klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

çok sevındım canım bende pko var oyuzden ınsulın dırencım var bu yuzdende glıfor dıye bı ılac verdı doktor burdakıler bılır genellıkle pkolulara verıyorlar bu ılacı. Hem ıstah kesmesı ıcın cunku pkonun en buyuk dusmanı kılo hemde rahım ıcını gebelıge hazırlıyormus bu ılac.sen ıgne vuruluyorum demıssın.bu kacıncı denemen benım daha ılk denemem olacak.eger yumurtalar buyurse catlatma ıgnesı yapıcam dedı doktor.
ogluma tedavi görürken banada vermişti doktor şimdi doktora sormadan yine alıp kullansam olurmuki

canim allah yardimcin olur..insallah umut erenimiz düzene girer...
İnş cnm ya, mahvolduk artık. Ağladıkça içim parçalanıyo...yorgunluk da bi yandan. :KK43:( şuan bile tek elimle beşik sallıyorum :KK43:( inş senin bebiş mutlu huzurlu olur cnm
kızlarrrrrr..... dün dr daydımm....ayyy drum çokk tatlıydıı...anam ben ağladımki dr um değişti diye..bu bizimle yarım saat konuştu herşeyi anlattı...ve ben geçen hafta kendi kafama infolike başlamıştım ve dr bana ınfolik yazdı buna başla dedi..dedim içiyorum şuan zaten..

puregon diye iğne yazdı...bide ovitrella..bide infolik..ilaçlarım 900 tl yi geçtii...allahdan dr hemen rapor çıkarttı..valla ben özelde çıkmaz zannediyordum..hemde 20 dk da çıktıı... 250 tl ye aldık ilaçlarııı....

yarın vurulmaya başlıcammm..kendim vurulabilirim diye düşünüyorum...iğne vurabiliyorum başkalarına..bu dahada kolay geliyor bana ama inşallah öyle olur...cumartesi şekillenecek herşey...dr um yumoş olursa kendiniz bikere deneyin taraftarıı amaa bende aşılama olayım diyorum hazır yumoş varsaa...cumartesi belli olacak..hayırlısı bakalımm...
yeni tedavin hayırlı olsun cnm, inş hayırlı haberler verirsin

canım hayırlı olur ınsallah senden guzel bır haber alırız.... merakla beklıycem canım...
elifçim seni merak ediyordum. Neler yapıyorsun?

Benim transferm de yapildi pazar gunu..kismetse 24unde guzel sonuclar alacagz, insallah :))
cnm hayırlı olsun , inş bebişin sana tutunur.

ogluma tedavi görürken banada vermişti doktor şimdi doktora sormadan yine alıp kullansam olurmuki

yanı eger onceden doktor verdıyse suandada kullanabılırsın hıc bır kotu zararı yokmus yanı ıcerken hamıle kalırsanda bı zararı yokmus.ama tek bı yan etkısı var cok bulantı yapıyor.once yarım yarım sabah aksam ıc sonra 1 sabah 1 aksam ıc

Klomen bittiii doktora gittim Durum gayet iyi büyümüşler yumurtalar dedi Bu ay çatlatma iğnesi yapmayalım eğer kendiliğinden hamile kalamazsan bi daha ki ay yaparız dedi İnşaallah bebeğe bakmak için görüşürüz ama eğer hamile kalamazsan adetin 3. günü gel dedi Rabbim dermansız dert vermesin artık günler geçmez bana :)

Daha yolun başındayım diye mi rahatladım bilmiyorum ama niyeyse sevindim ben :)

merhabaaa
valla bencee ıstah acıyor ben 3 gundur kullanıyorum deli gibi yemek yıyorummm ve bu glıfor mıdemı cok bulandırıyor kızlar bı aksam kustum hatta:18::18::18:
Hepımız bıran once hamıle kalırız inşşş:KK33:

ozaman benim iştah onun için açıldı inşallah geçicidir yan etkisi bende metful kullanıyorum ilk zamanlarda yapıyor sonra alışıyorsun amiiiin

X