klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

dün gece totem yaptım ...gündüz minicik bebe çorabı aldım yatağımın başına koydum o bana uğur getirecek.yani inş belki yani olabılır en azından nebileiym getirir inş.....böööööö

dün gece totem yaptım ...gündüz minicik bebe çorabı aldım yatağımın başına koydum o bana uğur getirecek.yani inş belki yani olabılır en azından nebileiym getirir inş.....böööööö

dileklerin en kısa ama en kısa zamanda gerçekleşir inşallah canım...sağlıkla

yok serophene+çatlatma iğnesi.bu ilk aşılamam olacak.iğneden sanırım çok oluştu böyle

hayırlısı olsun.ama yine de testi yenile.daha bata 6 varmış

2-3 saate aşılamam olacak.çok heyecanlıyım.şimdi işten eve geldim üstümü değişip gideceğim.allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

aklımdaaa dualarımda seninleeee....inşallahh herşey yolunda giderrr....bebeğine bir dım daha yaklaştınn..hadi bakalım hayırlısıı...

Merhaba kzlar..su an hastanedeym yumurtalarm toplanti her sey yolunda gitti agrim bile yoo.umarm olmaz da.. doktor geldi gormeye 13yumurta toplanmis ugursuz sayi oldu tüh diye sakalastik..hayirlisi olsun insallah.. simdi bekleyecegiz bakalim..

oyy maşallahh...hadii bakalımm bebişlerin gelişsin sana tutunsunn...dualarımdasın ve takipdeyimm güzell haberlerini alırız inşallahhhhhh.....

kizlar asilamam oldu.esimin degerleri cok cok iyi.yatiyorum su an kalkmadim hic.tam ezan okunurken oldu islem.rabbim yuzumuzu guldurur ins

kizlar asilamam oldu.esimin degerleri cok cok iyi.yatiyorum su an kalkmadim hic.tam ezan okunurken oldu islem.rabbim yuzumuzu guldurur ins

seninle beraber ben bukadar heycanlandıysamm kendiminkini düşünemiyorumm....bir adım daha yaklaştınn..inşallahhh 2 hafta sonra güsel haberler verirsin bizee...nerde yaptılar aşılamayıı ?? ameliyat elbisesi felan giydirdilermi ?? bide orda yatıyormusun bi odaya geçiriyorlarmıı ??

kızlar aşılamam çok iyi geçti.tam akşam ezanı okunurken spermleri enjekte ediyordu doktorum.sadece dua ettim.sonra hiç kalkmadan 1 saat yattım odada.kalktığımda akan birşey olmadı.canımı sıkan tek şey ben yatarken yan odada hastalara bakmaya devam ediyordu doktorum.aşılaması başarılı olmuş birisinin 7 haftalık bebeğin kalbi durduğunu söyledi doktorum.o konuşmalara gözyaşlarına maalesef duyarsız kalamadım.üzüldüm gerçekten.hepimiz için hayırlısı.fikir açısından tekrar yazayım sürecimi ve sperm sonuçlarını

adetimin 3.günü başladım 5 gün serophene kullandım.peşinden 5 gün puregon 75 doz.aşılamaya en küçüğü 17 en büyüğü 20 olan 6 yumurta ile girdim.(sağ 3 sol 3)

eşimin yıkama sonrası değerleri

sayı 229
hareketlilik %98
progresif hareketlilik %97
progresif hareketli sperm sayısı 222

waw doktorun muayenehanesinde oldu aşılamam.ameliyat elbisesi falan giymedim.alt tarafımı çıkarıp çatala yattım.zaten 2-3 dk sürdü.

rabbim ne derse o ..ne güzel hamile kalmışamakavusamadı bebeğinee..çekemeyeceğimiz yükü vermesin rabbimm...

herşey güzel geçmişş..inşallah sonuçda güzell olacaktırr....progestan verdimi sana aşılama sonrasındaa????

Son düzenleme:
rabbim ne derse o ..ne güzel hamile kalmışamakavusamadı bebeğinee..çekemeyeceğimiz yükü vermesin rabbimm...

herşey güzel geçmişş..inşallah sonuçda güzell olacaktırr....progestan verdimi sana aşılama sonrasındaa????

evet yarından itibaren adete kadar günde 2 içicem

Merhaba kaderdaşlarım,
bu ilk maillim oluyor kaç kişi okur bilmiyorum ama bende yorulmaya başladım,ilk adet günümden itibaren düzensizdir adetim 25 yaşında evlendim klomeni kullandığım ilk ay hamile kaldım 2 aylıkken düştü. Şimdi evliliğimin 3. yılındayım klomen çatlatma iğnesi vücudum yoruldu bu kimyasallardan.geçen hafta çatlatma iğnesi oldum bir hafta sonra hayatımda ilk defa 24 gün üstüne adet oldum. bu neyin adettidir anlamadım.glukofen kullandım ondan mı kanama oldu. çatlatma iğnesinin etkisi beta hcg pozitif çıkıyo kafam çok karışık glukofenle böyle kanama yaşayan var mı ?

Merhaba kaderdaşlarım,
bu ilk maillim oluyor kaç kişi okur bilmiyorum ama bende yorulmaya başladım,ilk adet günümden itibaren düzensizdir adetim 25 yaşında evlendim klomeni kullandığım ilk ay hamile kaldım 2 aylıkken düştü. Şimdi evliliğimin 3. yılındayım klomen çatlatma iğnesi vücudum yoruldu bu kimyasallardan.geçen hafta çatlatma iğnesi oldum bir hafta sonra hayatımda ilk defa 24 gün üstüne adet oldum. bu neyin adettidir anlamadım.glukofen kullandım ondan mı kanama oldu. çatlatma iğnesinin etkisi beta hcg pozitif çıkıyo kafam çok karışık glukofenle böyle kanama yaşayan var mı ?

meraba allah yardımcın olsun şuan beta hcg pozitifmi ve doktora gittinmi

X