klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

çok şükür annen iyiymişya canım sevindim sıkma canını allah herşeyin hayırlısı versin bu arada sen ne kadarlık evlisin

ben 12 yıllık evliyim erken evlendim 28 yaşındayım aslında çocum var 2 kızım var allah hayırlı ömür versin büyük9 yaşında küçük 6 yaşında eşim çok istedi üçüncüyü 1 yıldır denedik olmadı kontrole gittim yumurtam yokmuş 2 aydır tedavi görüyoz maalesef 2 deneme yaparız dedik bu son yani bakalım kısmet

ben 12 yıllık evliyim erken evlendim 28 yaşındayım aslında çocum var 2 kızım var allah hayırlı ömür versin büyük9 yaşında küçük 6 yaşında eşim çok istedi üçüncüyü 1 yıldır denedik olmadı kontrole gittim yumurtam yokmuş 2 aydır tedavi görüyoz maalesef 2 deneme yaparız dedik bu son yani bakalım kısmet

allah bağışlasın canım hayırlısıylada olur inşh bebeğiniz bende de o ay yumurta görünmedi tedavi olarak clyloprognovayı verdi adetin 1.günü kullan 21 gün dedi bitsin yine 21 gün 2 ay kullan dedi sonra gidecez hayırlısı bakalım

Slm kızlar nasılsınız? Bugün aşılamanın 6. Günü.. Şiddetli kasık ağrısı çekiyorum :KK43:( ama rehl dönemlerimde bel ağrımda şiddetli olur benim.. Şimdi yok ama.. Meraktan çatlaycam artık, içimden bir ses tuttu diyor ama bakalım nolcak.. Belki 2014 hayırlı gelir hepimizin bebişleri olur :)))

Slm purple , benımde aşılamamın o günü sayarsak 8 . Günüm , ilk zamanlar batmalarım vardı şimdi kesildi gibi bişi. Bende içten içe meraktan ölüyorum:)

bana doktorum hsgsiz klomenden sonraki asamaya gecmem dedi.agustosta hsg cektirdim.arastirirsaniz eger hsg onemli

hayirli cumalar herkese
bu topik 1 ay oncesine kadar gayet aktifti.cevapsiz soru kalmiyordu inanin.biz eskiler cok sey yasadik.bi ugursuzluk coktu topige olumsuz sonuclarla ve cogumuz gittik.ama inanin destek cok ama cok onemli bizim icin.ayni seyleri yasiyoruz cunki
ben klomen ve catlatma ignesini beraber 3 kere kullandim.ama toplam5ay kullandim klomeni.ikisinde yumoslar buyumedi.bu ay da dun btti hapim ve igneyle devam ediyoruz
doktordan ciktin simdi.sag ve solda 10 11 mm buyuklugunde 6 yumurtam var.ilk ignemi allahin izniyle yapti doktorum.75 doz puregon vuruluyorum sali ultrasonum var.dua ediyorum bu son olsun die.
hii birde glukofen yerine inofolic icicem artik

hayırlısı olsun tatlım umarım bu son olur da bebişin sana gelir :)) yada bebişlerin demeliyim sanırım :)) tüp bebekmi yaptıracaksın?

X