klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bence başlıyacak öyle hissettim geçmiş olsun bu arada

Sen kaçda gidip geliyorsun

Aşılama çok fazla şey değiştirmiyor normal denemeden gerçekten bi farkı yok çok az daha ileri bırakıyolar o kadar bende 3 tane yaptırmayabilirdim tüp bebeği nerde yaptırmayı düşünüyorsun araştırmaya başladın mı

cnm bu doktorumu hiç bırakmak istemiyorum.o da tüpü ankarada güven hastanesinde istanbulda acıbademde yapıyorr.yani samsundan gidip gelmek nasıl olacak bilmiyorum.ekime daha zaman var düşünücez artık.belki o zamana bir süpriz olur:KK17:

cnm bu doktorumu hiç bırakmak istemiyorum.o da tüpü ankarada güven hastanesinde istanbulda acıbademde yapıyorr.yani samsundan gidip gelmek nasıl olacak bilmiyorum.ekime daha zaman var düşünücez artık.belki o zamana bir süpriz olur:KK17:

Calisan biri için zor gercekten git gel hastaneye..inşallah ekime kadar en en en çok istedigin suprizi yasarsin

Gerçekten zor karar vermek . Birde gidip gelmek ben tedavi için bir ay ara verdim rahat rahat gidip gelebilmek için şimdi transfer için 10 gün daha izine çıkıcam . İyi ayarlamak gerekiyor inşallah süpriz yapar sana beklemediğin biranda gelir bebişin

Canim bende sürekli uyku halindeyim çok erken etkiledi beni hamilelik çok halsizim kolum kanadım kalkmıyo istahsızım agrılarım var şimdiden boyleysem 9 ay napıcam bilmiyorum
Cnm surekli Boyle gecmez buyuk ihtimalle,
Hele ki 12.haftadan snra gebeliklerin cogunda bulanti da bitiyo..
Benim 14.hafta gibi gecmisti.
Zaten gebeligin en rahat aylari da 4,5 ve 6.aylar..
Rabbim yardimcin olsun..

günaydin canlar..ben herzamanki gibi uykusuzum...
Ah cnm ya...
Biz de uykusuzluklara cok yakiniz...
AMA biliyo musun,
Bir an once saglikla kucagima alayim,
Raziyim diyorum..

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım uzun zamandır sizleri takip ediyorum. ben 25 yaşındayim 3 senelik evliyim 1.5 senedir çocuğumuz olmuyor pco luyum doktor klomene başladı 5 gün kullandım dun kontrole gittiğimde yumurtam 9.5 mm olmuş salı gününe tekrar çağirdi acaba buyurmu yumurtam benim gibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım uzun zamandır sizleri takip ediyorum. ben 25 yaşındayim 3 senelik evliyim 1.5 senedir çocuğumuz olmuyor pco luyum doktor klomene başladı 5 gün kullandım dun kontrole gittiğimde yumurtam 9.5 mm olmuş salı gününe tekrar çağirdi acaba buyurmu yumurtam benim gibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Canim yumurtan 18mm ulastiktan son ra catlatma iğnesi vuruluyor...senin bugun kacinci gunun ....13. 14. Günü genelde catlatma iğnesi vuruluyor

herkes iyi dimi? yavv elif cok mutlu oldum yaaa.. darısı bizlarin başına. tarlusal kullanıyorum şimdi.
kızlar tarlusalı günde 2 tane içiyorduk dimi??:44::44:

Umarım herkes için çok güzel bir gün olur
Amiin inşallah canim
herkes iyi dimi? yavv elif cok mutlu oldum yaaa.. darısı bizlarin başına. tarlusal kullanıyorum şimdi.
kızlar tarlusalı günde 2 tane içiyorduk dimi??:44::44:

Sağol Ozgecim tez zamanda dizinde basiniza...su keseyi ve kalp atisini bi duysam sonra eşimin yanina gitsem bi ohhhhh diyecem inanki...evet canim günde iki tane

X