klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

amin tatlım hayırlısı olsun inşallah bide 41 gün boyunca Meryem suresini günlük 1 tane okursak allah hayırlıyla nasip edermiş allahım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin:KK49:

çok sağol canım benim çekicem..inşallah rabbim yar ve yardımcımız olsun..siz nezamandır bebiş istiyordunuz..

bız 2yıl 3aylık evlıyız bundan bır yıl kadar once adetlerım duzensızlestı dıye doktora gıttım doktor degerlerın menepoza gırmıs bır kadınla es deger senın çocugun olmaz dedı baska doktora gıttım bır yıl korunmayın olmazsa gel dedı bız 6-8ay falan korunmadık baktık olmuyor hemde adetten kesıldım hıç adet gormemeye basladım bu doktorumun adını duyduk 4ay oldu tedavıya baslayalı ama bıryıldır cocuk dusunuyorduk

bız 2yıl 3aylık evlıyız bundan bır yıl kadar once adetlerım duzensızlestı dıye doktora gıttım doktor degerlerın menepoza gırmıs bır kadınla es deger senın çocugun olmaz dedı baska doktora gıttım bır yıl korunmayın olmazsa gel dedı bız 6-8ay falan korunmadık baktık olmuyor hemde adetten kesıldım hıç adet gormemeye basladım bu doktorumun adını duyduk 4ay oldu tedavıya baslayalı ama bıryıldır cocuk dusunuyorduk

anladım tatlım ALLAH IM yardımcın olsun yardımcısı olsun herkesin..inşallah herşey gönlünce olur.hayırlısı hakkımızda...

Selam Kızlar. Bugün dr.a gittim tahlilim pozitif çıktı. Geçen sefer 6, 99 du ben emin olamamıştım. Bugün 52 olmuş. Yorum yapan arkadaşlar haklı.çıktınız. Insallah Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı bebisler versin. Herkes icin dua edicem.

canımm hayırlıı olsunn çok sevindimm..rabbim kucagına aldıgın günleride göstersinn...bizi unutma dualarındaa..
Canim ben asilamayi zk yaptim oda rapor icindi amh testtine gerek gormediler sanirim
Tup bebegide ozel hastanede denedim oda gerek gormedi genetigede gerek yok dedi ama ben zk yaptirabilirim su aralar musait olmadigimdan gidemedim genetik bolumunde yapiyolar onu randevuyu 15 gun sonraya veriyolar

deme yaaa...bide 2 düşükten sonrasına veriyorlarmış genetik testi ama elocan yaptırabilmişş..bakımm bende bi şansımı deneyeyimmm...

yaww ben göztepe ssk ya gidiyordum hepp alıştım baya oraya..zk le ilk defa gidicem ve mütiş heycan ve korku var nedensee..yolu çıkartamam dedim eşimee..o götürecekk büyük ihtimal içeride sokarımm o olunca daha cesaretli olurumm...o zaman genetik tahlilide sorayım bakalım ne dicekkler...

Allah yardımcın olsun canım.

aminn kuzummm...hepimizin inşallahhh....

kizlar bende yumurtlama tembelligi var. ilacsiz adet goremiyorum. adetliyken gidecektim ve doktorum da klomen yazacakti ama lanet olsun bir turlu denk getiremiyorum. cok yogun islerim suanda ya sehir disinda oluyorum ya fuarim oluyo ya randevular dolu oluyo... kaldi oyle. acaba kendim alip kullansam cok mu cahillik etmis olurum noolur bi akıl verin

canımm dr dan habesiz içmee...adetin ya 3. günü yada 5 günü başlanıyorr...içsen bile ilaç bittikten 2. gün sonra muhakkak git dr a...benim dr adet ol...ilacı iç 2 gün sonra gel deyip gönderiyordu...gittiğimde yumoş varmı yokmu bakıyorr...büyüyüncede çatlama iğnesi veriyorlar...ilaç içmekle bitmiyor yani işşşş:KK25::KK25:

canım ya bende aşılama yaptıracaktım bu ay fakat yumurtalıklar yavaş çalıştığından dolayı büyümediği için doktorum adetim düzenli olsun diye iki ay erteledi 2 ay o ilacı kullanacam bilmiyorum o kadar kafa karışıkki senin aşılamanda hayırlısıyla tutar inşllah

geçmişş olsun arkadaşımm..bende bu ay aşılama diye gün sayarken benim aşılamada iptal oldu çünkü ilaç etki etmedii...ve dr um ettiği laflarla beni yerle bir etti...amh testi istedi şimdide..onu yaptırıp önümüzdeki ay inşallah yine denicezz...

ama banaa adet için bekle olmazsan tarlusal iç adetin 1. günüde gel dedi...ama ben ilaçsız adet olamıyorumkii..hesaplayıp 29 güne denk getirecek şekilde içeyim diyorum..ben hep öle yapıyordum şimdiye kadarr..ama kararsız kaldımm...

bişi sorucamm...adet düzenlensin diye yollamış yaa...2 ay hangi ilacı içmeni söyledii ??

bu arada sende sorun neydi bende pko varr...

amın bıtanem cok tesekkur ederım hayırlısı olur ınsallah... benım doktorumun basarısı bırazda gercekten cok ılgılı ve cok tecrubelı ben 6aydır ılaç kullanmadan adet olamıyordum ılk ıkı ay adetı duzene koymaya calıstı olmadı buna ragmen hemen klomene basladık bır ay kullandım sadece yıne yumurta olusmadı dıger ay hemen ıgnelere baslayalım dedı sukur ıgneler ıse yaradı ve sol yumurtalıkta ıkı tane sagda 2 yada 3 olması lazım yumurta olustu sukur bugunde asılama oldu ınsallah guzel sonuclar alırım ve hayırlısı ıle senınde guzel haberlerını alırız ınsallah

canımm..haırlı olsun aşılamannn inşallah güzell haberlerle gell...yazdıklarını okudumm vee yitirdiğim ümidi yeşillendirdinn..

bendede klomenle olmadı ve drum tüp bebeğe geç diyerek mahfetti benii...bende aşılama istiyorum iğnlerle olur dedimm...iyi sen bilirsin adet olunca gel dedii..ama o anki halimi tahmin bile edemezsinn...

bende pko varr... 4 ay klomen kullandımm..2 ay yumoş gelişti sonraki 2 ay gelişmedii...bakalım önümüzdeki ayy iğnelerle denicezz...

bende aynı durumdaydım gercekten hıc yumurta olusmuyordu baska bır doktor bana degerlerın menepoza gırmıs bır kadınla es deger senın cocugun olmaz demıstı dusun:KK43: rabbım o kadar buyukkı o ıstedıkten sonra ne olmazkı ınsallah rabbım gonlune gore verır hakkında hayırlısı olsun canım benım
arkadaşımmm hangi şehirdeydinn ?? dr unu merak ettimdeee...yanii ara ara bi dr bulamadım yaa güveneceğimm..benim gittiklerimin hepsi leyylaaaa..

bide son sorumm...adetlerin düzenlimiydii...?? yani klomenden sonra yumoş oluşmadı sonra söktürücü içtinmi tarlusal felann??.

ayyyy kızlarr amma üst üste yazdımm...hazır eşim uyumuşken yazayım dedimm..

kızlarr bildiğiniz üzree ende bu ay yumoş olmadıı...eee çatlamada olmayacakk...ben adet olamıcamm...zatenn dzenli adet olan biri değilim ilaçsız adet olamamm...

sorum şu...dr bana bekle adet olmazsan tarlusal iç dedi...ama olmucamm ve bir haftadan fazla zaman uzayacak ilaçlarla sağladıgım düzende bozulacakk...

şimdi ben hesaplayıp yine gecen ayki adet dönemime denk gelecek sekilde tarlusali içsemmii..??yani sizler naptınızzz tabi böle durumda kalan varsaa ??

canımm..haırlı
olsun aşılamannn inşallah güzell haberlerle gell...yazdıklarını okudumm
vee yitirdiğim ümidi yeşillendirdinn..

bendede klomenle olmadı ve drum tüp bebeğe geç diyerek mahfetti
benii...bende aşılama istiyorum iğnlerle olur dedimm...iyi sen bilirsin
adet olunca gel dedii..ama o anki halimi tahmin bile edemezsinn...

bende pko varr... 4 ay klomen kullandımm..2 ay yumoş gelişti sonraki 2
ay gelişmedii...bakalım önümüzdeki ayy iğnelerle denicezz...

arkadaşımmm hangi şehirdeydinn ?? dr unu merak ettimdeee...yanii
ara ara bi dr bulamadım yaa güveneceğimm..benim gittiklerimin hepsi
leyylaaaa..

bide son sorumm...adetlerin düzenlimiydii...?? yani klomenden sonra
yumoş oluşmadı sonra söktürücü içtinmi tarlusal felann??.

canım amın ınsallah rabbım cumlemıze annelık duygusunu tattırsın klomenle yumurta olustuysa ıgnelerle daha ıyı olusur benım klomenle hıc olusmadı dusun puregon ıgne ıle olustu hem ıgne denemeden hemen tup bebek olur mu... tatlım bende son 6aydır ılacsız adet olamıyordum bende hormon bozuklugu var ama buna neden olabılecek pkoda yok rahım fılmı temız cıktı hersey normal neden boyle oldugu ansılamadı bana progestan verıyordu doktorum klomenden sonrada onu kullandım ben corumdayım doktorum mustafa uzun ınternetten arastırabılırsın cok basarılı bır doktor ınfertılıte asılama ve tup bebek alanında uzmanlasmıs yurtdısında bu konuyla ılgılı bırcok organızasyona katılmıs bu konuyla ılgılı sertıfıkaları varmıs ankara tıp mezunu ve gata da yuksek ıhtısas yapmıs gecen ayda almanyaya tup bebek sempozyumuna cagırmıslar oraya gıtmıstı ben cok arastırdım ona gore gıtmıstım cokta memnun kaldım corum ozel elıtpark hastanesınde calısıyor bakalım ınsallah asılamamda tutarda mutlu haberlerımı paylasırım sızınle...

günaydın kızlar,bugün aşılamamın 11.günü az kaldı öğrenmeye heyecanlıyım :)) ne yazıkki dün titreme ve boğaz ağrısıyla uyandım :KK43:(( 39 derece ateşle..nurofen cold , supradyn vitamin ve zinnata başladım , budün daha iyiyim tahminim hafta ortasına kadar toparlarım ve zinnatı keserim. arkasına da ya kırmızıları görecem yada ıkı çizgiyi :) sizce 13. gün kan tahlili yarine idrar testi yapsammı? 6 aralıkta gördüm reglimi ama benım 2-5 gün arası ayına göre değişiyor erken geliyo zaten yanı ben ayın ıkısınden itibaren beklıyecem gelmesını.nurafen bıde ağrı da kesıyo ya hıç regl ağrımda yok ..hiçbir belirti hissedemiyorum ne ıyı ne kötü :KK43:((

tosunpaşaninesi cnm senın nasıl gidiyor belirtiler ağrılar? aynı gün aşılama olmuştuk senınle biz :)

Son düzenleme:
günaydın kızlar,bugün aşılamamın 11.günü az kaldı öğrenmeye heyecanlıyım :)) ne yazıkki dün titreme ve boğaz ağrısıyla uyandım :KK43:(( 39 derece ateşle..nurofen cold , supradyn vitamin ve zinnata başladım , budün daha iyiyim tahminim hafta ortasına kadar toparlarım ve zinnatı keserim. arkasına da ya kırmızıları görecem yada ıkı çizgiyi :) sizce 13. gün kan tahlili yarine idrar testi yapsammı? 6 aralıkta gördüm reglimi ama benım 2-5 gün arası ayına göre değişiyor erken geliyo zaten yanı ben ayın ıkısınden itibaren beklıyecem gelmesını.nurafen bıde ağrı da kesıyo ya hıç regl ağrımda yok ..hiçbir belirti hissedemiyorum ne ıyı ne kötü :KK43:((

tosunpaşaninesi cnm senın nasıl gidiyor belirtiler ağrılar? aynı gün aşılama olmuştuk senınle biz :)

ayyyy kızlarr amma üst üste yazdımm...hazır eşim uyumuşken yazayım dedimm..

kızlarr bildiğiniz üzree ende bu ay yumoş olmadıı...eee çatlamada olmayacakk...ben adet olamıcamm...zatenn dzenli adet olan biri değilim ilaçsız adet olamamm...

sorum şu...dr bana bekle adet olmazsan tarlusal iç dedi...ama olmucamm ve bir haftadan fazla zaman uzayacak ilaçlarla sağladıgım düzende bozulacakk...

şimdi ben hesaplayıp yine gecen ayki adet dönemime denk gelecek sekilde tarlusali içsemmii..??yani sizler naptınızzz tabi böle durumda kalan varsaa ??

Canım yaa, doktorlar öyle başlarından savıyorlar. Benim de olmuyor. Doktor 3 ay tedavisiz bakalım demişti. Ama ben de ilaç kullanmadan olmuyor demiştim. O da bekle olmazsa gel demişti. Tatilde olduğum için gitmedim 2 ay boşa geçti. Bence kafana göre takıl. Ya da kür filan yap. En azında adetin düzenini kaybetmesin. Çünkü sonra olmayıp gidince adeti düzenleyici 21günlük hap veriyor. Tabii senin sağlığın sen daha iyi bilirsin.:KK31:

Mrb arkadaşlar takip edeyiyorum burayı bir süredir.ara arada yazmaya çalışıyorum.bişey sorcam 9 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum biraz öncede test yaptım 2.çizgi silik çıktı.acaba iğnenin etkisimi.bilen varmı.

İğnenin etkisi olması çok büyük bir ihtimal. Bu forumda 13-14 gün öncesi yaptıranların çoğu ben dahil silik çizgi çıktı ama 13-14. gün ne yazık ki negatif. Bekle derim. Ama inşallah pozitifi bu günlerde de görürsün.:KK31:

Evet, az kalmış. Hastalanman kötü olmuş. Ateşlenmemeye çalış. Ona göre önlem al. Kullandığın ilaçlar adetini geciktirebilir de. :KK31:Ben yerinde olsam 13.gün olmasa bile 14.gün kesin idrar testi yapardım. Hakkında hayırlısı olsun.

Evet, az kalmış. Hastalanman kötü olmuş. Ateşlenmemeye çalış. Ona göre önlem al. Kullandığın ilaçlar adetini geciktirebilir de. :KK31:Ben yerinde olsam 13.gün olmasa bile 14.gün kesin idrar testi yapardım. Hakkında hayırlısı olsun.

sağol cnm , zaten testi yapmayada korkuyorum , bakalım hakkımızda hayırlısı inş. :KK66:

canım benim geçmiş olsun.. ALLah şifa versin.benim adet sancılarım var ara ara bilemiyorum ne olacak bakalım.heyecanlıyım senin gibi
:KK1:

benim 9. günüm canım senden iki ün sonra öğreneceğim inşallah birbirimize muutlu haberler veririz:KK49:

X