klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet nıhayet bu ay baslayalım dedı ben bıle sasırdım hanı. bu arada sende mı tup tedavısıne basladın ben kacırmısım. ne asamadasın?

evet nıhayet bu ay baslayalım dedı ben bıle sasırdım hanı. bu arada sende mı tup tedavısıne basladın ben kacırmısım. ne asamadasın?

Elif daha önce konuştuk unuttun mu ben geçen ay başladım tedaviye yumurtalarım toplandı ohss olmayayım diye embriyolarım donduruldu regli oldum tekrar doğum kontrol hapı kullandım cumartesi günü bitti regli olunca estrofem di yanılmıyorsam günde 3 kere onu içicem ve rahim istenilen kalınlığa ulaşınca transferim yapılıcak

klomen aşılama beni mahvetti yumurtalıklarım kocaman oldu ama çatlamadı

En son takipte kac mm idi? Onceki sayfalarda yazmistim. Benim 30 mm yi gordukten uc gun sonra catladi. Hem de bu 5 ay, cat ignesini kacirmistik. Cat ignesi daha da buyutuyordu, bir kere catlamisti 2. ay, cat ignesi ile. Bir de bu ay iste. Belki seninki de gec catliyordur.

22mmdi canım simdi 50mm daha buyuk ben sadece bir tane çatlatma iğnesi yapıldı ve çok yumurtalarım var kocamanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…