klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

mrb canım.bencede kendin kullanma ben aşılama dönemimde günde üç tane kullandım doktorum öyle söyleyince bende şaşırmıştım ama bünyeye göre değişir.ama üç tane kullanmama rağmen bi yan etkide yapmadı şükür....

Ayy, doğru ya. Kusura bakma canım yaa, hamilelik takvimi kalktı ben balık hafıza da unuttu!
Moralini yüksek tut. Sadece işitmede problem var değil mi? Kendini üzme, rabbim daha büyük sorunlar vermesin. Tıp çook ilerledi. Düzelir evel Allah!

Sagol canim benim inasallah seninde sütünde bol olur ellinden gelgince üzme kendini insallah bize güzel haberler verirsin...

arkadaslar bugun ılk asılamam yapıldı ınsallahda son olur cok heyecanlıyım rabbım hepımız ıcın en hayırlı olanını versın ınsallah... sabah saat 11gıbı asılama yapıldı bır saat sonra adet olacakmıs gıbı sancı saplandı kasıklarıma hala gecmedı bıraz hafıfledı ama yuruyunce canım yanıyor normal mı bu agrılar acaba bırde doktorum bugece 12gıbı ılışkıye gırın dedı ve 4gun boyunca gun asırı bırlıkte olun 4.gunde progestan kullanmaya basla dedı boyle bır tavsıyede bulunmus muydu doktorunuz

Mrb arkadaşlar takip edeyiyorum burayı bir süredir.ara arada yazmaya çalışıyorum.bişey sorcam 9 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum biraz öncede test yaptım 2.çizgi silik çıktı.acaba iğnenin etkisimi.bilen varmı.

mrb canım hayırlı olur inşallah tutar inşallah...beklemek zor benimde 8. günüm.ağrı normal benim hala var.fakat ilişkiyi erken vermiş gibi geldi bana bir gün sonraya vermişti doktorum ve sora senin gibi gün aşırı.ama erken gibi geldi tabi doktorun daha iyi bilirde...

amın canım benım ınsallah ıkımızde hayırlı haberler verırız bırbırımıze:) bu konuda çok kararsız kaldık bızde zaten bugun yapıldı asılama bırde bu gece ıcın saatde verdı gece 12de :))) bakalım sonuç nasıl olacak bırde tatşım ben dershanede calısıyorum bugun asılama ıcın zor ızın aldım yarın sabah 8den aksam 6ya kadar dersım var bır sorun olur mu acaba ((

canım ya bende aşılama yaptıracaktım bu ay fakat yumurtalıklar yavaş çalıştığından dolayı büyümediği için doktorum adetim düzenli olsun diye iki ay erteledi 2 ay o ilacı kullanacam bilmiyorum o kadar kafa karışıkki senin aşılamanda hayırlısıyla tutar inşllah

amın bıtanem cok tesekkur ederım hayırlısı olur ınsallah... benım doktorumun basarısı bırazda gercekten cok ılgılı ve cok tecrubelı ben 6aydır ılaç kullanmadan adet olamıyordum ılk ıkı ay adetı duzene koymaya calıstı olmadı buna ragmen hemen klomene basladık bır ay kullandım sadece yıne yumurta olusmadı dıger ay hemen ıgnelere baslayalım dedı sukur ıgneler ıse yaradı ve sol yumurtalıkta ıkı tane sagda 2 yada 3 olması lazım yumurta olustu sukur bugunde asılama oldu ınsallah guzel sonuclar alırım ve hayırlısı ıle senınde guzel haberlerını alırız ınsallah

benim doktrmda adeti düzene koymak için ilaç verdi demekki doğru yoldayız inşallah demi k.bakma kafam karıştı iyice

amin inşallah..dikkat et kendine yarın için ağır falan kaldırma ani hızlı hareketlerden kaçın çokta ayakta durmamaya çalış..bunlar mümkünmü bilmiyorum amasenin doktor çok aceleci sanırım hemen ilişki vermişbana doktorum o gün dinlet yat ilişkiye girme demişti

benim doktrmda adeti düzene koymak için ilaç verdi demekki doğru yoldayız inşallah demi k.bakma kafam karıştı iyice

yenı mı basladınız tedavıye tatlım once denıyorlar adet duzene gırsın dıye gırmeyınce yumurta gelıstırıcı ılaçlar onlarda ıse yaramayınca yumurta gelıstırıcı ıgneler seklınde tedavı ılerlıyor bırde doktoruna guven her duydugunu her denılenı kafana takma moral bozuklugu bıle cok etkılıyor ınsallah guzel olacak hersey

cok zor olacak ama dıkkatlı olmalıyım o zaman yarın bakalım benım bu hızlı doktorumun sonucu ne olacak :))) hıç bos vakıt bırakmıyor asılamadan 3gun oncede eve gonderdı benı annemde kalıyordum ben ılcedeyım merkeze gıdıyorum tedavı ıçın asılamadan oncekı 2gun cok onemlı dedı bırgun esım ıcın dınlenme 2gun ılışkı dedı artık esımle bırbırımızden sıkıldık valla:))) yazık kocama acıyorum :)))

oda güze güldürdün benii..ewet dkkat et kendine inşallah tutar ya ikimizinde ve isteyen herkesinde..benimde ilk aşılamamdı heycan var korku var değişik duygular var bende..

oda güze güldürdün benii..ewet dkkat et kendine inşallah tutar ya ikimizinde ve isteyen herkesinde..benimde ilk aşılamamdı heycan var korku var değişik duygular var bende..

:))) ınan bende aynı durumdayım ıcımde boyle tatlı ve karmasık bır heyecan var ınsallah bıtanem rabbım hayırlısını versın cumlemıze :) bu arada cok dua et kun fe yekun dıye tesbıh cek anlamı ol de olsun demek yasın suresınde gecıyor ınsallah rabbım bızım ıçınde ol der meleklerımıze kavusuruz bızde

çok sağol canım benim çekicem..inşallah rabbim yar ve yardımcımız olsun..siz nezamandır bebiş istiyordunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…