klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar 20 gün adetim geçti doktora gittimvajinal muayene yaptı rahim agzında yara çıktı simir testi diye bişey yapacakmış sonucu 1 ay sonra çıkacak testin sonucu çıkınca yarayı yakacaz dedi çok korkuyorum hiç böyle şeyler duymadım çok korkuyorum simir testi niye yapılır yara nasıl yakılıyo çok acırmı ya çok moralim bozuk bebek isterken olanlara bakın :KK14: :KK14: :KK14:

eve gelince bütün sıkıntılarım gözyaşlarına dönüştü bu akşam.farkında olmadan ne kadar bunalmışım bu süreçte.

maddiyatı bir kenara atıyorum manevi hasarı çok büyük bu durumun.hergün doktora gitmek,bir ödevmiş gibi ilişki yaşamak,ilaçlar,iğneler ve umutsuzluk.çok yıpranmışım bugün farkına vardım.

bu ay bu süreci de atlatıp yaza kadar tedavi düşünmüyorum.biraz araştırıp tüp bebek yaptırmak en doğrusu olacak.şu anki doktorumu seviyorum ama o da tüp bebek tedavilerini ankara ve istanbuldaki bazı hastanelerde yapıyor.mecburen doktor değişikliği yapacağım.

içimi ferahlatmak için abdestimi alıp yasinimi okudum.rabbime dua ettim.tek sığınağım O
Canim ancak çeken anlar seni,ancak Rabbim bilir acini..
Cok güzel yapmışsın,duaya Kurana Rabbine sigin,
Tıbben yapabilecegin her şeyi yapıyorsun cunku,
Rabbime havale ediyorsun sonra da..
Rabbim mukafatlandirir sabredenleri,
Nice günahlarrina kefaret kimbilir bu sabrın..
Rabbim sonunu hayirli eylesin,
Elocan in da senin de tüm tedavi gorenlerin de yardımcısı olsun..

kızlar 20 gün adetim geçti doktora gittimvajinal muayene yaptı rahim agzında yara çıktı simir testi diye bişey yapacakmış sonucu 1 ay sonra çıkacak testin sonucu çıkınca yarayı yakacaz dedi çok korkuyorum hiç böyle şeyler duymadım çok korkuyorum simir testi niye yapılır yara nasıl yakılıyo çok acırmı ya çok moralim bozuk bebek isterken olanlara bakın :KK14: :KK14: :KK14:
Cnm gecmis olsun,
Ben de geçen yaz 6 ay mantar,enfeksiyon,akıntı,kist...tedavileri gordum,
Her ay bebek die gidip baska hastalıkla dönmek üzücü oluyordu,seni anlıyorum
Simir testi her kadının yilda bir kez yaptırması gereken bir test,
Cok can yakmaz,sonucu da erken çıkar,1 ay sonra Simir sonucunu mu vereceklermis,bunu hiç duymamıştım,
Yara işlemi ise biraz acılı..
Ya yakma ya dondurma şeklinde tedavisi var die biliyorum,
Ve canlı canlı yaptıranlar acı dolu şeyler yazıyorlar,
Anestezi altında iste mümkünse,Allah yardimcin olsun

Canim ancak çeken anlar seni,ancak Rabbim bilir acini..
Cok güzel yapmışsın,duaya Kurana Rabbine sigin,
Tıbben yapabilecegin her şeyi yapıyorsun cunku,
Rabbime havale ediyorsun sonra da..
Rabbim mukafatlandirir sabredenleri,
Nice günahlarrina kefaret kimbilir bu sabrın..
Rabbim sonunu hayirli eylesin,
Elocan in da senin de tüm tedavi gorenlerin de yardımcısı olsun..

Cnm gecmis olsun,
Ben de geçen yaz 6 ay mantar,enfeksiyon,akıntı,kist...tedavileri gordum,
Her ay bebek die gidip baska hastalıkla dönmek üzücü oluyordu,seni anlıyorum
Simir testi her kadının yilda bir kez yaptırması gereken bir test,
Cok can yakmaz,sonucu da erken çıkar,1 ay sonra Simir sonucunu mu vereceklermis,bunu hiç duymamıştım,
Yara işlemi ise biraz acılı..
Ya yakma ya dondurma şeklinde tedavisi var die biliyorum,
Ve canlı canlı yaptıranlar acı dolu şeyler yazıyorlar,
Anestezi altında iste mümkünse,Allah yardimcin olsun

evet smear testi bir ay sonra çıkar dedi doktor devlet hastanesi oldugu için olabilir belki yara işini hiç sorma çok korkuyorum sende beni temelli korkuttun

canım hiç üzülme bende bebek isterken ilk gidişimde yara olduğunu öğrendim rahimağzında simir testi yapıldı hemen zaten her yıl kadınların yaptırması gereken çok normAL bişey. yarayı yakalım dedi doktorum bende bastan korkmuştum gittim muayene koltuguna oturdum lazerle yaktı ama hiçbirşey hissetmiyosun ne acı ne ağrı hemen kalktım yürüyerek evime geldim diğer ay gittiğimde hiçbişey kalmamıştı yaradan tertemizdi. için rahat olsun ...

canım hiç üzülme bende bebek isterken ilk gidişimde yara olduğunu öğrendim rahimağzında simir testi yapıldı hemen zaten her yıl kadınların yaptırması gereken çok normAL bişey. yarayı yakalım dedi doktorum bende bastan korkmuştum gittim muayene koltuguna oturdum lazerle yaktı ama hiçbirşey hissetmiyosun ne acı ne ağrı hemen kalktım yürüyerek evime geldim diğer ay gittiğimde hiçbişey kalmamıştı yaradan tertemizdi. için rahat olsun ...

saol tatlım içimi rahatlattın herkes çok acılı bi işlem diyo naparım diye korkuyorum bide smear testinin sonucunu beklemek kötü hissettiriyo gerçekten

evet smear testi bir ay sonra çıkar dedi doktor devlet hastanesi oldugu için olabilir belki yara işini hiç sorma çok korkuyorum sende beni temelli korkuttun

Amacim senin korkunu arttırmak ınan değil,bilgimi paylaşmak istedim,okuyup gecmeyeyim sordugun soruyu dedim cnm ınan,belki her insanın ağrı eşiği ayrıdır,bak diğer arkadas korkma yazmış sana, belki de yaranın boyutu ile ilgilidir,seninki daha yeni yeni oluşmuş bir yaradır,benim bi arkadaş özelde yaptırdı,baştan dr ile anlaştı,önce anestezi almadan başlayalım,ilerleyen dakkalarda istersen anestezi veririz dedi dru,o da daha rahat yaptirdi işlemini cnm,böyle bir ihtimalin var mi,bu arada benim Simir testi özelde 1 haftada çıkmıştı,dogumdan snra bi daha yaptiricam insallah,tekrar gecmis olsun..

kizlar doktordaydim.sagda 18 19 ve solda 19 20 dort tane yumosum var.bugun catlatma ignesini vurucam.dofal devam edicez.iliskiden once karbonatli su ile vajinayi yika dedi doktorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya karbonatlı suyu çok öven yok.ben akıntım var demiştim çatladı yumoşum sandım onun üstüne dedi bunu.neyse 1 kere yıkarım sadece

ya karbonatlı suyu çok öven yok.ben akıntım var demiştim çatladı yumoşum sandım onun üstüne dedi bunu.neyse 1 kere yıkarım sadece

Canim ilk defa duydum karbonatli suyu...benimde asiri akintim var ignelerden sanirim...bu aksam catlatma ignemi ve ceretaide vurulcam ptesi yumurtalarim toplanacak
Senin yumurtalarinin boyutuda gayet iyiymis canim inş bu ay hersey yolunda giderde yüzümüz guler

Canim ilk defa duydum karbonatli suyu...benimde asiri akintim var ignelerden sanirim...bu aksam catlatma ignemi ve ceretaide vurulcam ptesi yumurtalarim toplanacak
Senin yumurtalarinin boyutuda gayet iyiymis canim inş bu ay hersey yolunda giderde yüzümüz guler

enfeksiyon için veriliyormuş.sadece dışını yıkarım.muhtemelen akıntım var diyince söyledi bunu meni kalitesini düşürmesin diyee.amann bu sefer takılmıyorum hiç bir şeye.hayırlısı olsun.

ilişkiden önce hacet namazı kılacağım.sadece O'ndan isteyeceğim en hayırlısını.Rabbim büyük emeklerimizi boşa çıkarmasın.

elocan senin için de hayırlısı olsun.inşallah topikteki yüzü gülen arkadaşlarımızdan oluruz.Allah yardımcımız olsun

merhaba arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım sonra doktor gittim 2 tane çok güzel yumurtan var dedi ayın 15 de ovitrelle iğne yaptırdım bakalım bekliyorum bat 30 mart..

kizlar doktordaydim.sagda 18 19 ve solda 19 20 dort tane yumosum var.bugun catlatma ignesini vurucam.dofal devam edicez.iliskiden once karbonatli su ile vajinayi yika dedi doktorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE
Canim yumoşlarin ne guzel buyumus maşallah inş guzel gelismeler olur bu ay.bnde sali günü gidicem 12.gunu .ara ara agrim oluyor ama akintim yok .galiba bu ay tembel tembel oturuyor yumurtaliklar.bakalim hayirlisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE
Canim yumoşlarin ne guzel buyumus maşallah inş guzel gelismeler olur bu ay.bnde sali günü gidicem 12.gunu .ara ara agrim oluyor ama akintim yok .galiba bu ay tembel tembel oturuyor yumurtaliklar.bakalim hayirlisi

benim yumoşlar ocaktaki aşılamam öncesi de böyleydi.o zaman 5 tane vardı.yumurta sayısına büyüklüğüne takılmıyorum o yüzden.sonuç yüzümüzü güldürsün yeter:)

benim yumoşlar ocaktaki aşılamam öncesi de böyleydi.o zaman 5 tane vardı.yumurta sayısına büyüklüğüne takılmıyorum o yüzden.sonuç yüzümüzü güldürsün yeter:)

Aynen cnm bnm asilama oncesi yumurtam coktu igne kullandigim icin.klomenle olmamisti.hatta doktor çoğul. Gebelikten korkuyrm dedi.ben raziydim ama olmadi iste.ama her ay yeni umut. Ins yuzumuz guler bu ay

martın 7 sinde regl oldum 16sında gonolef kullandım yumurtalar birden tepki verdi 6 yumurta büyüdü aşılama yapılmadı çoğul gebelik oluşur die.ama bu cumartesi leke şeklinde kan geldi sanırım yumurtalardan biri tutunmaya çalışıyor dedim fakat pazar günü kanamam çoğalmaya başladı tutunma kanaması değildir bu ama adet günümde değil ve neden erken bi kanama geldi daha öncede kullandım ilaç hiç böyle olmadım....korkuyorum...

tutunma kanamasi olabilir.devam etmezse kan tahlili yaptir

kızlar bana adetin 5.günü başla diye serophone verdi 5 gün kullan dedi ama iğne felan yok

acaba benmi anlamadım tekrar gidip sorsam mı

Merhaba arkadaşlar bende 5gun klomen kullandım ve dun catlatma iğnesi oldun ılk defa bakalım ınsallah herkes bebişine kavusur tez vakıtte..
Ben 26asındayım 2.5yıllık evlıyım daha yenı bebek ıstıyoruz ama ben PKO luyum malesef adet olamıyorum dolayısıyla yumurtalarım gelısmıyor..bu yuzden klomen kullandım ve catlatma ıgnesı oldum bu akşam ve persembe ctesı akşamı ilişki önerdi.. Ve sonrasında beklıcez dedı.ne kadar beklıyoruz bana yardımcı olurmusunz;(( bırde eşimin spermogram testını ıstedı yaptırdık
Bıraz harereklılık az dedı bu ay iğneyle tutmazsa aşılama yapalım dedı.. Aşılama zor mu yaptıran varmı acaba kızlar

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar bana adetin 5.günü başla diye serophone verdi 5 gün kullan dedi ama iğne felan yok

acaba benmi anlamadım tekrar gidip sorsam mı

yoo dogrudur canim.igneden once hap tedavisi verilior.ona cevap vermezse igneye gecilior.ben 6 ay serophene kullandim.gunde 3 tane icince 1 yumosum gelisiodu

Merhaba arkadaşlar bende 5gun klomen kullandım ve dun catlatma iğnesi oldun ılk defa bakalım ınsallah herkes bebişine kavusur tez vakıtte..
Ben 26asındayım 2.5yıllık evlıyım daha yenı bebek ıstıyoruz ama ben PKO luyum malesef adet olamıyorum dolayısıyla yumurtalarım gelısmıyor..bu yuzden klomen kullandım ve catlatma ıgnesı oldum bu akşam ve persembe ctesı akşamı ilişki önerdi.. Ve sonrasında beklıcez dedı.ne kadar beklıyoruz bana yardımcı olurmusunz;(( bırde eşimin spermogram testını ıstedı yaptırdık
Bıraz harereklılık az dedı bu ay iğneyle tutmazsa aşılama yapalım dedı.. Aşılama zor mu yaptıran varmı acaba kızlar

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

13.gunden sonra test yapabilirsin.ben de ctesi vuruldum catlatma ignemi.asilama kolay 2 dklik bi islem.catalda yapiliyor.

X