klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım bende mutsuz ve umutsuzum bugun daha 6gun oldu ama benımde adet belırtılerım basladı bılıyorum cok erken ama rabbım hayırlısını versın dıyelım herseyın bır vaktı zamanı vardır o guzel gun daha gelmedı demekkı rabbım hayırlı olanı en kısa zamanda karsımıza cıkarsın ınsallah :emir_bebek: ben sabah daha umutsuzdum sımdı bıraz daha toparlandım

Bişey söylemek için daha çok erken cnm, 13. Günü bekleyip kan testi yaptır bence..

Cnm benim adetim ya bir anda gelir yada bir kaç damla gelip ertesigüne veya 2. Günede tamamen gelir yani bu durum benim için normal... Zaten alt tarafım ve kasıklarım inanılmaz zonkluyo:KK43:( hiç ümidim kalmadı.. Bu arada kızlar size bişey söyleyim aşılama işleminde doktorumun yanında olan hemşire kız 3,5 aylık hamile ve ıkı ay adet gördü bildiğiniz full, vucudundaki değişikliklerden şüphelendi dr a baktırdı meğer hamileymiş :)) bilginizde olsunda ne olur ne olmaz :)

ama sende bi baktısana kanına birde 15.günün yarın bi baktırda şüphen kalmaz inşallah olur çok sevinirim....

kızlar birde bişiy sorucam sizinde beliniz agrıyomu okadar agrı giriyoki arada anlayamadım...

canım benımde belımde agrı var ama cok degıl arada oluyor sadece kasık agrım var adet olacakmıs gıbı bırde goguslerıme dokunamıyorum bıle cok acıyor... senın akıntın var mı tatlım benım ılk 2gun cok akıntım vardı sımdı hıcbırsey yok normal mı acaba ya akıntı olmaması hanı ınsasın bırde dogal akıntısı olur oda yok...

slm canım ymuurtan çatlamıştır inşallah çatlamışsa eşinle düzenli ilişki öneriyo doktorlar gün aşırı yani sonra hayırlısıyla bebişin olur :)))

Ayyy amin cnm ya inşallah kaç yildir yasamadigim kalmadi

Kistin nasıl gidecekmişki? Bence bu süreyi kür filan yaparak geçir. Benim de öyle üç ayım boşa geçti. Tabii kısmet...:KK31:
bENİM KİSTİM GİTMİYOR DİRENÇLİİMİŞ diane35 ile bile gitmedi.İnofol,c +folicasit kullanacağım yumurta geliştirici pkoda etkiliymiş birazdinleneyim sonra devam edeceğim allah izin verirse

canım benımde belımde agrı var ama cok degıl arada oluyor sadece kasık agrım var adet olacakmıs gıbı bırde goguslerıme dokunamıyorum bıle cok acıyor... senın akıntın var mı tatlım benım ılk 2gun cok akıntım vardı sımdı hıcbırsey yok normal mı acaba ya akıntı olmaması hanı ınsasın bırde dogal akıntısı olur oda yok...

akıntım var canım benim genelde olur akıntım ama normal mi değimi hiç bilemiyorum ki....

Kızlar benim de bu tüp bebek süreciyle ilgili bir sorum var, embriyolar donduruluyormuş diye okudum birkaç sayfada.. Benim bildiğim yumurtalar yeteri kdr büyük olunca toplancak ve dışarda döllenip tekrar rahme konacak.. dondurma işlemi nasıl oluyor?

kızlar meraba benimde bir sorum var klomen ve çatlatma ignesiyle kaç deneme yapılıyor herkes farklı bişey söyledi sizlerde nasıl oldu

Burada kimse sorulara cvp vermeye tenezzul etmiyo maalesef yeni uyeysen canim. Ayni seyi bende yasiyorum. Sagolsun bi tatlikedi yazdi bana. Cok opuyorum onu

Günaydın kızlar. :)) bugün gözümü açtım ve kırmızıları gördüm maalesef. :KK43: neyse olacağın önüne geçilmez , bakalım doktorum ne diycek.. Arıycam onu saat on gibi, sizlerede haber veririm.

Günaydın kızlar. :)) bugün gözümü açtım ve kırmızıları gördüm maalesef. :KK43: neyse olacağın önüne geçilmez , bakalım doktorum ne diycek.. Arıycam onu saat on gibi, sizlerede haber veririm.

hayırlısı olsun canım.. inş gelecek aya bende klomen kullandım ilk defa bugun ilk kontrolum var ....

Canım gerçekten çok üzüldüm. İnşallah önümüzdeki ay senin için güzel olur her şey...

hayirli cumalar herkese
bu topik 1 ay oncesine kadar gayet aktifti.cevapsiz soru kalmiyordu inanin.biz eskiler cok sey yasadik.bi ugursuzluk coktu topige olumsuz sonuclarla ve cogumuz gittik.ama inanin destek cok ama cok onemli bizim icin.ayni seyleri yasiyoruz cunki
ben klomen ve catlatma ignesini beraber 3 kere kullandim.ama toplam5ay kullandim klomeni.ikisinde yumoslar buyumedi.bu ay da dun btti hapim ve igneyle devam ediyoruz
doktordan ciktin simdi.sag ve solda 10 11 mm buyuklugunde 6 yumurtam var.ilk ignemi allahin izniyle yapti doktorum.75 doz puregon vuruluyorum sali ultrasonum var.dua ediyorum bu son olsun die.
hii birde glukofen yerine inofolic icicem artik

hayirli cumalar herkese
bu topik 1 ay oncesine kadar gayet aktifti.cevapsiz soru kalmiyordu inanin.biz eskiler cok sey yasadik.bi ugursuzluk coktu topige olumsuz sonuclarla ve cogumuz gittik.ama inanin destek cok ama cok onemli bizim icin.ayni seyleri yasiyoruz cunki
ben klomen ve catlatma ignesini beraber 3 kere kullandim.ama toplam5ay kullandim klomeni.ikisinde yumoslar buyumedi.bu ay da dun btti hapim ve igneyle devam ediyoruz
doktordan ciktin simdi.sag ve solda 10 11 mm buyuklugunde 6 yumurtam var.ilk ignemi allahin izniyle yapti doktorum.75 doz puregon vuruluyorum sali ultrasonum var.dua ediyorum bu son olsun die.
Aysuncum o karabasan çöktü topiğimize hepimiz dağıldık başka yerlere kafamızdaki soru işaretlerinin hepsini ne güzel hemen cevabını buluyoduk burda neyse hepimiz için hayırlısı olsun...Maşallah baya yumurtan oluşmuş iğneylede inşallah büyürler...Hayırlısıyla bu ay olur gibime geliyo...Bende kullanmıştım canım inofoliği

Kızlar benim de bu tüp bebek süreciyle ilgili bir sorum var, embriyolar donduruluyormuş diye okudum birkaç sayfada.. Benim bildiğim yumurtalar yeteri kdr büyük olunca toplancak ve dışarda döllenip tekrar rahme konacak.. dondurma işlemi nasıl oluyor?

fazlası donduruluyor cnm diğer denemdelerde kullanmak için inşallah gerek kalmaz

hayirli cumalar herkese

inşallah son olur duaların kabul olur...insan yasamadan bilemiyor..çevredekiler destekten çok köstek oluyor.daha erken ne acelen var vs. ama 17 ay oldu bana sorsana birde erken mi bukadar çocuk isterken.o yüzden burada hepimiz aynı durumdyız ve birbirimizi anlayabiliyoruz.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun...

Progesteron 6.30 ng/mL 0,15 - 1.24 Folliküler faz
4.2 - 27.1 Ovulasyon
3.2-24.7 Luteal faz

< 0.6 Postmenapoz

kızlar yorumlarmısınız

X