klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canim benimde sol tarafim fazla cevap vermedi 6 yumurtam toplandi 5 dollendi en az benim yumurtamdı baya üzüldüm ama bir tane olsun kaliteli olsun

Canim benimde sol tarafim fazla cevap vermedi 6 yumurtam toplandi 5 dollendi en az benim yumurtamdı baya üzüldüm ama bir tane olsun kaliteli olsun

sımdıye kadar hıc boyle bırsey demıyorlardı ama benımde hep az toplanıyordu ... evet bır olsun hayırlısı olsun... nasıp bakalım... gırdık yıne bu yola ...

Benim bundan önceki doktorum maşallah bütün testleri yaptirmisti ozaman genetigimede baktirmisti...tüp için heyete girdiğimde bütün tahlillerime bakildi ve pıhtılaşma cikti ttransfer günü iğneye basladim... Vücut embrioyu kan pihtisi sanip vücuttan atiyomus oyle duymuştum birinden

neyse bakalim hayirli olsun bu son olur insallah
Hamdolsun canim iyiyim ama gaz spazmı ve kasık agrım mahfetti beni
gecer gecer odaklanma agrilara
ne ignesine basladin adi neydi ?
ıyı geceler kızlar acıl cıkmam lazım yarın gorusuruz...

iyi geceler

tabii birde umut seda teyzesine cekmis yaa .....

İyi huyları bana kötü huyları sana benzemiş

Hayırlı olsun tatlım iyi doktor bu ay birşey bulmamış bakalım transfer tarihlerimiz aynı olucak mı

kendimi çok kararsız gördümne yapacağını şaşırmış bir moddayım di mi

Sanırım kararı verdin ara veriyorsun hsyırlısı olsun tatlım biraz vücut dinlensin

Deniz toplamada sana serum taktılar mı bu bahsettiğin serum sadece transferde mi oluyo

canim toplamada alerjik bir durum olmustu bende taktilar bu serum transfer oncesi yada sonrasi oluyor kaptan ada igne olarak yapmislar tutunmayi kolaylastiriyomus senin ilk deneme bilmiyorum yaparlarmi?

canim toplamada alerjik bir durum olmustu bende taktilar bu serum transfer oncesi yada sonrasi oluyor kaptan ada igne olarak yapmislar tutunmayi kolaylastiriyomus senin ilk deneme bilmiyorum yaparlarmi?

Tatlım bana takıldı toplamada bende transferde özellikle takılıyor sandım iyi o zaman doktorum atlamamış toplamada serumu

Bu arada naber nasılsın neler yapıyorsun

iyi hadi hayirlisi bir an once olda basla bakalim tedaviye :)

Bende o yüzden çok sabırsızlanıyorum sanki zaman geçmiyor sen ne yapıyosun hergün sabah akşam evde yoksun galiba kafanda belirlediğin bir tarih var mı tedavi için deniz birde liv hospitalı duydun mu hiç

Bende o yüzden çok sabırsızlanıyorum sanki zaman geçmiyor sen ne yapıyosun hergün sabah akşam evde yoksun galiba kafanda belirlediğin bir tarih var mı tedavi için deniz birde liv hospitalı duydun mu hiç
canim kusura bakma hemen yazamadim
liv hospital galiba gs sponsoru :) birde baska bir bolumunu duydum

Son düzenleme:
canim kusura bakma hemen yazamadim
liv hospital galiba gs sponsoru :) birde baska bir bolumunu duydum kiz seda sen yarin beni musait oldugunda arasana yada cagri yap benim kafamda bir tarih yok canim hele siz tedavi olun ben beklicem

Yok önemli değil tatlım Aynen tatlım girişte sneijder in fotoğrafı vardı . Tamam tatlım yarın ararım sen o yazıyı silsene sonrada ben bu yazıyı aman allah eşim görür ağzıma tükürür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…