klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Waw, ne durumdasın canım? Neler yapyorsun hiç gözükmüyorsun.

nee durumdayıımmm :) :) ne sen sor nede ben diyimm...alllaha şükürler olsun iyi diyelim dahada iyi olsunn :) :)

kardeşim evlendi onun telaşındaydıkk...dr umda ara verdirmişti zatenn...adet olamadım test yaptım negatif ve tarlusal içtim adet olmak üzereyim çarşamba günü yine başlıyorum dr aa.. bakalımm neler olacakk..sık sık görebilirsin artık burada dr başladım durumu paylaşırımm devamlıı...

senn nasılsınn..minikk kuzumuzz ne alemdee??cinsiyeti belli oldumuu ??

Son düzenleme:
sen hamilesin galiba yazmadın ama 2 haftadır takvim dikkatımı cekti

Evet canım şimdi gördüm mesajını Hamileyim bende keseyi gördük Cumartesi günü çok şükür .Bilmiyorum bende acaba yanlış mı hesaplıyorum Sat tarihine göre hesaplanıyor dimi gebelik . Yoksa aşılamanın olduğu günden mi hesaplanıyor

kizlar selammm

bende beklemedeyim.5 nisat bat.hayirlisi bakalim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba arkadaşlar.. Birçoğunuzun yazdıklarını okudum ve bir çoğu umut oldu bana... Ben evlendiğim günden beri bebek sahibi olmayı istiyorum. Talihsizliklerin hepsi üst üste geldi. İlk olarak sol tubada kist oluşmuş ve maalesef açık ameliyat ile aldırmak zorunda kaldım. Hiçbir belirti yokken oluştu 2 ay içerisinde. şuanda tubamın biri yok. Ameliyattan sonra bünyem sapıttı ve adet tarihlerim düzensizleşti. Birkaç ay düzene girmesi için bekledik ama bir gelişme olmadı. Dr.'un ilgisiz tavırları yüzünden geçen ay başka bir dr'a gittim ve acil olarak tarlusal ve klomen verdi. Tabi önce değerlerime baktı ve herşey iyi görünüyor dedi. EŞimde de herşey gayet iyiydi.
Tarlusal ile adet gördüm ve rahatım. Şimdi klomenin 2. günündeyim ve yazdıklarınızı okuyup içimi rahatlatmaya çalışıyorum. Cumartesi günü usg randevum var bakalım zaman ne gösterecek. Yüce rabbimden evlat isteyen , çabalayan , gözyaşı döken herkesi sağlıklı evlatlarına kavuştursun. buradan sizleri takip etmeye devam edicem. Gelişmeleri yazarak paylaşmaya çalışıcam...

Doktor demedımı ultrasyonda cıkıyor dıye bılıyorum ama hıc hamıle kalmadım bısey dıyemem sen sat gore hesapla dr der sana

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi geceler kızlar...
Dun Dr gittim kuzularimin kalp atislatini duymak için ama ne katindan nede vajinal ultrasondan duyulmadi bir hafta sonra gel dedi inşallah hafta duyarim.

Allah kurtarsın canım, ikiniz de sağ salim atlatın inşallah...
I
İyi geceler kızlar...
Dun Dr gittim kuzularimin kalp atislatini duymak için ama ne katindan nede vajinal ultrasondan duyulmadi bir hafta sonra gel dedi inşallah hafta duyarim.

Kizlar cok saolun..
Deniz Sen de ayrica cok saol,
Senin yaziyi alintilayamadim,
Elocan Rabbim kucagina almak da nasip etsin..
Anka Sen de saolasin..
Dun gece epey sancilqndim,
Surekli saat tuttuk AMA sabaha gecti sancilar ,anlamadim..
Dua edin..Allaha emanet olun..

Rabbim bir avazda kurtarsin canim

ben bu ay ilk defa klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum,bende de pko var aynı zamanda glifor kullanıyorum 2 aydır.

Ayy, çok heyecanlı!

Hımm, özletme kendini...
Ben iyiyim Allah'a şükür. Son ultrasonda biraz geriden geldiğini fark eettim. Hayırlısı, haftasına yetişir inşallah. Bu arada cinsiyeti kız canım. İnşallah bir prensesim olacak. Darısı sizin başınıza, Rabim hamileliği de cinsiyetini öğrenmeyi de nasip etsin... Sonra da kucağımıza alıp sağ salim büyütmeyi de nasip etsin! Amin!

Merhaba canım, inşallah bu topik uğurlu gelir sana, hoş geldin...
İyi geceler kızlar...
Daha erken kalp atışına canım merak etme. Duymak geç oluyor ama gözle görülebiliyor. Sen göremedin mi? Bende ilk muayenede görünmedi. 2 litre su içtim çatlayacaktım. Ancak öyle gördük. Bir dene.

hamileymişsin tebrik ederim inşallah sağ salim kucağına alırsın.klomen ilemi oldu?

Benimki çook inatçı pko'ydu canım. Tedaviye ara vermek zorunda kalmıştım. Bu sürede soğan kürü yaptım. Yine ara vermem gerekince evde bulunan serehoneyi içtim. Soğan kürüne de devam ettim tabii. Dua, kür derken Rabbim nasip etti. Darısı sizin başınıza.

Son düzenleme:

Canim gordum bebelerimi ama kalp atislari yoktu...vajinadan bakildi canim o kadar su icememki...cuma günü başka Dr gidicem inşallah duyariz bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…