klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Klomen bittiii doktora gittim Durum gayet iyi büyümüşler yumurtalar dedi Bu ay çatlatma iğnesi yapmayalım eğer kendiliğinden hamile kalamazsan bi daha ki ay yaparız dedi İnşaallah bebeğe bakmak için görüşürüz ama eğer hamile kalamazsan adetin 3. günü gel dedi Rabbim dermansız dert vermesin artık günler geçmez bana :)

Daha yolun başındayım diye mi rahatladım bilmiyorum ama niyeyse sevindim ben :)

Kaç tane yumurtan oldu canım? Ve kaç mm oldular

klomen bittiii doktora gittim durum gayet iyi büyümüşler yumurtalar dedi bu ay çatlatma iğnesi yapmayalım eğer kendiliğinden hamile kalamazsan bi daha ki ay yaparız dedi inşaallah bebeğe bakmak için görüşürüz ama eğer hamile kalamazsan adetin 3. Günü gel dedi rabbim dermansız dert vermesin artık günler geçmez bana :)

daha yolun başındayım diye mi rahatladım bilmiyorum ama niyeyse sevindim ben :)

hadı bakalım hayırlısı umarım guzel haberler alırız senden.bende pazartesi gideceğim doktora bakalım benımkıler ne olacak.benımde yumurta buyuklugune bakıp karar verıcem ıgneye bakalım artık hepımız ıcın hayırlısı

ozaman benim iştah onun için açıldı inşallah geçicidir yan etkisi bende metful kullanıyorum ilk zamanlarda yapıyor sonra alışıyorsun amiiiin

valla benımkıde cok acıldı kapansa ıyı olur :) yoksa ayıya dogru gıdıyorum yanı :) ınsallah bu klomen bıtınce eskı yeme duzenıme gerı donerımmm yarın bıtıyor klomen .pazartesı doktora gıdıcem

Az önce gg den preseed jel siparişi verdim. Bakalım inşallah faydasını görenlerden olurum.:KK3:

[/QUOT
Kaç mm olduğunu söylemedi :) Benimde aklıma gelmedi ama gayet iyi durumdalar ben korkmuştum ama çok iyi dedi[/QUOTE]

Anladım canım. Bende pazartesi çatlatma iğnesi vuruncam. Dr duruma göre vercem dedi bakalım hakkımızdan hayırlısı

[/QUOT
Kaç mm olduğunu söylemedi :) Benimde aklıma gelmedi ama gayet iyi durumdalar ben korkmuştum ama çok iyi dedi

Anladım canım. Bende pazartesi çatlatma iğnesi vuruncam. Dr duruma göre vercem dedi bakalım hakkımızdan hayırlısı[/QUOTE]

Amiiiiin inşaallah bu ay bebek haberleri veririz :)

Anladım canım. Bende pazartesi çatlatma iğnesi vuruncam. Dr duruma göre vercem dedi bakalım hakkımızdan hayırlısı

Amiiiiin inşaallah bu ay bebek haberleri veririz :)[/QUOTE]

kızlar bende serophone dıye bır hap kullandım sonrasında yumoslarım 19mm oldu dunde pregnyl vuruldum catlatma ıgnesı ıns hepımızın hakkında hayırlısı olur

Slm evde yapilan test sonuc verebilir diyor takvimde ama ben haftayi beklicem çünkü bu aydan ümit yok 27.gunum bgn belki hastalanirim

kızlar eşimin ısrarıyla bu gün yine doktora gittim bu sefer klomeni bir kerede 3 tane almamı söyledi 3 tane fazla degilmi benim gibi 3 tane kullanan oldumu aranızda

valla benımkıde cok acıldı kapansa ıyı olur :) yoksa ayıya dogru gıdıyorum yanı :) ınsallah bu klomen bıtınce eskı yeme duzenıme gerı donerımmm yarın bıtıyor klomen .pazartesı doktora gıdıcem

benim dün bitti ilaç kullanırken bişey olmadı şimdi yan etkileri var :KK43:

kızlar eşimin ısrarıyla bu gün yine doktora gittim bu sefer klomeni bir kerede 3 tane almamı söyledi 3 tane fazla degilmi benim gibi 3 tane kullanan oldumu aranızda

ben kullandım.çünkü sadece o dozda yumurtam büyüyordu.ben 4 kullananı da duydum.

ne için kullanılıyor cnm ne işe yarıyor

spermlerin içeride yapışmasını sağlıyor.hem de kuruluğa iyi geliyor.hoş ben faydasını görmedim maalesef

X