klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar ben yatiyrm malum bugün pek bi yoruldum.bugün bikac eve mutluluk cig gbi düstü,dilerm en yakin zamanda diger bekleyenlere de düsdr.hadi Allaha emanet olun.iyi geceler

Kizlar ben yatiyrm malum bugün pek bi yoruldum.bugün bikac eve mutluluk cig gbi düstü,dilerm en yakin zamanda diger bekleyenlere de düsdr.hadi Allaha emanet olun.iyi geceler
iyi geceler cok erken kalktin tabii
Ben yaptim olmadi gorumcem ve arkadasim yapti cikti ve ikisi ayni ayda hamile oldugunu ogrendi
kizlar yaptim testti camasir suyu testtini ayni miktarda az koydum kopurmedi sonra hile yaptim camasir suyu nu fazla koydum olmadi. azcik kaparciklar ckti yani...

iyi geceler cok erken kalktin tabii

kizlar yaptim testti camasir suyu testtini ayni miktarda az koydum kopurmedi sonra hile yaptim camasir suyu nu fazla koydum olmadi. azcik kaparciklar ckti yani...

onu su an hamıle olan bırıne yaptırmalı bırde:) o zaman anlasılır. bırde markadan markaya degısmesın:))))

canım ne tür belirtiler hissettin kasıkta ara ara batmalar varmıydı:44:
Kusura bakmayın kızlar cevap veremedim sizlere. Uzun süredir görüşmediğimiz arkadaşlar arayınca kırmak istemedik dışarı çıktık birlikte. Evet canım ara ara sanki biri içerden sivri bişeyi batırıp çekermiş gibi ama dayanılmıcak bi ağrı değil hafif hafif .
Bence sen de hamile olabilirsin . Yaptır testi de kurtul stresten canım

kız bırak allah askına sen hamılesın camasır suyundan uzak durman lazım hem... en ıyısı kan testı bu kadar zor degıl kı ...

Yaptım :)) ama bardaktan taşma falan olmadı sadece üzerrinde bira köpüğü bi yarım parmak kadar köpük oldu. Başka da bi değişiklik yok

benim o kadar bile olmadi demekki yok zaten olmasida zor goguslerde acimaya basladi bir dokulsem yaa off insanin kafa karisiyor.elif sen ne diyosun benim duruma bu arada evde bir tane idrar testti var ama olmadigimi bildiginden tek cizgi icin yapmiyorum.

İnşallah . Eliften çok ümitliyim ben bu ay . Olcak bu ay inş

ınsallah canım ya dua et... cumaya haftaya bugun yanı sonucu ogrenecegım sat 23 mart. acaba pazartesı hastahaneye gıtsem kan testınde cıkar mı kı dıye dusundum durdum. yerımde duramıyorum. ama hıc bır belırtı falan yok zaten

bence ıdrar testı yaptırma. dırek yarın bır kan testı ver olmazsa. hem pazartesı o zaman sökturucu alırsın bır an once baslarız beraber tedavıye ...

Canım yarım parmak derken serçe parmağın yarısı kadar. Hem göğüs ağrısı belirti olabilir . Yapsana testi en azından kafan rahat olur. Ama yine de sen bilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…