klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bnce ozel hiçbişey yapma. Bende ilk asilamada sen gibi cok dikkat ettim.ay sunu yapmayim ay sunu yemeliyim surekli aklimdaydi .5 gun rapor aldim yattim evde.agrim oldu kasik agrisi batma şeklinde ama sonuç o yuzden 2.de bunlarin hicbirini yapmayip umursamadan normal hayatima devam etmeyi planliyrm naçizane tavsiye.inş sonucun guzel olur

Ahhh ahhh olmuyor iste ne kadar takmiyorum rahatim desende olmuyor....
Progestan kullaniyorum bi bant kullaniyorum oda tutunmasi için ve kan sulandirici iğne vuruluyorum...27 martta transfer oldum canim bbugün test gunumdu

Hımm, tamam. Bence değerin gayet normal. İnşallah da iyice artar. Benim idrarda pozitifi gördükten birkaç gün sonra yaptırdım. Daha 400'dü. O ara baya araştırdım. Düşün ikinci testi yaptırmadım bile. Aklından atamıyorsan olumlu düşün. Aklında öyle kalsın. KEndine telkin et. :) Güzel olacak inşallah.

elocannn cnmmmm cok sevindimmmm.rabbim emeklerinin karsiligini verdi.cok mutlu oldum inanki.ins sagsalim kucagina alirsin.bizlere de dua et

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rahim filmi nerde çektirdin bende ikinci kez cektiricem ilki çok kötüydü o yüzden çok korkuyorum anestezili olursa çok iyi olur

Rahim filmini nerde çektirdin ben S3 ikinci kez cektiricem ilki çok kötüydü o yüzden korkuyorum anestezili olursa çok iyi olur

Rahim filmini nerde çektirdin ben S3 ikinci kez cektiricem ilki çok kötüydü o yüzden korkuyorum anestezili olursa çok iyi olur

Cnm bn medicalparkta cektirdim 750tlye anestezili zaten bisey anlamiysn 30dk içinde olmus bitmiş ve ayilmistim bile sonra hmn eve gittim.hic korkma derim ben bile cektirdiysem yani.normalde kan bile aldiramazdim şimdi neler neler...

Canim ruyan gerçek oldu çok şükür hamileyim degerim 85 cikti çarşamba tekrarliycaz inşallah iki katina cikar ozamana stresim bitmedi yani :)
Rabbim herkese en yakin zamanda bu duyguyu tattirsin insallah

Canim yol arkadaslarim Allahima şükürler olsunki HAMİLEYİM :))
hayirli olsun kizz bugun bir daha aramaya firsat bulamadim ama hep okudum yorumlarini simdi endiseli gordum seni lutfen kotu dusunmee.

Cnm bn medicalparkta cektirdim 750tlye anestezili zaten bisey anlamiysn 30dk içinde olmus bitmiş ve ayilmistim bile sonra hmn eve gittim.hic korkma derim ben bile cektirdiysem yani.normalde kan bile aldiramazdim şimdi neler neler...

Ben ikinci kez cektiricem ilki baya zor olmuştu şimdi cerrahpasa da cektiricem bakalım ne olucak hayırlısı artık inşallah hiç gerek kalmaz

arzucum nasilsin umut erenimiz nasildirr..biz cokk gaz sancisi cok cekiyoruz...kizim geceleri hiv uyumuyor sabaha kadar uyaniktirr....
Cnm ya , ben de çok çektim o gaz sancılarından. İnş çabuk geçer... Bizimki 3 ay kadar sürdü. Ne gecem ne gündüzüm vardı. Hep ağlıyordu kuzum. Belki dr un verdiği damla belki de kendiliğinden geçti
cnm hayırlısı olsun hakkında. İnş tez vakitte bebişine kavuşursun

Evet cnm benim ki epidural sezeryan
Canim ruyan gerçek oldu çok şükür hamileyim degerim 85 cikti çarşamba tekrarliycaz inşallah iki katina cikar ozamana stresim bitmedi yani :)
ayyyy nasıl sevindim bilsen Şükürler olsun ... İnş rabbim kucağına almayı da nasip eder

aman aman kımlerı goruyorum

Canim yol arkadaslarim Allahima şükürler olsunki HAMİLEYİM :))

Elifcim,
Rabbim dualarimiza bu sekilde icabet etti demek :)..
Insallah denize,sedaya,guldenize,aysuna,...her isteyene nasip etsin..

Benim kizim da dogsun da bakalim biz kac ay cekicez bu gaz sancilarini..
Insan Hamileyken tek mesele dogurmak zannediyo

Ben geldim çok uzun zaman oldu ama son zamanlarda sizi takip etmeye başlamıştım bugün rabianın beni unutmadığını ve benim içinde dua ettiğini görünce bi tuhaf oldum ve eşimle konuştuk bazı sınırlar içerisinde tekrar yazmama onay verdi .

Öncelikle arzumun zaten umut erenine kavuştuğunu biliyorum inşallah herhangi bir sağlık problemi kalmamıştır.

Güldenizim inşallah yakın zamanda aramıza dönecek

Denizimin tedaviye biraz ara verdiğini biliyorum elifiminde öyle

Elif benimle birlikte tedaviye başladı ve çok şükür hamile olduğunu öğrendim çooook ama çoook sevindim rabbim kucağına sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin

Rabiacım doğumuna çok az kaldı miniğimizin maşşallah kilosu çok iyi rabbim bir avazda rahat bir şekilde doğum yapmanı nasip etsin

Özge hala tedaviye başlamadı diye biliyorum

Hülyacımda minik prensesine kavuştu diye biliyorum çok şükür

Aysuncum tüp bebeğe karar verdi diye biliyorum.

Zeynep ne yaptı bilmiyorum

Ve yeni arkadaşlar sizlerle tanışma imkanımız olmadı ama derdimiz aynı inşallah derdi veren rabbim dermanınıda vericek miniklerimize kavuşacağız

Gelelim bana en son hangi aşamayı yazdım hatırlamıyorum ama 3 tane aşılama yaptırdım malesef tutmadı ve tüp bebeğe geçtik geçen ay başladık tedaviye yumurtalarım toplandı ama transferim yapılmadı ohss den dolayı haftaya regli olmayı bekliyorum rahim kalınlaştırıcı ilaç kullandıktan sonra kısmetse mayıs başı gibi transferim yapılıcak

elocannn cnmmmm cok sevindimmmm.rabbim emeklerinin karsiligini verdi.cok mutlu oldum inanki.ins sagsalim kucagina alirsin.bizlere de dua etyour_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından gönderilmiştir.
Çok sağol canım Rabbim tez zamanda sizlerede nasip etsin insallah

hayirli olsun kizz bugun bir daha aramaya firsat bulamadim ama hep okudum yorumlarini simdi endiseli gordum seni lutfen kotu dusunmee.

Çok sağol canım dunden beri bi durgunluk halind yim daha önce kimyasal gebelik geçirdim yine olmaz insallah diyorum bi atlatsaydim hayirlisiyla bunuda

Evet canim çok şükür Rabbim dualarimizi kabul etti...İnşallah tez zamanda Rabbim hepsine bebeklerini verir

Çok sağol canım... Bende haberlerini Guldenizden aliyorum...inşallah önümüzdeki ay kkuşun sana sımsıkı tutunur canım...Baya yumurtan vardı dimi kaç tane donduruldu

Kızlar ne güzel eski gunlerimize donuyoruz sanki herkes tek tek geliyor

:) sansımız gerı mı donuyor ne :) canım cok sevındım ınan bana sımdı eskıyı okuyorum bakayım nasıl bır surec gecırmısınız... bende kendıme vınnn aldım artık netım var arada kopsada.. ınsallah her aksam burdayım nasıpse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…