klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

güzel hastanedir ama sen soru sormazsan cvp vermezler açıklama yapmazlar malesef hayırlısı olsun biz iki ay klomen denedik ama sonuç malum bakalım yarın arıycam doktoru cuma gidicez eşimle gelin görüşelim dedi sanırım aşılama önericek bakalım korkuyorum aşılamadan

bana ilaçtan sonra iğne olmazsa aşılama demişti baslarken.ooff bende cook korkuyorum hayırlısııı.eşinin sperm testlerini falan istemedi mi sizden?benden rahim filmi,hotmon testi herseyyy hormall ama yumurtam catlamıyo sanırım :26:

bana ilaçtan sonra iğne olmazsa aşılama demişti baslarken.ooff bende cook korkuyorum hayırlısııı.eşinin sperm testlerini falan istemedi mi sizden?benden rahim filmi,hotmon testi herseyyy hormall ama yumurtam catlamıyo sanırım :26:

ben yıllardır aynı doktora gidiyorum ikinci kızımın dogumunuda o yaptırdı 8 yıldır aynı doktora gidiyorum testlerimiz yapıldı eşimin herşey normal ama benim yumurtam hiç yokmuş oluşmuyormuş bu yüzden düzenli adet görüyorum ama 1 gün yada 2 gün oda bazen

ben yıllardır aynı doktora gidiyorum ikinci kızımın dogumunuda o yaptırdı 8 yıldır aynı doktora gidiyorum testlerimiz yapıldı eşimin herşey normal ama benim yumurtam hiç yokmuş oluşmuyormuş bu yüzden düzenli adet görüyorum ama 1 gün yada 2 gün oda bazen

ooo senin bitane varmıs,bitanecikde benim olsa keske :KK43: ins.rabbim hayırlısından verirrr :emir_bebek:

bende hep kendi doktoruma gidiorum,hiç değişmedim :nazar:

ooo senin bitane varmıs,bitanecikde benim olsa keske :KK43: ins.rabbim hayırlısından verirrr :emir_bebek:

iki tane canım bak şimdi 17 yaşında evlendim evlendim başladı eşimin ailesi çocukdiye tutturmaya 1 yıl korunmadık ama olmadı biryıl sonra zekai tahir burak hastanesine gittim çocugum olmuyor dedim doktor güldü sen daha çocuksun dedi ama tahlilleri yaptı rahim filmi felan çekildi problem yok dedi tabi bu arada 6 ay geçti devlet nede olsa neyse doktor sorunun yok ama istiyosun madem adetin 3 günü gel ilaç verelim hızlandıralım dedi bekledim adet olamadım bide grip oldum yataklardayım kalkamıyom midem bulanıyo annemin ısrarıyla test yaptım hamileyim doktora gittim 6 hafta 6 günlük şok oldum ya mucize var şimdi diyosundur kadına bak iki çocugu var hala çocuk diyo kızma tamam mı:KK43:

iki tane canım bak şimdi 17 yaşında evlendim evlendim başladı eşimin ailesi çocukdiye tutturmaya 1 yıl korunmadık ama olmadı biryıl sonra zekai tahir burak hastanesine gittim çocugum olmuyor dedim doktor güldü sen daha çocuksun dedi ama tahlilleri yaptı rahim filmi felan çekildi problem yok dedi tabi bu arada 6 ay geçti devlet nede olsa neyse doktor sorunun yok ama istiyosun madem adetin 3 günü gel ilaç verelim hızlandıralım dedi bekledim adet olamadım bide grip oldum yataklardayım kalkamıyom midem bulanıyo annemin ısrarıyla test yaptım hamileyim doktora gittim 6 hafta 6 günlük şok oldum ya mucize var şimdi diyosundur kadına bak iki çocugu var hala çocuk diyo kızma tamam mı:KK43:

ins.bigün banada sürpriz yapar bebegim :KK43::KK43:
sanada 2.ciyi versin rabbim cnm :KK54:

ins.bigün banada sürpriz yapar bebegim :KK43::KK43:
sanada 2.ciyi versin rabbim cnm :KK54:

3 cüyü iki kızım var tutturdular kardeş diye bakalım kısmet küçük kızım yatmadan önce dua ediyo allahım benimde kardeşim olsun amin diyo anne dua ettim allah kerdeş vericekmi diyo hayırlısı diyorum kısmet büyük 10 yaşında küçük 6 kısmet

3 cüyü iki kızım var tutturdular kardeş diye bakalım kısmet küçük kızım yatmadan önce dua ediyo allahım benimde kardeşim olsun amin diyo anne dua ettim allah kerdeş vericekmi diyo hayırlısı diyorum kısmet büyük 10 yaşında küçük 6 kısmet

masallah ablacım :) bende kız cocuk isterim ilkk :26:

allah nasip etsin inşallah ben hep dua ediyorum allah olmayanlara da versin dualarım hep sizinle allah gönlüne göre versin bir kız bir erkek versin saglıklıca büyüt çocuklarını yaşın kaç bu arada

saoll ablacım amin insallah 23 :) sen kac yasındasın :KK17:

Kızlar merhaba
ben sürekli sizin yazdıklarınızı okuyup bilgileniyodum sonunda yazıp sızınle paylasmaya karar verdım.4 yıllık evlıyım son 1.5 senedır cocuk ıstıyoruz olmuyor.bende pkoluyum ve buyuzden cok zorlanıyoruz.evlılıgımın ılk zamanlarında 1 kere hamıle kaldım fakat ozel bı durumdan dolayı aldırmak durumunda kaldım.yanı esımle ıkımızde bılıyoruzkı cocugumuz oluyor ama bu pko yuzunden bu sefer istedıgımız halde cocuugmuz olmuyor.gecen yıl doktora gııttım doktorum kılo vermemı onerdı 8 kg verdım ve sımdı tedavıye basladık.adet olmadıgım ıcın önce tarlusal verdı.adet oldum adetımın 3. Gun 5 gun sabah aksam olmak uzere klomen verdı.klomen bıttıkten 3 gun sonra gel yumurta takıbıne alıcaz bakıcaz dedı. 20,01,2014 yanı pazartesı gunu yumurta takıbıne baslıcaz.hepımız ıcın hayırlısı.umarım bu ay tutar ve bende hamıle kalabılırım:) benım merak ettıgım bısey var yumurta ıstenılen buyukluge geldıgınde catlatma ıgnesını doktor mu yapıyor yoksa eczanedemı yaptırıyorsunuz ve 1 kere mı yapılıyor.bırde kızlar bu catlatma ıgnelerının fıyatları nedır aceba?cevap verırsenız cok sevıırrım:)
sımdılık opuyorum:KK54::KK52::KK49:

çatlama iğnesi bana ovitrella yaptılarr..hemşire yaptı...iğneyi 75 tl ye aldımm...

klomen 50 mg iki tane yut aksamları dedi mi hiç sizede doktor :44::26:

canımmm..bende klomeni öyle kullandım..akşamları ikisini bir iç dedi dr um...

çatlama iğnesi bana ovitrella yaptılarr..hemşire yaptı...iğneyi 75 tl ye aldımm...

canımmm..bende klomeni öyle kullandım..akşamları ikisini bir iç dedi dr um...

cok mersi canlarım cevap verdıgınız ıcın bakalım hepımızın ıcın hayırlısı :KK49: Inşallah güzel haberler alırız. çok heycanlıyım aceba bu ay yumurtam büyüyecek mi ?pazartesi yumurta takıbıne baslıyoruz hadı bakalım.gunde 2 tane klomen ıcıpte yuumurtası gelısmeyen varmı kızlarrrr????:KK54::KK4::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

naptın canım merak ettım senı buyumusmu yumoslar?sen klomen ıctın mı?ben glıfor ıcıyorum gunde 2 tane ayrıca klomen ıcıyorum 2 tane.
Hayırlı haberlerını beklıyoruz:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Ewet canim dort gun sonra catlatma ignesi verecek. Ben igne vuruluyorum.
Glifor ne canim

ewet canim dort gun sonra catlatma ignesi verecek. Ben igne vuruluyorum.
Glifor ne canim
çok sevındım canım bende pko var oyuzden ınsulın dırencım var bu yuzdende glıfor dıye bı ılac verdı doktor burdakıler bılır genellıkle pkolulara verıyorlar bu ılacı. Hem ıstah kesmesı ıcın cunku pkonun en buyuk dusmanı kılo hemde rahım ıcını gebelıge hazırlıyormus bu ılac.sen ıgne vuruluyorum demıssın.bu kacıncı denemen benım daha ılk denemem olacak.eger yumurtalar buyurse catlatma ıgnesı yapıcam dedı doktor.

çok sevındım canım bende pko var oyuzden ınsulın dırencım var bu yuzdende glıfor dıye bı ılac verdı doktor burdakıler bılır genellıkle pkolulara verıyorlar bu ılacı. Hem ıstah kesmesı ıcın cunku pkonun en buyuk dusmanı kılo hemde rahım ıcını gebelıge hazırlıyormus bu ılac.sen ıgne vuruluyorum demıssın.bu kacıncı denemen benım daha ılk denemem olacak.eger yumurtalar buyurse catlatma ıgnesı yapıcam dedı doktor.

Bu ikinci denemem canim. İlk catlatma ignesnde dollenme olmadi malesef

X