klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Teşekkür ederim arkadaşım darısı senin başına.
Ağır ilaç kullandın mı? Ben yumoşları iğneyle büyüttüğümde bu belirtileri yaşamıştım. İnş. bu belirtiler hamilel,k belirtileri olur.

klomen inofolic kullanıyorum yok canım hamile değilim keşke olsam ama değilim. allah bebeğini sağlıklı sıhhatlı kucağına almayı nasip etsin canım.

Allah razı olsun canım, inş. siz de tez zamanda hayırlsı ve afiyetlisiyle bebeğine kavuşursun. İnşallah, amin!..
Allah senden de razı olsunn canım sende hayırlısyla bebişini sağlıcakla kucağına alırsın inşallahilk okuduğumdan beri senin için çook mutlu oldumm darısı tüm anne adaylarının ve benimde başıma inşallah

tabiki canım sağlıklı hayırlı evlat olsun da tüp bebek olsun önemli değil benim demek istediğim daha yolun başındasın hemen umutsuz olma ve seni üzmek isteyenlere kapını ve kulağını kapat olur mu....

sevgli reyyan teşekkür ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.olsun da tüp bebek olsun sağlıkla doğsun da

Allahım razı olsun....

Amin, canım. Sen de inş. bebeğini sağ salim kucağına alırsın.

hayırlı olsun cnm.hep dua ediyorum bizim de bir bebeğimiz olsun diye.rabbim yüzüne gülmüş.inş bizlere de nasip eder

merhaba arkadaşlar bir şey soracaktım dün aşılamam oldu ve aşırı zor oldu doktorum da zorlandı bir türlü rahim ağzını bulamadı.işlem bitti bir saat yattım sonra kalktığımda lavaboda o kadar kan geldi ki ve bu kanama akşama kadar devam etti..bugun de hafif var dr uma sordum normal zorlandık dedi.bu durumu yaşayan var mı aşırı kanama ve zorlanma???bu 2. aşılamam dı ilkinde bu kadar kanamam olmamıştı..

Son düzenleme:

benim aşılamamda kanama falan hiç birşey olmadı.o yüzden yorum yapamayacağım bu duruma.geçmiş olsun

aranızda tripiliod (69xxy) bebek düşüren karnında ölen oldu mu?
ayrıca tüp bebek nasıl yapılıyor.
4 düşüğüm oldu.
bunları isptalamam mı gerekir devlette tüp bebek yapmak için
ve ne kadar tutuyor bilgi verir misiniz lütfen

Genelde bu topiktekiler pko'lular canım. Allah yardımcın olsun.

Selam ben yeni katildim araniza.3 yillik evliyim ve 2 yildir bebek istiyorum.son 1 sene gittigim doktor klomen takviyeli yumurta takibi yapti ama bir ise yaramadi.doktorumu degistirdim.tahliller yaptirdim.insulin direnci.hasimato ve pko cikti.son 3 aydir ilac kullaniyorum ve kilolu oldugum icin kilo vermete calisiyorum.dun rahim filmi cektirdim.doktor temuz cikti dedi ama raporda uterus saga deviye yaziyor.ne dem3k istedigini anlanadim.klomen kullandim yine bu ay.bugunde catlatma ignesi vuruldum..ama rahim filmi kafami kurcaliyor...lutfen yardim edin...

mrb canım araştırdım bu dediğini fakat ne olduğunu tam anlayamadım rahimin duruşuyla ilgili sanırım sağa doğru duruşu gibi bi bilgi veremeyeceğim ama doktorun sorun yok dediyse yoktur inşallah endişelenme...inşallah bebeğin olurr

canımm aynennn benim rapordada uterus saga deviyededir diyorr ozamanlar bende çokaraştırdımmm bişi bulamadımm..ve inan tonla doktorgördü raporumu hepsi önemli bişi değil dedii...

bende 5 yıllık evliyim...pkoluyumm..ve bende kiloluyumm..verdim biraz halada vermeye çalışıyorum...baktım daha veremiyorumm artık başladım tedaviyeee...6aydır tedavideyim bebiş yok bakalım bu ay 6. ayım neler olacakkk...hayırlısı hakkımızdaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…