klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar meraba benimde bir sorum var klomen ve çatlatma ignesiyle kaç deneme yapılıyor herkes farklı bişey söyledi sizlerde nasıl oldu

bugün doktora gittim.doktorum üzüldü ilk aşılamamın sonucu negatif olunca:KK43: Ultrasonla baktı yumurtam çatllamış ve ksitim 1.5 cmlik kistim duruyor.Tedaviye 2-3 ay ara verelim dedi.şeker ilacını keselim inofolic diye yumurta geliştirici toz verdi folicasite devam vücudun çok ilaç aldı dinlensin biraz kendiliğinden olur belki doktora umudum yok artık benim dedim.İlaçsız adet bile olmazken nasıl hamile kalacağım diye.Tek duam bu tedavi umarım hakkımda en hayırlısıdır Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

ne kadarlık evliydin canım senn ?? 3 ay verecekmisin araa?? inşallah o arada hamile kalırsın..ilaçlar etkisini gösterir bi kaç ay dahaa..infolikde çokgüzel bi ilaççç mucize gibi diyorlar..yeni bi ilaçç ve pkolarda çok işe yarıyorr..biçok arkadaşım hamile kaldıı....bende dün aldım başladım inşallah şifa olurr...ben sapah 2 akşam 2 paket içiyorum sanada öylemi verdi dr ??
kızlar meraba benimde bir sorum var klomen ve çatlatma ignesiyle kaç deneme yapılıyor herkes farklı bişey söyledi sizlerde nasıl oldu

canım benim bildiğim kadarıylaa en fazla 6 ay...

kızlarr AMH testi sonucumm geldiiiiiiii........... 4.91.....bilgisiolan varmıı ?? iyimikötümü..acık bakındım normall gibi amaa...bunda şükürr..

ne kadarlık evliydin canım senn ?? 3 ay verecekmisin araa?? inşallah o arada hamile kalırsın..ilaçlar etkisini gösterir bi kaç ay dahaa..infolikde çokgüzel bi ilaççç mucize gibi diyorlar..yeni bi ilaçç ve pkolarda çok işe yarıyorr..biçok arkadaşım hamile kaldıı....bende dün aldım başladım inşallah şifa olurr...ben sapah 2 akşam 2 paket içiyorum sanada öylemi verdi dr ??

canım benim bildiğim kadarıylaa en fazla 6 ay...

Merhaba 15 aylık evliyim ben gecen haziranda diane 35i bıraktım 4 yıldır diane 35 kullanıyordum bıraktıktan sonra adet olmadım şeker ilacı da iyi gelmedi doktorum keşke kilolu olsaydın dedi zayıfım 5 kilo bile verdim ama .ilk ay sadece çatlatma iğnesi oldum yumurtam kendiğinden büyüdü 2.ay klomene bile cevap vermedi iğneye geçtik ona 17.günde çok zor cevap verdi. ve aşılama yaptık eşimin değerleri de normal ama olmadı adet olmazsam yine inofolicle doktorum gel dedi.Benim vücdum çok dirençli anlamadım çok üzügünm ne yapacağımı bilmiyorum

daha asılama olalı 6gun gectı ama ben bugun dayanamadım kendım gebelık testı yaptım halıyle sonuc negatıf cıktı :KK43: ama dun ıcımde bır umutsuzluk belırmıstı olmadı gıbı sankı dıye cunku adetımın belırtılerıde basladı ooofff allahım bızlerede bır cıkıs yolu goster cok yoruldumm :KK43:

Merhaba 15 aylık evliyim ben gecen haziranda diane 35i bıraktım 4 yıldır diane 35 kullanıyordum bıraktıktan sonra adet olmadım şeker ilacı da iyi gelmedi doktorum keşke kilolu olsaydın dedi zayıfım 5 kilo bile verdim ama .ilk ay sadece çatlatma iğnesi oldum yumurtam kendiğinden büyüdü 2.ay klomene bile cevap vermedi iğneye geçtik ona 17.günde çok zor cevap verdi. ve aşılama yaptık eşimin değerleri de normal ama olmadı adet olmazsam yine inofolicle doktorum gel dedi.Benim vücdum çok dirençli anlamadım çok üzügünm ne yapacağımı bilmiyorum

canımm daha çok yeni evli sayılırsınn...bu kadar kendini yıpratmaaa...biz ne yaparsak yapalımm elimizde olmayan sebeplerde var..nasippp..nasip değilse boş hepsii...yinede biz elimizden geleni yapıp nasibi bekleyeceğizz...gönlünü ferah tuttt...

ben 5 yıllık evliyim..bende pko varr...banada dr kilo ver dedi..kilo verdim birazz...ilk senesi tedavi sonuç vermedi...sonra kendi haline bıraktımm..ama olmadı..4 aydır tedavideyim..banada klomenle 2 ay yumoş oldu sonra olmadı ve drum yumurta rezervimin bitmiş yada azalmış olabilir dedi..AMH testi istedi..bende ogün ölüyorum sandım..aşılamadan önce bunu yaptır dedi..yaptırdımm şükür sonuç bugun geldi..sonuç iyi çıktı...

anlayacagın biz ne yapsak boşşş...ne zaman gelecekse o zaman gelecek bebeklerimizz...ama biz ozamana kadar elimizden geleni yapıp dr u ilaçları vesile kılıcazz....sabırlı oll..bu sefer olmadıysa bdahakine olacak inşallahh...

daha asılama olalı 6gun gectı ama ben bugun dayanamadım kendım gebelık testı yaptım halıyle sonuc negatıf cıktı :KK43: ama dun ıcımde bır umutsuzluk belırmıstı olmadı gıbı sankı dıye cunku adetımın belırtılerıde basladı ooofff allahım bızlerede bır cıkıs yolu goster cok yoruldumm :KK43:

şşşş...daha çok erken arkadaşımm..acık sakinn oll..bebeğin seninleyse bu stresin ona zarar verir..her ihtimali düşünüppp ona göre davran..12 günü kanda belli oluyorr..azz kalmışşş 12. günü kanda baktırırsınn..inşallah bebegin seninledirr.....

Son düzenleme:
meraba kızlar bugün asılama 13.günüm ve belim kasıgım okadar agrıyoki ve migdem bulanıyo tüm adet belirtilerim varr.Allahım inşallah bunlara ragmen tutmuştur ve hepimizin de tutarr inşallahh.....

Kizlaaar ne var ne yokkk ?
Geçmişi okumaya korktum walla..
Uzun zaman gelemedim..
Biz kızımla cok iyiyiz maşallah..
7.ayimiza giriyoruz..
Rabbim cumlenize tattirsin..
Insallah güzel gelişmeler olmuştur ben yokken..

canım çok erken moralini bozmak için toparlan ve dua et bol bol...

bugün doktora gittim.doktorum üzüldü ilk aşılamamın sonucu negatif olunca:KK43: Ultrasonla baktı yumurtam çatllamış ve ksitim 1.5 cmlik kistim duruyor.Tedaviye 2-3 ay ara verelim dedi.şeker ilacını keselim inofolic diye yumurta geliştirici toz verdi folicasite devam vücudun çok ilaç aldı dinlensin biraz kendiliğinden olur belki doktora umudum yok artık benim dedim.İlaçsız adet bile olmazken nasıl hamile kalacağım diye.Tek duam bu tedavi umarım hakkımda en hayırlısıdır Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

Kistin nasıl gidecekmişki? Bence bu süreyi kür filan yaparak geçir. Benim de öyle üç ayım boşa geçti. Tabii kısmet...:KK31:

Kızlar nasılsınız? Benim bugün adet belirtilerim geldi , bir damla kan. İnanılmaz kssık ağrım mide bulantım var. Artık ümidi kestim , heralde yarına tamamen gelir :KK43:(( bu arada aşılamanında 15. Günündeyim..

Kızlar nasılsınız? Benim bugün adet belirtilerim geldi , bir damla kan. İnanılmaz kssık ağrım mide bulantım var. Artık ümidi kestim , heralde yarına tamamen gelir :KK43:(( bu arada aşılamanında 15. Günündeyim..

canım bende mutsuz ve umutsuzum bugun daha 6gun oldu ama benımde adet belırtılerım basladı bılıyorum cok erken ama rabbım hayırlısını versın dıyelım herseyın bır vaktı zamanı vardır o guzel gun daha gelmedı demekkı rabbım hayırlı olanı en kısa zamanda karsımıza cıkarsın ınsallah :emir_bebek: ben sabah daha umutsuzdum sımdı bıraz daha toparlandım

canım çok erken moralini bozmak için toparlan ve dua et bol bol...

dogru soyluyorsun tatlım daha cok erken bır arkadasım vardı onun 8-9yıl cocugu olmamıs 2-3kez asılama yaptırmıs 3gune bellı oluyor falan dedı bende test yaptım negatıf cıktı cok moralım bozuldu :KK43:(( bırde cevremde asılama oldugumu bılenler sureklı bır hafta oldu bellı olmustur artık ne beklıyorsun falan dedıler ıyıce canım sıkıldı artık kımseyı duymuyorum herkes cok bılır olmus yasamayan anlayamaz bızlerın durumunu ... ınsallah rabbım hayırlı olanı verır cumlemıze dualardan baska sıgınacak lımanımız yok:KK43:(
sayfada yazılanlara baktım 11.gun test yapıp negatıf cıkıpta bırkac gun sonra kanda pozıtıf cıkan arkadaslarımız var sayfamızda allahtan umıt kesılmez sımdı toparladım bıraz kendımı sukur :)

dogru soyluyorsun tatlım daha cok erken bır arkadasım vardı onun 8-9yıl cocugu olmamıs 2-3kez asılama yaptırmıs 3gune bellı oluyor falan dedı bende test yaptım negatıf cıktı cok moralım bozuldu :KK43:(( bırde cevremde asılama oldugumu bılenler sureklı bır hafta oldu bellı olmustur artık ne beklıyorsun falan dedıler ıyıce canım sıkıldı artık kımseyı duymuyorum herkes cok bılır olmus yasamayan anlayamaz bızlerın durumunu ... ınsallah rabbım hayırlı olanı verır cumlemıze dualardan baska sıgınacak lımanımız yok:KK43:(
sayfada yazılanlara baktım 11.gun test yapıp negatıf cıkıpta bırkac gun sonra kanda pozıtıf cıkan arkadaslarımız var sayfamızda allahtan umıt kesılmez sımdı toparladım bıraz kendımı sukur :)

ewet o kanda belli olur idrarda belli olmaz canım benim hç bozma moralini aldırış etme cevrenede..kanda bakarsın 12. gun falan....

bende öle ama kanaman nasıl geldiki normaldede az olur sonra mı gelir..midem havada resmen afedersiniz tutmasam kusucam bende...

ewet o kanda belli olur idrarda belli olmaz canım benim hç bozma moralini aldırış etme cevrenede..kanda bakarsın 12. gun falan....

cok sagol tatlım bekleyecegım asılamanın 12-13.gunu adet gunume denk gelıyor zaten bakalım hayırlısı:) bırde gercekten burada vakıt gecırınce ıcım rahatlıyor hepınızde cok sagolun :)))

bende öle ama kanaman nasıl geldiki normaldede az olur sonra mı gelir..midem havada resmen afedersiniz tutmasam kusucam bende...
Cnm benim adetim ya bir anda gelir yada bir kaç damla gelip ertesigüne veya 2. Günede tamamen gelir yani bu durum benim için normal... Zaten alt tarafım ve kasıklarım inanılmaz zonkluyo:KK43:( hiç ümidim kalmadı.. Bu arada kızlar size bişey söyleyim aşılama işleminde doktorumun yanında olan hemşire kız 3,5 aylık hamile ve ıkı ay adet gördü bildiğiniz full, vucudundaki değişikliklerden şüphelendi dr a baktırdı meğer hamileymiş :)) bilginizde olsunda ne olur ne olmaz :)

X