klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sen bize sormadan test yap sonra yanlis sonucu gor panikle

degıl mı ya :) burda o kadar bır kadın dogumcudan daha cok sey bılen ınsan var sonucta :) ben herkeze dıyorum ıdrar testı yapmayın gıdın kan verın dıye ama dınleyen nerede. bır daha bır daha noye yasayacaksınız o sıtresı degıl mı. benkan verıyorum am aadetımden bes gun once baslıyorum :) her gun gıt gel hemsıre bıle kızıyor gıt adetın gecınce gel dıye ama bekleyen nerede..:)))

İnş herkes hamiş olsun da alnganlığınızı ben çekerim şekerler :)) yeterki olsun . Olsuuuuun yaaaaaaa çoooooook istiyorum çoooooooooooooooook. Bizleri yalnız bırakmayın :))

adini yazdigina sevindim tekirdagli uzun oluyordu rumuzuda unutuyom valla ya bu unutkanlikda hamilelik olabilirmi? bacaklarim ve ayaklarim buz yaa kirmizilar geliyorr

adini yazdigina sevindim tekirdagli uzun oluyordu rumuzuda unutuyom valla ya bu unutkanlikda hamilelik olabilirmi? bacaklarim ve ayaklarim buz yaa kirmizilar geliyorr

Benimde ayaklarım çok üşüyordu. Hatta kemiklerim sızlıyordu sanki romatizma gibi . Belki hamilelik belirtisidir

kiz burdada dr istemeden devlet yapmiyor dr adet gectimi diye soruyor yalanda olmaz dogruyu diyom cok ugrastiriyolar yaa

Benimde ayaklarım çok üşüyordu. Hatta kemiklerim sızlıyordu sanki romatizma gibi . Belki hamilelik belirtisidir

kız arzu sen gıt yat dınlen hamıle kadın pc basında bu saatte olacak ıs mı ben bıle senden cok uyuyorum :) bugun 4 ten 7 ye kadar uyumusum bırde sabah 11 de kalkmıstım dusun artık. bu ara bahar yorgunlugu uzerımde hava yagıslı bırde oyle uyku bastırıyor kı sorma... sende gıt dınlen artık....

ayy ayni ayni dizdeki kemiklerimde agriyor yaa patik var buz bugun ist.cok sicakti bantaniyeyi yasilar gibi bacagimda otuyodum valla annem bile delimisin bu havada gripmi olcan dedi sonra ben ona gittim battaniye istedim kadin toton acik geziyon manyadinmi bu havada dedi

kiz burdada dr istemeden devlet yapmiyor dr adet gectimi diye soruyor yalanda olmaz dogruyu diyom cok ugrastiriyolar yaa

bızım aıle hekımının canı sıkılıyor burda hastası yok cok fazla butun gun. gıdınce cok sevınıyor en dersen yapıyor:) gecen altı ustu hcg bakacak. kanda ne varsa baktırmıs adam :) 3 tup kanı nıye aldı dıye merak etım bende:) bu konuda saglık ocagı cok ıyı benım ıcın...

Burda da öyleymiş canım. Bi kan testi verene kadar göbeğim çatladı. Dedim içimden lanet olsun. Doktorum salı tekrarla dedi. Şimdi nasıl yaptıracam onu düşünüyorum

bencede gene gell hee teyzelerine haber getir mutlaka

ben bu ay battanoyenın altından cıkmadım kombı hala yanıyor bende. cıv cıv cıkaracak tavuklar gıbı kendımı sıcak tutmaya calıstım. elektırıklı battanıye var onu hıc kapatmıyorum yatacagım zamanda... annem demıstı bak tavuklar bıle yumurtanın ustunden kalkmaz cıv cıv olacagı zaman demıstı baktım haklı kadın... bende sıcak tutmaya calısıyorum. sız de ole yapın....

Ay burda sağlık ocağında yapılmıyo ki . Hastanede polikilinikte önce muayneye gircen de anca. Bir de hastane bir pisti ki sorma gitsin. Mikrop kaparsın yani o kadar. Üstüne de iğrenç kokular ve camsız havasız bir koridor. Zor dayandım

yok canim ozge benim adim:)

burdakı saglık ocagı cok ıyı 4 doktor var o yuzden yogunda degıl 3 kat dusun artık hastahane gıbı :) mahallaelıyıde hep tanıyorlar... cok sukur dıyeyım o zaman...

vallane deseniz haklısınız kızlar merak işte çok kötü
mizah yaptik hakkini helal et i.g.ler
bizimkide oylede adam lavatuar burda olmadigindan biraz gec yapmak istiyor adet gecikmesi 10 gun olsun diyor ama sagolsun testleri bir zk bir ona okutturdum hep git kadin doguma sor banane demiyor valla bikti benden

Valla da siz hamile olabilirsiniz bence . Az daha bekleyin de kan testi yapın bence. Hakikaten saat geç olmuş. Yarın erken kalkıcam. Malum ağır misafirlerim var hazırlık yapçam tüm gün. Biraz dinleneyim .
Var var . Bence burda bir kaç hamiş daha var biliyom ben . Uğraştırmayın bizi de çıkın ortaya artık bebişler :)) iyi geceler kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…