klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba tekrardan inş adet olmazsınız da ben bekleyemeyeceğim yarın kan vereveğim yeni yıla çoook mutsuz gireceğim ama bu hasyalık pko beni bitirdi zaten sonucuu haber veririm.
Cnm keşke beklesen bir gün daha da kanı öyle versen.. 2014 inş hepimize mutluluk verir.. Mutlaka haber ver bizlere :KK66:

evet bugun10.günüm benimde.suan kasık agrılarım var adet belirtilerim var bakalım hayırlısı.....
ben de hiç ağrı yok 11. günüm ama ben gecen ay da ağrısız olmuştum adetimi geçen ay aşılama yoktu sadece kendiliğinden büyüyen yumurtama çatlatma iğnesi yapılmıştı.15. gün de adet olmuştum.Bu ay iğnelerle büyüdü hem de cok zor ama gecen haftaki kasık batmaları yok sadece göğüs uçlarında ağrı var çok korkuyorum çok allahım kimselere yaşatmasın bu imtihanı .Umarım güzel haberler alırsınız.

ben de hiç ağrı yok 11. günüm ama ben gecen ay da ağrısız olmuştum adetimi geçen ay aşılama yoktu sadece kendiliğinden büyüyen yumurtama çatlatma iğnesi yapılmıştı.15. gün de adet olmuştum.Bu ay iğnelerle büyüdü hem de cok zor ama gecen haftaki kasık batmaları yok sadece göğüs uçlarında ağrı var çok korkuyorum çok allahım kimselere yaşatmasın bu imtihanı .Umarım güzel haberler alırsınız.

Amin inşallah sende alırsın güzel haberler.çok zor gerçekten RABBİM herkesin hepimizin yardımcısı olsun...yarın inşallah güzel haberi senden alırız..AMİNN...

Herkese günaydın kızlar :))) güne gülerek başlayalım ki güzel geçsin :KK66: Burcumufuk bugün test günün , allah yüzünü güldürür inş , güzel haberlerini bekliycem :)). Ben bekleme kararını sürdürüyorum kızlar...

Herkese günaydın kızlar :))) güne gülerek başlayalım ki güzel geçsin :KK66: Burcumufuk bugün test günün , allah yüzünü güldürür inş , güzel haberlerini bekliycem :)). Ben bekleme kararını sürdürüyorum kızlar...

Aminnnnnnnnnnn.....Çatlatma iğnesinde yedinci günüm benimde :):))

herkese günaydınlar 2014 dilediğimiz beklediğimiz her şeyle gelsin inşşş

$1497650_639623389420969_1765521800_n[1].jpg

Şu dünyadaki en mutlu kişi
Mutluluk verendir
Şu dünyadaki sevilen kişi
Sevmeyi bilendir

Şu dünyadaki en güçlü kişi
Güçlüğü yenendir
Şu dünyadaki en bilgin kişi
Kendini bilendir

Şu dünyadaki en olgun kişi
Acıya gülendir
Şu dünyadaki en soylu kişi
İnsafa gelendir

Şu dünyadaki en zengin kişi
Gönül fethedendir
Şu dünyadaki en üstün kişi
İnsanı sevendir

Bütün dünya buna inansa bir inansa
Hayat bayram olsa
İnsanlar el ele tutuşsa birlik olsa
Uzansak sonsuza

canımm rabbim hakkında hayırlısı ne ise onu versinnn...takipteyim sizi okuyorumm...dualarımdasınızzgüzell haberlerle gel inşallahh...

sabrına hayranımm.....kaçıncı gunun bugunn?? 12 oldumu 12 gun çıkıyormuş kanda ..aşılama yaptıranlarınn sayfasınıda okuyorumda herkez 12 gunu verıyor taahlili..
herkese günaydınlar 2014 dilediğimiz beklediğimiz her şeyle gelsin inşşş

inşahhlah canımm..seninde gönlünce olsunn..

waw cnm nasılsın? sonucun negatif olmasından çok korkuyorum, daha iyi bekleyim zaten 2-3 güne regl olurum tutmadıysa .. bugün sabahtan beri adet olacakmışım gibi kasıklarıma ve belime sancı giriyor zaten :KK43:(

Arkadaşlar çatlatma iğnesi baş dönmesine sebep olur mu ? Dünden beri gözümün önü kararıyo benim. Acaba iğnenin etkisi mi ??????

waw cnm nasılsın? sonucun negatif olmasından çok korkuyorum, daha iyi bekleyim zaten 2-3 güne regl olurum tutmadıysa .. bugün sabahtan beri adet olacakmışım gibi kasıklarıma ve belime sancı giriyor zaten :KK43:(

iyiyim canım nasıl olsunn...sınavlarım var ders çalışarak vakit geçiriryorumm..sizleri takipdeyimm..gelecek ay banadaa nasip olursa asılama yaptırıcazz...inşallah adet olmazsın..bebeğin seinledirr...güzel haberlerini bekliyoruzzz...

canımm üzgünümm...vakti gelmemiş demekkii...hayırlısını istedik hepp..bu hayırlısıymışş demekkiii...özele gidiyordun devlete mii??

X