klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

tüp bebek mi yaptıracaksın canım 2. kez mi senin olacak????????biraz bana bilgi verir misin ????
ben hastaneyi aradım bugün 3.500 tlye yapıyorlarmış ilaçlar hariç ilaçlarla 5000tl yi bulurmuş öyle dediler... snece maddi yönden iyi mi??
ben 3. yu yaptırcam. ılkını devlette yaptırdım rapor falan cıkarıp ıste bana 1000 tl ye mal oldu o kadar.
ıkıncıyı ozelde yaptırdım hastahaneye 4200 verdım ılaclarada rapor cıkarıp 800 kadar verdım yanı 5 bını buldu.
3. yıne ozelde yaptırcam ama bende bılmıyorum ne kadar olur bu sefer.3.yu devlet karsılamıyor o zaman ılaclar 800 degılde 1500 falan olur sanırım...

Slm kızlar nasılsınız? Çok sok giremiyorum bu ara ama hepinizide takip etmeye çalışıyorum , bende herşey aynı bekliyoruz adet günimüde bir an önce tedaviye başlayalım yine :) sizlerde varmı gelişme????

tüp bebek mi yaptıracaksın canım 2. kez mi senin olacak????????biraz bana bilgi verir misin ????
ben hastaneyi aradım bugün 3.500 tlye yapıyorlarmış ilaçlar hariç ilaçlarla 5000tl yi bulurmuş öyle dediler... snece maddi yönden iyi mi??

geçmiş olsun canım:KK19:sende mi tüpçüler kervanına katılıyosun:KK5:
ama üzülme pko lular en kolay hamile kalan hasta grubunda rapor çıkartırsan tedavin daha ucuza gelir:KK31:

geçmiş olsun canım:KK19:sende mi tüpçüler kervanına katılıyosun:KK5:
ama üzülme pko lular en kolay hamile kalan hasta grubunda rapor çıkartırsan tedavin daha ucuza gelir:KK31:

sağol tatlım sende mi tüp yaptırıcaksın ben topik açtım tüp bebekle ilgili bugün belki birileri yazar umut olur diyee... eşim diyor lpg taktırcam ben sana diyor :KK9::KK9: evet canım bende katıldım...hakkımızda hayırlısı yazın ilk aylarında inşallah .. tatlım sigortam yok olsa bile karşılamıyormuş sigorta öyle dediler anlaşmalı eczane varmış hastannenin ilaçları oradan ucuza alabiliyorsunuz dedi ... yardımcı oluyorlar o konuda

görmedim canım konunu ama bakarım şimdi...
allah yardım etsin hem maddi hem manevi
canım benim 5 denemem var tüp bebek te ne zor olduğunu çok iyi bilirim:KK5::KK5:

sağol tatlım sende mi tüp yaptırıcaksın ben topik açtım tüp bebekle ilgili bugün belki birileri yazar umut olur diyee... eşim diyor lpg taktırcam ben sana diyor :KK9::KK9: evet canım bende katıldım...hakkımızda hayırlısı yazın ilk aylarında inşallah .. tatlım sigortam yok olsa bile karşılamıyormuş sigorta öyle dediler anlaşmalı eczane varmış hastannenin ilaçları oradan ucuza alabiliyorsunuz dedi ... yardımcı oluyorlar o konuda

Canım merhaba bana doktor klomenı gunde 2 tane sabah akşam al dedı
5 gün boyunca😉hadı bakalımmm hetcan doruktaaa

bende özele gidiyorum ama aynı açıklama yapmıyo ayrıntılı bende soramıyorum ama yarın konuşucam aklımda ne varsa sorucam

walla 3 aydır soyuluorum resmen her gitmeye baskente ama devlet gibi anlatmıyor doktor.bende napsa yapıyorum bilincsizce :26::KK52::KK53:

güzel hastanedir ama sen soru sormazsan cvp vermezler açıklama yapmazlar malesef hayırlısı olsun biz iki ay klomen denedik ama sonuç malum bakalım yarın arıycam doktoru cuma gidicez eşimle gelin görüşelim dedi sanırım aşılama önericek bakalım korkuyorum aşılamadan

X