klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kizlar asilamam oldu.esimin degerleri cok cok iyi.yatiyorum su an kalkmadim hic.tam ezan okunurken oldu islem.rabbim yuzumuzu guldurur ins

Tosunpasaninesi nasılsın cnm? Sende son durumlar ne? Benim dün iğneler bitti, bugün sabah doktordaydım yumoşum yine erken çatlamış anlaycağınız aşılama iptal moralim çok bozuk bide inanılmaz sancılarım var be yazıkki ( doktor önümüzdeki ay iğnenin dozunu arttıracağını söyledi , allah hayırlısı neyse onu versin inşallah.... Oceanshine nasıldın cnm? Senin adına çok sevindim , inş bebişlerin seninle olacak bu ay :))

teşekkürler.noral hayatıma döndüm diyebilirim.iyiyim şu an.ara ara kasık ağrısı gelip geçiyor

evet o kasık ağrısı oluyor..bende 3 gün sürüyor lekelenmede oluyor..
canım sana pregoston diye ilaç vermişler bu ne için bana neden vermedilerki

progestan normalde düşük tehlikesi olan bayanlara veriyolar canım.hatta çoğu doktor hamileliği öğrenir öğrenmez veriyor.

evet o kasık ağrısı oluyor..bende 3 gün sürüyor lekelenmede oluyor..
canım sana pregoston diye ilaç vermişler bu ne için bana neden vermedilerki

bende lekelenme falan yok.sperm bile gelmedi.progesteron tutunmasi icin sanirim.her doktor vermio demekki.bugun gaz sancisi gibi sancilarim war normalmi

bende lekelenme falan yok.sperm bile gelmedi.progesteron tutunmasi icin sanirim.her doktor vermio demekki.bugun gaz sancisi gibi sancilarim war normalmi

canım merak etme progestan tutunma için yardımcı ve olası düşük için felaket gaz sancısı ilk zamanlar uyku ve biraz kilo alımı yapıyo hızlı kilo alımında doktora haber vermek lazım ben yemek yememeye çalışıyorum yoksa şişicem iyce sonuç güzel olsunda deger

evet yarından itibaren adete kadar günde 2 içicem

agızdan mı verdii ?? genelde fitil olarak veriyorlar yaa...ayy inşallah benim dr da fitil olarak vermezz...bunu duydugum iyi oldu aşılamadaki kızların çogu fitil olarak kullanmış tırsıyordumm...

progestan rahim duvarını kalınlaştırıyor ve bebeğin daha kolay tutunmasını sağlıyorr...ben 1 sene kadar kullandımmm...kilo aldım diyemem o aşamada diyetteydim ve kilo vermeme engel bile olmadıı...amaa aşırı uyku hali yapıyoriçtikten 2 saat sonra ve baş dönmesii...ben bu yan etkilerini yaşadım..son zamanlara doğru bide stres ...okadan...

hadi bakalım bebeklerin tutunsun sana sımsıkı..şimdi gün sayıyoruzz...

canımm geçmiş olsun..kanama derken nasıl bi kanama uzun sürdümü..kısa süren bi kanamaysa belki yerleşme kanamasıda olabilirr...

glukofenin kanamaya sebebi yokk..ama adeti düzenesokmaözelliği varr..drum banaadeti de düzenleyeceğini söylemişti..biçok arkadaşta bu böyle olduda...

beta hcg kaçıncı gününde kaç çıktı değerin bu önemli...12.günden önce yaptırdıysan iğnenin etkisiyle yüksek çıkabiilirr..ama 100 lerdeyse deger...belki emriyo oluşmuştur tutunmada sıkıntı vardırr... dr una haber ver derimm...

fitil olarak degil agizdan iciom progestani.

catlamayan yumoslarim warsa onlar da catlio olabilir belki.neyse calismalar olacak nasilsa

kızlarrrrr

AMH testi için dr mail atmıştım cumartesi gel dedi...her ihtimale karşı arayayımdedim..asistanı dr hanım yok raporlu dedii

dr u aradım napım diyee...belim kaydı yatıyorum pazartesi bile gelip gelmeyecegim belli değil..istersen bir ay bekle..istersen başka dr a yönlendireyim dedi..bende siz ne önerirsiniz dedimm...bahar hanım var ona git yarın dedi oda tüp bebekle ilgileniyorr dahada yardımcı olur hem dedii...asistanımı ara o ayarlar dedi..aradım yarın 11 e randevu aldımm..dakka bir gol birr...başladım uzun havadan ağlamayaaa... vardır bundada bii hayır belkii..ben hiçbirşeyin sebepsiz olduguna inanmıyorum..herşeyin bi sebebi vardırr...amaa işteezaten garipdim ice fena oldumm...

ben birazda aşılamayı son çare gibi görüyordumm...buda olmazda korkusu sardııı..buda geriyor sanırım beni ...bide dr işi çıktı..ama takmıcam kafama..bilmiyorum kadını belki rabbim daha iyisini çıkartırr karşımaaa..vee inşallah öyledirr..öyle ümidd ediyorumm..öyle yalvarıyorum allahaa...

içini rahat tut üzülme benimde Amh değerim çok düşük

içini rahat tut üzülme benimde Amh değerim çok düşük

başladınmı sende tedaviyee...bende yumoş gelişmedi ve amh istedii...bilmiyorum sonuç iyimi kötümü...ulaşamadık dr hanıma bi türlü yarın gidicem bakalım dananın kuyrugu kopacakk...

rabbim hepimizin yardımcısı olsunn..çekilmez dert vermesinn..

hiçbirşey sebepsiz degildir rabbim inşallah bu doktoru hayırlı kılmıştır sana ve bebegini allahın izniyle alırsın kucagına

canım derdin doktor olsun.canını sıkma.ve sana tavsiyem bu sefer iğne iste.yumurta sayısı çoğalır belki bu sayede.bak benim serophene ile 1 tane olurken iğne ile 6 tane oldu

kızlar ben asılama yaptırdım sonrasındada progestan kullanıyorum.3. gunum aşılamada.göğüslerimde şişkinlik var bu ilaçtan mı acaba bilgisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…