guler...

masallah ıyı dayanıyorsun ben patladım bıle ılk gun yatmaktan... gercı ılkınde ben 12 gun hıc kalkmadan yatmıstım... yemek bıle yatama geldı test gunune kadar sadece tuvalet ıcın cıkmıstım yataktan... ama olmadı... nasıp eger rabbım nasıp edecekse her turlu edıyor... ınsallah bu sefer hayırlısı ıle yuzumuz guler...

Mecbur dayaniyorum cikarsam Allah korusun bisey olursa söylenecek laflardan cekiniyorum...bu haftada Esim cikma yat dedi onu dinliyorum :)

X