klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canımm aynennn benim rapordada uterus saga deviyededir diyorr ozamanlar bende çokaraştırdımmm bişi bulamadımm..ve inan tonla doktorgördü raporumu hepsi önemli bişi değil dedii...

Bende 5 yıllık evliyim...pkoluyumm..ve bende kiloluyumm..verdim biraz halada vermeye çalışıyorum...baktım daha veremiyorumm artık başladım tedaviyeee...6aydır tedavideyim bebiş yok bakalım bu ay 6. Ayım neler olacakkk...hayırlısı hakkımızdaa..

canım naberr sn durumlar nedır kımse yazmıyo artıkkkk ben adet oldum bugun adetımın 8, günü önumuzdkı haftadan sonra calısmalara baslıcaz bu ay hıc bır ılac ıcmeden bos gecıcek onumuzdekı ay adet oldugumda tekrar gıdıcem klomen tedavısı gunde 3 doz baslıcak canım
senın haberler ıyıdır ındsallah?

merhaba arkadaşlar.. benım 13 yıldır bebegım olmuyor tüm tedavılere ragmen..500 yasın nıyetlendım yardımcı olursanız sevınırım allah razı olsun...

merhaba arkadaşlar.. benım 13 yıldır bebegım olmuyor tüm tedavılere ragmen..500 yasın nıyetlendım yardımcı olursanız sevınırım allah razı olsun...

mrbalar RABBİM yardımcın olsun.yardımcı olmak isterdim ama kuran okuyamıyorum kusuruma bakma canım inşallah niyetin kabul olur bir bebeğin olur inşallahh.....

22 yaşındayım rahim filmimde rahmim üstten basık şekilde göründü doktorumuz bebeğin yerleşmesi için yeterli yer var dedi. eşimin sperm sayısı ve hızı düşük. yaza doğru aşılama yaptırmayı düşünüyoruz yaza kadar bitki kürlerine devam :KK43:

canım naberr sn durumlar nedır kımse yazmıyo artıkkkk ben adet oldum bugun adetımın 8, günü önumuzdkı haftadan sonra calısmalara baslıcaz bu ay hıc bır ılac ıcmeden bos gecıcek onumuzdekı ay adet oldugumda tekrar gıdıcem klomen tedavısı gunde 3 doz baslıcak canım
senın haberler ıyıdır ındsallah?

bende haberler iyi değil canımm..varıdr bundada bi hayır diyorum...gecen ay yumoş oldu gebelik olmadıı...bu ay yumoş olmadı yani 11 mm de kaldı bugun dr daydık yine büyümemiş 11 mm daha iğne vurulma dedi bu ay böle gececek..bidahaki ayda dinlen dedi..sonra gel yine başlıcazz...iştee bölee inşallah sende herşey yolundadırr...

Kızlar, inanamıyorum!..:KK52::KK30:
Kan tahlili yapmadan önce size söylemek istemedim. Ama dayanamadım. Korkuyorum ve dualarınıza ihtiyacım var.
Bir haftadır belim, kasıklarım ağrıyordu. Ben de takip yaptırmadığım için adet olmayı bekledim. Sonra adet olmayınca idrar testi yaptım. Tabii ikinci çizgi yok. Sonra birkaç saat sonra dur bir daha bakayım dedim. 2.çizgi silik çıkmış.
Şok oldum, inanamadım. Sonra da ilk 5 dk kuralını hatırladım. O gece hiç uyuyamadım. Ertesi gün de sabrettim. Dün testi tekrarladım. Bu kez ilk 5 dk.da silik çizgi çıktı. Bugün kan tahlili için gittim. Ama kan tahlili yaptırılmıyormuş(!). Yarın şehir merkezine gidebilirsem gideceğim. Ne olur dua edin. Ben hala inanamıyorum. Çok korkuyorum.
Bir taraftan da korkacak ne var? Hiç beklemiyordun, birkaç hafta önce düşünemiyordun bile deyip kendi kendime kızıyorum. Ama ne olur dua edin. Çok ihtiyacım var...:KK53:
Allah'ım yardım et...:KK31:
tebrik ederim cnm, çok sevindim. Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inş.

ccanim gözün aydin tebriklerr senin adina cok sevindim..insallah bebisini sag salim kucagina alirsin..darisi diger kizlarin basina...
Cnm nasılsın? Seni merak ediyorum. Doğum yaptın mı diye, ilk fırsatta haber ver
topik çok sessizleşmiş kızlar. Ben umut nedeniyle gelemiyorum ama eskilerden pek kimse kalmamış. Ama herkese hak veriyorum, yıpratıyor insanı ve uzaklaşmak istiyor

topik çok sessizleşmiş kızlar. Ben umut nedeniyle gelemiyorum ama eskilerden pek kimse kalmamış. Ama herkese hak veriyorum, yıpratıyor insanı ve uzaklaşmak istiyor

canim benim bende seni cok merak ediyordum umut ereniz nasildir sonucu ne cikti..galiba avatardaki resim umut erendir cok tatli masallah yesin teyzresi onu...canim ben daha dogum yapmadim persembeye kadar dogum olmazsa suni sanci vericekler dogum olsun diye..ama ben kararsizim suni sanci cok kötùdür diye doktorumla görüsecem sezaryan olmam icin..bana dua edin..

Öncelikle herkese selamlar,
Bebek isteyen özlemini çeken herkese allah nasip etsin gerçekten çok zor bir süreç insan maddi manevi çok yıpranıyor ve sarsılıyor.
Kendi durumuma gelince ben 2,5 senelik evliyim. 1 senedir de bebek özlemi çekiyorum :KK5: Antalya da yaşıyorum vitale hastanesinde 3 defa klomen + 2 defa da çatlatma iğnesi ile denememiz oldu fakat sonu. hüsran. HSG çektirdim 2 ay önce sol tipte iltihab tan dolayı tıkanıklık vardı ve açıldı. Mart ayında aşılama deniycez ilk defa. Bu ay doktorum folbiol, coraspin ve desolett(doğum kontrol hapı verdi. Ama nedenini sormayı unuttum:KK50: tecrübe li arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum.

bende haberler iyi değil canımm..varıdr bundada bi hayır diyorum...gecen ay yumoş oldu gebelik olmadıı...bu ay yumoş olmadı yani 11 mm de kaldı bugun dr daydık yine büyümemiş 11 mm daha iğne vurulma dedi bu ay böle gececek..bidahaki ayda dinlen dedi..sonra gel yine başlıcazz...iştee bölee inşallah sende herşey yolundadırr...

canım umudumuzu yıtırmeyelımmm bende bu ay dınlenıcem onumuzdekı ay devam edıcemm hersey yok guzel olucak lutfen ıletısımde kalalım

Kızlarrrrrr sıze bırsey soracagım bu ay adet olmam ıcın doktor duphaston verdı adetım bıttı suan adetımın 13. Gunundeyım kasıklarım agrıyor.aceba yumurtalar mı buyuyor dıye dusunuyorum.duphaston ıcıpte bole belırtıler yasayan var mı lutfen cevap verır mısınız?acilllll:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aaaa annesi resmini koymus bizim bidiginn:KK1: yirim ben onu yirrr arzu kız ne oruyon ben arada gırıyomda kımse yok:KK14:
canim benim bende seni cok merak ediyordum umut ereniz nasildir sonucu ne cikti..galiba avatardaki resim umut erendir cok tatli masallah yesin teyzresi onu...canim ben daha dogum yapmadim persembeye kadar dogum olmazsa suni sanci vericekler dogum olsun diye..ama ben kararsizim suni sanci cok kötùdür diye doktorumla görüsecem sezaryan olmam icin..bana dua edin..

hulya kız daha bebiş gelmedı demek hadı hayırlısıyla gelsın dunya ya arada bakıyorum sana dogurdumu dıye :KK8: eh be ne gunlerdı eskıden erkenden dogmasın dıye dua ederdık sımdıde bızdık gununde saatınde dogsun dıye edicez ismi mina olcak sanırsam adıyla yasasın habersız bırakma bızı:KK53:

eee kızlar topdan kayboldnuz arada gelınde kendınızden bılgı verın:KK53:

bende durumlar aynı bır degısıklık yok:KK14:

elocan elif

aysun

kaptanelif

zenderu

seda

oyku

mirayada

waw gelıyor :KK1:

anka

dahada ısmını hatırlayamadıklarım:KK4:

hadi bakalım bu yazımı kac gun sonra gorceksınız alıntılıcaksınız :KK50:

elocan elif

aysun

kaptanelif

zenderu

seda

oyku

mirayada

anka

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ilk ben gördümm dogal olarakk....ELOCANN da buralardaa tüp bebek yoluna girdi kendi bile inanamıyorrr :)

aaaa annesi resmini koymus bizim bidiginn:KK1: yirim ben onu yirrr arzu kız ne oruyon ben arada gırıyomda kımse yok:KK14:

hulya kız daha bebiş gelmedı demek hadı hayırlısıyla gelsın dunya ya arada bakıyorum sana dogurdumu dıye :KK8: eh be ne gunlerdı eskıden erkenden dogmasın dıye dua ederdık sımdıde bızdık gununde saatınde dogsun dıye edicez ismi mina olcak sanırsam adıyla yasasın habersız bırakma bızı:KK53:

eee kızlar topdan kayboldnuz arada gelınde kendınızden bılgı verın:KK53:

bende durumlar aynı bır degısıklık yok:KK14:

canim benim nasilsin sizleri cok özlüyorum..evet canim erken gelmesin diye dua ettik..simdi hanim efendi gelmeyi bilmiyor..cok nazli cikti benim prensezim..evet teyzesi ismi mina olucak..canim insallah sende bize güzel haberler verirsin...

elocan elif

aysun

kaptanelif

zenderu

seda

oyku

mirayada

anka

buna 4ayak ustune dusmek denır :) haftalardır ugramıyordum bır geldım yoklama alınıyormus :) sanslı ögremcıyımö vesselam :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ilk ben gördümm dogal olarakk....ELOCANN da buralardaa tüp bebek yoluna girdi kendi bile inanamıyorrr :)
biliyorum canim ins.hersey yolunda gider elifinde guzel haberini aliriz
canim benim nasilsin sizleri cok özlüyorum..evet canim erken gelmesin diye dua ettik..simdi hanim efendi gelmeyi bilmiyor..cok nazli cikti benim prensezim..evet teyzesi ismi mina olucak..canim insallah sende bize güzel haberler verirsin...
kiz bebis olcak o kadar annesi :KK1:
kiz dogum esnasinda hatirla dua et mutlaka bizee

beni sorcak olursaniz psikolojim cok bozuk dolaniyorum oyle..

buna 4ayak ustune dusmek denır :) haftalardır ugramıyordum bır geldım yoklama alınıyormus :) sanslı ögremcıyımö vesselam :)

valla sen bayadir girmiyodun ben yazdim girdin sen var ya senn

Sağol canım, çok teşekkür ederim. Bebeğin çok tatlı görünüyor bu arada... :):KK31:

X