klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

maşallah Rabbim sonuna kadar sürecek bir hamilelilik ve kolay doğum nasip etsin tebrikler

Sevgili ankaaa arkadaşımızı tebrik ediyorum çok çok sevindim.Dün doktora gittim kistim halen duruyor.adet olamamıştım yine 9 gün geçmişti idrar testi yapmıştım evde doktorum kanda da bakalım demişti ve negatif zaten emindim negatif olduğuna.Tarlusal verdi doktorum adet söktürücü ilk aşılamam olumsuz olunca doktorum 2-3 ay ara verelim demişti dün tekrar başlayalım mı tedaviye dedi 1,5 ay oldu aşılaman olalı dedi .ve yeni bir ilaç varmış Letu ismi meme kanserinde hormonlar için kullanılıyormuş klomen benzeriymiş onu verdi adet olunca gideceğim henüz sökmedi ama.Bu arada bu hafta 4 hamile haberi almaya yüreğim dayanmadı ve altüstüm beynim zonkluyor artık çok kötüyüm çok allahım sen hakkımızda hayırlısını ver..

slm kızlar ne güzel hamile haberleri olıyoruz allah tüm isteyenlerin yüzünü güldürür inşallah ben yene tutturamadım bu ay çok umutluydu doktorum 4 yumurtam vardı hepside büyüktü 20 22 arasıydı hatta çogul gebelik olabilir dedi ama biri dahi tutmadı kısmet bekliyorum hasta olmadım henüz gögüslerim şişti uçları koyulaştı dokunamıyorum ama hamile degilim garip 2 gün geciktim bakalım bekliycez

ccanim gözün aydin tebriklerr senin adina cok sevindim..insallah bebisini sag salim kucagina alirsin..darisi diger kizlarin basina...

ayyy çok sevindimm..şükürlerr olsunnnnn... rabbim sana bağışlsınn evladınııı....

kendini çok yıpratma lütfen moralini yüksek tut ki hormonların etkilenmesin..inşallah olur inşallah bol bol dua edelim...

canım mrb daha adet olmamışsın ki belki de tutmuştur aşılama mı oldun?

ankaaacım öncelikle hayırlı olsun .
kızlar bişey sorcam yaaaa
benim adetime 10 gün var ama kasıklarım dehşet şekilde ağrıyo gögüs uçlarım kocaman ve kıyafet bıle değince acıyo
yumurtlama döneminden kaynaklanıyo diye düşünüyorum
acaba yumurtlama dönemım nezaman bıtecek..ç ok sancım oluyo bıde ister istemez ümitleniyorum..

hamile kalmak için çok uğraşan biri olarak ki sonun da normal yolla başaramadık tüp bebekle geliyor meleğimiz seni o kadar iyi anlıyorum ki zırt pırt birileri hamile kalıyordu kimi korunurken oluyordu kimi nispet yapmak için sadece bir gece oldu bebek geldi naraları atıp canımı sıkıyordu ama hiçbirşey bizim elimiz de degil ki Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlarla mükafatlandırsın hiç canını sıkma zamanını bekliyor annesi

merhaba arakadaşlar,

benim hıkayem uzun..

25 yasındayım düzenli adet göruyorum 2 yıldır evliyım. 1 yıldr da evimizin neşesi gelmıyo

doktora gttiğimde fsh ve estradıl hormonlarının normalın ustunde olduğunu öğrendim. klomen kullandım işe yaramadı. doktorum şehir değiştirdi. gittiğim diğer doktorlar bu değerlerin çokta yuksek olmadığını söyledi. 4 klomen 2 çatlatma iğnesi sonuç vermedi..

rahım fılmı çektrdım tupler acık.
esımde varıkosel var . ileri hızlı hareketle morfolojı sıkıntılı. amelıyat oldu. ameliyat sonrası değerler duzelır dıyorlar bu ay sonunda test verecegz. benim doktorum sa spermlerde yapısal bozukluk olduğunu ve aşılamayı önerdi. ve bu doktorum da şehir değiştirdi.

klomenle yumurta çatlıyo çatlatma iğnesi le de. ama ılacsız yumurta takıbı yapılmadı. düzenli adet görmem yumurtanın çatladığı anlamına mı gelır?

şimdi bi doktorum yok. bundan sonrakı süreç ne olmalı?

hazıran gibi aşılama dusunuyorum ama bu göbekten yapılan iğneleri de çok duydum hamıle kalanlarda varmış.

bu konuda bilginizin benden fazla olduğunu düşünüyorum yardımcı olur musunz?

bu arada hamılelık haberlerini de okudum Rabbım hepımıze nasip eder inşallah

sevgli reyyan teşekkür ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.olsun da tüp bebek olsun sağlıkla doğsun da

canım mrb daha adet olmamışsın ki belki de tutmuştur aşılama mı oldun?

yok canım aşılama istemiyor henüz doktor ara verelim dedi bu ay gitmicez gece hastalandım zaten yine kırmızı kart ben çok kilo aldım 3 ayın içinde ne kadar yan etkiler varsa hepsi beni buldu şimdi kilo vermem lazım hızlı bir şekilde kilo verdikten sonra gidicem tekrar kısmet canım ya allahım diyorum bazen iki çocugum oldugu halde taktım bu kadar kafama hiç çocuk sahibi olamayıp ugraşanlara yarım et allahım şu mübarek cuma hürmetine dualarımız kabul olsun duada ısrarcı olunuz demiş peygamberimiz ısrarla sabırla dua edicez başka yapıcak birşeyimiz yok

canım tebrik ederim allahım bağışlasın inşllah kucağına koysun rabbim

Allah yardımcın olsun canım. Moralini bozma ne olur. Ben 3 aydır tedavi göremiyordum. Bu fikirden biraz olsun uzaklaşmıştım. Akışına bıraktım. Kafana takarsan hiçbir şeye çözüm olmuyor. Tatildeyim, yeni evli tanıdıklarım hep hamile! Bir hafta öncesine kadar bana soruyorlar ben de mırın kırın ediyorum. Yok düşünmüyoruz, yok yeni yeni düşünüyoruz. Nasip vb. cevaplarla kaç kşiyi geçiştirdim. Bazılarının cevaplarıma inanmadığını farkediyordum. Acıyan gözler... Bir hafta sonra rabbim mucizemi verdi. Hala korkuyorum ama veren de o alan da. Zaten elimden bir şey gelmez. Burada haberimi paylaştım çünkü ben de arkadaşların haberini duyunca çoook sevinmiştim. Yüreğim umutla dolmuştu. Hakkını helal et üzdüysem seni...

ccanim gözün aydin tebriklerr senin adina cok sevindim..insallah bebisini sag salim kucagina alirsin..darisi diger kizlarin basina...

Sağol canım. Bu siteye ilk girdiğimde senin haberini görmüş, mutluluğunla mutlu olmuştum. İnş. bebeğini sağ salim kucağına alırsın. Rabbim bana da nasip eder. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…