klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

beklemek cok zor :KK43:((((( rabbım hayırlısını verırde ınsallah.... bugun asılamada 4.gunum bas donmesı var bıraz azıcıkta adet olacakmıs gıbı sancı ve batma hıssı...

haklısın zor olur tabi çalısırken..hayırlısıyla bir gün olur elbet...takma kafana rahat olmaya çalış

canım benım hakkında hayırlısı olsun bılıyorum zor ama olmadı dıye uzme kendını cunku bu durumda en onemlı sey moral ınsallah rabbım gonlune gore verır hayırlısı ıle en kısa zamanda o mutlulugu yasatır...

Amin inş hepimize yaşatır .

Çok sağolun ama beni neyin beklediğini bilememek çok zor çok.sanki hiç çocuğum olmayscak hibi hissediyorum ve bu insanın nütün hayatını etkiliyor.

kesinlikle aynı duyguları yasıyooruz.ama rabbim gününü biliyor dua et canım elbet birgün o duygukarı tadacagızzz..ben evlenmeden evvelde hep benim cocugum olmaz derdim.belkide herşey kafada bitiyor iyi düşünelim ve bol bol dua edelimm...yanlış anlama sana akıl vermek degil amacım sadece rahatlatmak ve seninle aynı durumda oldugumu belirtmek...

kesinlikle aynı duyguları yasıyooruz.ama rabbim gününü biliyor dua et canım elbet birgün o duygukarı tadacagızzz..ben evlenmeden evvelde hep benim cocugum olmaz derdim.belkide herşey kafada bitiyor iyi düşünelim ve bol bol dua edelimm...yanlış anlama sana akıl vermek degil amacım sadece rahatlatmak ve seninle aynı durumda oldugumu belirtmek...

burada yaşananları okuyunca sadece bunu yaşayan ben değiim diyorsun .hamile olanları görüncd umutlanıyorum.ama polikistikover illet bir hastalık mış gerçekten ilaçsız adet bile göremiyorum ki

burada yaşananları okuyunca sadece bunu yaşayan ben değiim diyorsun .hamile olanları görüncd umutlanıyorum.ama polikistikover illet bir hastalık mış gerçekten ilaçsız adet bile göremiyorum ki

İNŞALLAH atlatırsın ve bu sıkıntılar geçer ALLAH yardımcın olsun..ama bozma moralıni.bizimde sebepsiz anlayamıyoruz yani bir sebep yok buda okadar yoruyor ki insanı..ama ben inanıyorum bir gün bir bebeğimiz olacak yanımızda ALLahın izniyle....

canımm bendede pko var ve illat olanındann....bende ilaçsız olamamm...

ama sen şimdi adetini bekle..yumoş gelişti sende ve çatladıda dimiii ?? o zaman kendiliğinden geliyorrr..ilaç içmiyorsunn..

canımm bendede pko var ve illat olanındann....bende ilaçsız olamamm...

ama sen şimdi adetini bekle..yumoş gelişti sende ve çatladıda dimiii ?? o zaman kendiliğinden geliyorrr..ilaç içmiyorsunn..

gecen ay ilaç içmeden adet oldum şu anda birşeyyok halen iğneden sonra 15.gün

Bugün 14. Günüm test yapmıycam cnm. Bekliycem adet günümü . Ayın 6 sında zatez az kaldı. Yalnız ıkı gündür adet sancılarım var onçim ümidi kestim gibi bişey :KK43:(. Senin nasıl gidiyor?

benimde aynı canım sancılarım var bakalım hayırlısı..benim adette senle hemen hemen aynı 4 yada 5 i gibi...inşallah olur ya umudunu kaybetme..

ben devlette infertilite bölümünde tedaviye başladım, dosyam açıldı (ikimizde de bi problem yok ) bi gün sonrada muayne oldum 16.5 cm yumurtam varmış. (kendiliğinden) yarın sabah progesteron testi için gelmemi söyledi yumurtan çatlamış mı bakacağız dedi çatlamışsa ne olacak çatlamamışsa ne olacak çok heyecanlıyım yardım edin kızlar

bugün doktora gittim.doktorum üzüldü ilk aşılamamın sonucu negatif olunca:KK43: Ultrasonla baktı yumurtam çatllamış ve ksitim 1.5 cmlik kistim duruyor.Tedaviye 2-3 ay ara verelim dedi.şeker ilacını keselim inofolic diye yumurta geliştirici toz verdi folicasite devam vücudun çok ilaç aldı dinlensin biraz kendiliğinden olur belki doktora umudum yok artık benim dedim.İlaçsız adet bile olmazken nasıl hamile kalacağım diye.Tek duam bu tedavi umarım hakkımda en hayırlısıdır Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

ben devlette infertilite bölümünde tedaviye başladım, dosyam açıldı (ikimizde de bi problem yok ) bi gün sonrada muayne oldum 16.5 cm yumurtam varmış. (kendiliğinden) yarın sabah progesteron testi için gelmemi söyledi yumurtan çatlamış mı bakacağız dedi çatlamışsa ne olacak çatlamamışsa ne olacak çok heyecanlıyım yardım edin kızlar

slm canım ymuurtan çatlamıştır inşallah çatlamışsa eşinle düzenli ilişki öneriyo doktorlar gün aşırı yani sonra hayırlısıyla bebişin olur :)))

Selam kızlar benim bu ay ki tedavimin sonucunda ohss olmuşum :KK43:( tedaviye ara verdi doktor ve doğum kontrol hapı kullan bir ay dedi ama ben kullanmak istemediğim için almadım kendi haline bıraktımm bu ay :KK43:(

X