klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

mizah yaptik hakkini helal et i.g.ler

bizimkide oylede adam lavatuar burda olmadigindan biraz gec yapmak istiyor adet gecikmesi 10 gun olsun diyor ama sagolsun testleri bir zk bir ona okutturdum hep git kadin doguma sor banane demiyor valla bikti benden :KK9:

bızdede sonuclar gec cıkıyor sadece sabah erkenden ver saat 3 te ancak alıyorsun tek sorun bu ıste....

Valla da siz hamile olabilirsiniz bence . Az daha bekleyin de kan testi yapın bence. Hakikaten saat geç olmuş. Yarın erken kalkıcam. Malum ağır misafirlerim var hazırlık yapçam tüm gün. Biraz dinleneyim .
Var var . Bence burda bir kaç hamiş daha var biliyom ben . Uğraştırmayın bizi de çıkın ortaya artık bebişler :)) iyi geceler kızlar

ıyı geceler canım...

ayyy gunumde dogurayımda zamn nasıl gececek hiç bilmiyorum ...:KK68:
etmez olurmuyum hergün şükrümün yanı sıra sizlere dua edıyorum bol bol :KK16:

kııııııııııııııızzzz :KK52::KK52: adet olcak gıbı agrın oluyo ve adet olmuyosan bu en buyuk gebelık belırtısı işşşşaalaaah hamılesındır ona bakarsan ılla klomenmı kullanman lazım bak bana bu ay yumoşlasr gelısmemıs dedı doktor şutladı benı gıt adet olunca gel bu ay olmaz dedıı ama hamıle kaldım :KK49::KK49:

yaaa bana da yumos yok dediii.. benim de senin gibi olsuun.. :KK43:(

ben bu ay battanoyenın altından cıkmadım kombı hala yanıyor bende. cıv cıv cıkaracak tavuklar gıbı kendımı sıcak tutmaya calıstım. elektırıklı battanıye var onu hıc kapatmıyorum yatacagım zamanda... annem demıstı bak tavuklar bıle yumurtanın ustunden kalkmaz cıv cıv olacagı zaman demıstı baktım haklı kadın... bende sıcak tutmaya calısıyorum. sız de ole yapın....

hih biliyimde aklima yerlessin rumuzlari unutuyom
nasiii biliyin anlamadim:KK66:) ben hic adimi dememistim. numaraci senii:KK66:

kizlar ben kaciyom i.g. yarin gelemem belki girip okurum cikarim merak etmeyin yani diyom kocam evde yaa hafta sonu kiziyor :KK1:

biliyim biliyim unutuyom ya isim olunca aklima yerlesir ozgecim zeynobodrum galiba zeynep di ikinizi karistiyodum bide zeynelim var karisiyor ama sen ozgesin bunu ogrendim

hadi bakalim gorcez deniz hanim:KK66: sinav yapicam seni.. yeni arkadaslar haric ben cogunu iyi taniyorum ;p

X