klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hadi hayırlısı canım

evet sol tarafımda yapışıklık vardı açıldı.biz serophene tedavisine başladıktan 2 ay sonra çekildim hsg yi sonuçlar olumsuz olunca

yaa dimi keske once cekseydi belki o iki ay solda oldu biseyler ama tikaniklik etkiledi hadii klomen ve dengi ilaclar bir nebze yolun basi ama asilama sonrasi tup yani asilama oncesi kesin cekilmeli insan rapor bile verilmiyoken cekilmeyene amann ne biliyim isdee cenem bir acildi sorma

dusundugum gibi sagda 1 yumos kalmis kist olarak.ama vuuldugum ignelerin etkisi devam eder diye dkh vermedi.persembe ultrasonla bakicak.solda buyuyen yumoslar var 9mm falan.eger buyumeye devam ederse kist gebelige engel olmaz dedi.
sizce napim.sogan.kuru yapimmi.bi taraftan da incir yesem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım incir kürü soğan kürünü 5-6 ay yaptıktan sonra öneriliyor, pkolularda... Soğan kürü deneyebilirsin. Adetinin kaçıncı günü?

elif dr dogru demis 1 olsun bebis olsunda gene ayni sekildemi yapicak ne biliyim hiperloskopi cizik yada dondurup dinlenmis vucuda transfer falan yapsaa artik tedavilerde dondurup oyle yapiyolar transferi sen genetige baktirdinmi

ben genetıge baktırmadım canım. bu sefer dr daha tmekınlı benden baska tahlıller ıstedı aynı zamanda pıhtılasma aklımda kalanı sadece:) bu sefer baska bır merkezde yapacak ama neden merkezı degıstırdı bılemıyorum ... hersey pazartesı netlesecek. bız sımdılık gonol---fce basladık bakalım pazartesı ne dıyecek...

Kızlar dün doktora gittim bana 2 seçenek sundu ya aşılama yapalım hemen dedi yada hsg ni çekelim ben öncelik aşılama dedim bana klomen yazdı 5 gün içeceksin dedi perşembe günü yumurta takibini yapacam dedim.sonrası ne olur bilmem aşılama yaptıranlar ve bu konuda bilgisini olan varmı.beni aydınlatın yumurtalar büyüdüğünde çatlatma iğnesimi vuracak yoksa kendi çatlamasınımı bekliyecem

Bence önce kesinlikle hsg çektir. Ypışıklık filan varsa açıyor. Gebelik şansın artıyor. Yine de sen bilirsin.

merhaba kızlar dr tedavıye baslayalım dedı ıgnenın ıkıncı gunu oldu bıle. bu sefer solda hıc yumurtam yokmus bugune kadar hıc bır sıkıntı yoktu galıba artık yumurtalarda azaldı :KK43: ıkı taraftada yumurta varken bıle 5 tane yumurta dollenmıstı bakalım sımdı ne olacak... dr bıze bır tane kalıtelı yumurta yeter dedı tabı oyle tesellı edecek. bakalım... 225 lık basladı bu sefer bıraz daha fazla yanı...pazartesı yıne kontrol var... 2 gunde bır gıdecem yıne sanırım ... haber vereyım dedım...gecmısı okuyayım ben

Öyle dünşünme canım, moralini bozma. Kısmet bu işler. Veren rabbim tek yumurtayla da verir. İnşallah güzel olacak.:KK31:

ben genetıge baktırmadım canım. bu sefer dr daha tmekınlı benden baska tahlıller ıstedı aynı zamanda pıhtılasma aklımda kalanı sadece:) bu sefer baska bır merkezde yapacak ama neden merkezı degıstırdı bılemıyorum ... hersey pazartesı netlesecek. bız sımdılık gonol---fce basladık bakalım pazartesı ne dıyecek...

canim boyle diyorum diye yanlis anlama sadece iyiligin icin senin icin rahat ettiyse benimde eder :KK1:

kızlar ben glukofeni düzensiz kullanıyorum maalesef.şimdi günde ikiye çıkarmayı düşünüyorum.ama öncelikle bir endokronolojiye gitme kararı aldım oradan da sonuçlarımla diyetisyene.bu ay bebek falan düşünmüyorum.önce tüm testleri yaptırıp sonuçlarımı elime almam lazım.diğer hormon testleri için regl olmak gerekli mi

Öyle dünşünme canım, moralini bozma. Kısmet bu işler. Veren rabbim tek yumurtayla da verir. İnşallah güzel olacak.:KK31:
yok moralım bozuk degıl canım cok sukru ama benı endıselendıren de bu sankı hergun yaptıgım bırsey gıbı ıcımde hıc bır kıpırtı heycan yok... olumlu da olumsuzda ben en son boyle oldugumda sonu cok kotu sınır kırızı olmustu....hakkımda hayırlısı tabı
canim boyle diyorum diye yanlis anlama sadece iyiligin icin senin icin rahat ettiyse benimde eder :KK1:

yok tatlım nıye yanlıs anlayım haklısın tabı... dr la konusacagım yıne bakalım... hatırlatman ıyı oluyor zaten amacımız bu degılmı bırbırımıze destek olup yol gostermek...

yok moralım bozuk degıl canım cok sukru ama benı endıselendıren de bu sankı hergun yaptıgım bırsey gıbı ıcımde hıc bır kıpırtı heycan yok... olumlu da olumsuzda ben en son boyle oldugumda sonu cok kotu sınır kırızı olmustu....hakkımda hayırlısı tabı

yok tatlım nıye yanlıs anlayım haklısın tabı... dr la konusacagım yıne bakalım... hatırlatman ıyı oluyor zaten amacımız bu degılmı bırbırımıze destek olup yol gostermek...

Hımm, inş. bu rahatlığın göstergesi olur. Bu rahatlık da bebişi getirir.:KK31:

canim benim bildigim 2 demede negatif olursa genetik yapiliyor ve hiperloskopi yapiliyor yani surekli ayni seyleri yapmanin bir anlami yok bak bana dr bir serumdan bahsetti rahim bebegi yapanci bir vurus sanmasin kabullensin diye transfer sonrasi yapiliyor seninki bunlardan niye bahsetmedi diyorum

Hemen de başlayabilirsin, yarın da. Çünkü 10.gün tavsiye ediliyor. Bu arada böyle konuşuyorum blmiş bilmiş ama inanın çok araştırma yapıp çok yorum okudum. O yüzden kusura bakmayın. :KK17: Niyetim yardımcı olmak.

yok canım yaa.bilgi veriyorsun iştee

Hımm, inş. bu rahatlığın göstergesi olur. Bu rahatlık da bebişi getirir.:KK31:
insallah canım...
canim benim bildigim 2 demede negatif olursa genetik yapiliyor ve hiperloskopi yapiliyor yani surekli ayni seyleri yapmanin bir anlami yok bak bana dr bir serumdan bahsetti rahim bebegi yapanci bir vurus sanmasin kabullensin diye transfer sonrasi yapiliyor seninki bunlardan niye bahsetmedi diyorum
sorayım bakayım neden genetık ıstemedı. hiperoskobiye gerek duymamıs rahım cok ıyı gorunuyor aslında basarısız tup bebeklerden sonra genlede yapılırmıs ama bana rahım cok ıyı sende bır sıkıntı gorunmuyor o yuzden gerek yok dedı. senın dedıgın serumu bılmıyorum ama yumurta toplaöadam once catlatma ıgnesını yaptıgım gun bana bır ıgne daha vermıstı dr. oda serumun yaptıgını yapıyormus. amerıkada kullanılıyor demıstı. gebelık sansı daha yuksek oluyor boylece demıstı... tek fark benımkı transferden once verdı...
aslında adam yapıyor yapacagını ama galıba ben ılgısızım ... ne derse yapıyorum ama sebebını sormuyorum... bundan sonra sorayım barı ....

insallah canım...

sorayım bakayım neden genetık ıstemedı. hiperoskobiye gerek duymamıs rahım cok ıyı gorunuyor aslında basarısız tup bebeklerden sonra genlede yapılırmıs ama bana rahım cok ıyı sende bır sıkıntı gorunmuyor o yuzden gerek yok dedı. senın dedıgın serumu bılmıyorum ama yumurta toplaöadam once catlatma ıgnesını yaptıgım gun bana bır ıgne daha vermıstı dr. oda serumun yaptıgını yapıyormus. amerıkada kullanılıyor demıstı. gebelık sansı daha yuksek oluyor boylece demıstı... tek fark benımkı transferden once verdı...
aslında adam yapıyor yapacagını ama galıba ben ılgısızım ... ne derse yapıyorum ama sebebını sormuyorum... bundan sonra sorayım barı ....
tamam canim fark etmiyomus oncesi sonrasi serumun zaten demek adam biseyler yapiyoda sen bize aktarmiyosun bende yumurtayi topluyor transfer ediyor saniyorum sende takip et sureci birde donmusla denemeyi istesen ne der acaba ?

ben az once sogan kurune basladim:KK70: gayet iidi tadi yaa.zorlanmadan ictim.actim bu arada
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam canim fark etmiyomus oncesi sonrasi serumun zaten demek adam biseyler yapiyoda sen bize aktarmiyosun bende yumurtayi topluyor transfer ediyor saniyorum sende takip et sureci birde donmusla denemeyi istesen ne der acaba ?

daha detaylı yazayım bundan sonra sıze:) dondurmak ıcın yeterlı kalıtede olmuyormus benım yumurtalar malesef... hergun bellı sevıyeye kadar cıkıyormus yumurtalar transfer ıcın uygun oldugundan sonrakı asamayı gecemedıler benımkıler. ıkı transferdede olmadı. bakjalım bunda ne olur ...

X