klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inşallah kuzummm..birlikte başladıkk ikimizde kaldık bölee..rabbim inşallah bizlerede nasip ederr..

deme yawwww..vardır bundada bi hayırr...vaktini bekliyorsun iştee..bu arada soğan kürü iyi gelir inşallah gelir bebeğin tedavisizz...

canımm hakkında hayırlısı olsunn..inşallah güzell haberler verirsin bizlereee...hemde ikiz haberi verirsin inşallahh..

ayyyyyyyyyyyyyy:KK16::KK16::KK16::KK16: inşallah güzel haberlerle gelirsin canımm..inşallah bebeğinn seninledirrrrr....

şşşşşşş böle konuşmaaa..bizden daha kötü durumda olanlar varrr..onları düşünüp şükredelim halimizee..hem bak gecen ay hamile kalmışsın yine olacaktırr...o düşüğün etkisiyle rahim güçsüzdür belkidee...biraz sakin ol gelecek bebeğin inşallahhh..hepimizinki gelecek inşallahh...

selamm canımm nasılsınn..nasıl gidiyor hayatt..net bulmuşsun şükürr yokdun ne zamandırr...
inşallah
Yoksa çok üzülürüm biliyorum toparlanabilirmiyim onu bilmiyorum Allah hepime nasip etsin inşallahhhhh

aynıı kuzumm ilaçlarla..hesap kitaplarla...diyetlerle gelip geçiyor ömrümm...bu iğnelerde ödem yapıp artı çıkarırmışş...

bu akşam iğnelere başladım kendim vurdum..eşime dedimde tırstıı...:KK9::KK9: hasta oldugunda ona iğneleri ben yaparımm..bilgim var acık..dedim sen bana vurr..yok vuramam ben fena oluyorum diyor:KK9::KK9: öldüm gülmekten kalk gidelim hemşire vursu dedi..dedim dur dur ben yaparımm :KK9::KK9:

dualarına talibim ..inşallah bu ay yumoş olurr...

hımm evet bugün dokor da bana dedi ilaçlar ödem yapıyormuş çok!!!! ama maalesef ben başlayamayacağım iğnelere umudum yaza kaldı ....aşılama yada tüp bebek dedi .........:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bu ayda kendıme takvım yaptım:KK43:
kocadan ayrı nasıl olacaksa:) alıskanlık ıste kızlar bu sıteye gırıpte takvım yapmadan duramıyorum ıste:)

Canim bnde senden gordum yaptim ama umut yok. Bu ay hsg çekildim 10gün iliski yasagim vardi. Zamani gecti sanki şimdi adeti bekliyrm iğne ile devam edicem inş bi gun bizde bebişli oluruz:21:

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim 3.5 yillik evliim ilk tüp bebek denmemizi yaptik yarin test sonucumu alicam cok korkuyorum . Allah kimseye aratmasin isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah hhh...

amin cnm inşallah. sendende güzel haberler bekliyoruz bende 3.5 yıllık evliyim 2 yıldır uğraşıyoruz bebiş için

Canim bnde senden gordum yaptim ama umut yok. Bu ay hsg çekildim 10gün iliski yasagim vardi. Zamani gecti sanki şimdi adeti bekliyrm iğne ile devam edicem inş bi gun bizde bebişli oluruz:21:

ınsallah oluruz. ama hsg cekıldıkten sonra nıye 10 gun yasak dedı kı... bu sıtede hsg cekılıp o ay hamıle kalan cok. onlara yasak dedıyse nasıl oldu bu bebısler:)

selammmmm nasılsınız kızlar benim iğne yolu kapandı maalesef tüp bebek yolu gözüktü.... yazın tüp bebek yaptıracağım yapttıracak olanlar var mı aranızda tüp bebek?????

X