klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ins.cikcak canim pzetesi cok erken bencede ama bak herkez sirayla hamileyim diyor seninde mujdeni alcaz

ins.cikcak canim pzetesi cok erken bencede ama bak herkez sirayla hamileyim diyor seninde mujdeni alcaz

ayyyy agzından bal damlıyor:) ınsallah bugun oyle moralım bozuldu hıc bır belırtı yok ole beklıyorum dıye . bır yandan olayım hemen dıyorum ıkıncı asılama baslasın bır yandan dua edıyorum 4444 tefrıcıye okudum bu ay . 3 kutu ıncır yedım. ne bıleyım ama hıc doktora gıtmedım yumurta oldu mu cATLADI MI KIST NE OLDU HIC BILMIYORUM...

bence ıdrar testı yaptırma. dırek yarın bır kan testı ver olmazsa. hem pazartesı o zaman sökturucu alırsın bır an once baslarız beraber tedavıye ...
pzrtesiyi bekliyim canim cunku hersey olmadigina isaret o 0 ve tek cizgiyi gormiyim.birde sokturucu kolay vermiyolar ya tekrar kendileri yapiyolar.bir kere basima geldi elimde 1.2 yazan testtle gittim olmaz dedi birde burda yaptirmam lazim dedi o da 1.2 cikti beklerkende adet oldum gerek kalmadi dedim

İnşallah canım . Allahım çok büyük illa ki birimizin dualarına cevap verecek. Anneme de söylicem dua etsin sizlere. Aşılama olacağım gece sabaha kadar uyumamış kadıncağız hep dualar okumuş . Söylicem size de okusun. Rahmetli babannem yaşasaydı ona da istahare yaptırırdık valla

allahım ınsallah hamılesındır. tek gunde tam ısabet:) ayyy pazartesı ozellıkle senden haber bekleyecegım ınsallah....

kistti dusunme bosver sen hamile kalda o kaybolur canim hem sen cok sey yedin ictin kesin gelcek bak bu ay ic sesin yanitmiyor beni hilbar hamileyken msj attim
tekirdagdakine gelince hemen yazdim hamilesin diye
dewy de test yap dedim yapmis bebek var suan
gamzeyi yarin ogrencez
seni cumaya ooo bu arada birileride cikar ins.bende sen gibi karamsarim bu aralar hergun agliyom evde kurup kurup int.ariza gecsede daha cok gelsem o zaman kurmuyorum burda moral buluyorum.alt yapida sorun varmis kimsede int yok burda

ya aslında ole neselı gorunuyorsun kı yazdıkların cok hosuma gıdıyor. senı burda gorunce rahatlıyorum vallah . belkıde bu sayfada ılk senle konustugum ıcın ama bılmıyorum. bugunlerde bende hep aglıyorum esım cok yogun calsıyor aksam 10 da geloyor. tum gun yalnızım. memleketımden cok uzaktayım. kpss ye hazırlanıyorum atanamıyorum bende ogretmenım onun sıkıntısıda var. ama hıc bır sey bebek hasretının onune gecemıyor. bugun yıne agladım durdum gozlerım kızardı. burdakı guzel haberlerde olmasa cok zor...

Moralini bozma canım sakın. Pozitif düşün. Bak kadavradan nakil olan kadın bile hamile kalmış. Sen gani gani kalırsın. Ben inanıyorum olucak. Bahar aylarını iyi değerlendir çünkü içgüdüsel olarak üreme istediği ve olasılığı artıyor. Belki de değerlendirdin ne malum :))

ben akıllı gittim test yaptım.şimdide moral bozukluğundan uyuyamıyorum pazartesi batım.sizce test doğru mudur kızlar yaa

Tabletten giriyorum canım. Burda net pc ye göre biraz değişik çıkıyor. Yapamadım. Ya da markadan kaynaklı bilmiyorum. En kısa sürede yapacağım :)

yap yap bana bıle ıyı gelmıstı dun de ben yaptım. ama sonradan gercek olmadıgını dusundukce moralım bozuldu sıldım:)

ınsallah canım. cumayı beklemekten baska care yok ıste. gun gecırmek zor butun gun evde...

burda boyle neseli olmam moral buluyorum ve konusup rahatliyorum.gulmegi seven biriyim yani insanlar bu dunyada aglamaya degil gulmeye geldi.sanki hani derlerya 5 dk fazla gulme 5 dk dan fazla aglama dengiyi sagla diye ben dengede daha cok gulmeyi yapanlardandim yani aglamayi unutmustumki bu sorunla karsilastim.ve demistim ya bebek olmazsa yasasamda anlami yok bir daha hic gulmem yani bakma simdi tedavi sureci bir sonuclansin ...

ben akıllı gittim test yaptım.şimdide moral bozukluğundan uyuyamıyorum pazartesi batım.sizce test doğru mudur kızlar yaa

erken tabı canım kan testı yaptırmalısın moralın cok bozulacaksa yarın acılde yaptır bır yoksa pazartesıyı beklemek cok zor olur sana...

Canım ya. Kıyamam ne olur sağlam durun . Biliyorum çok zor ama bu duyguyu sizlerde mutlaka yaşayacaksınız inanıyorum. Gözlerim doldu valla yazzdıklarına. Kendini yıpratma psikoloji de çok önemli biliyorsun.
Bu arada branş ne . Meslektaşız :)) inş hepsi olacak önce bebiş sonra kpss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…