klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canim tedavin hayirli olsun insallah bu sefer bebisin sana tutunur allah gönlüne göre versin...

Canım sen iğneli tedavye yeni başlıyosun dimi...inşallah bu sefer herşey yolunda gider canım...
Kizlar arzudan haberiniz varmi?
Benim yok canım..line dan görüşüyoduk ben tlf değiştirdim bu telefonda ne hikmetse line olmuyo

kızlar meraba ben bugün gittim 21. günde doktora baktı 3cm yumurta duruyo dedi ruhsuz ee diyorum yani çatlamamış keşke çatlatma iğnesi verseydiniz dedim cewap vermiyo ya gözlerim doldu ümitlenmiştim bu ay dedim yine yorum yok kist olur mu diyorum belli olmaz dedi lütfedip çalışın bikaç gün yinede dedi oofffff acayip morelim bozuk ağlıyorum istemsiz Allahım sen bilirsin güzelini...var mı benim durumumda olan? ((

Ooo, benim bildiğim 3cm! bir kist. Hem yumurtanın çatlama zamanı 13-14. günler olur, eğer adetin düzenliyse... Düzensizse çatlaması mümkün. Sen yine de doktorun tavsiyesine uy. Ama doktordan memnun kalmadıysan bence değiştir. Doktor çok önemli.

evet kesinlikle bir kist malesef...ama o kadar baştansavma bi doktormuş ki onu bile dikkate almadı...adetle atılmasını ümit edicem..ben zaten 25 günde adet oluyorum bugün 21. gün nasıl çatlasın yaa...bi de gelişmeyen küçük yumurta vardı o çatlamış dedi ama ondan hiç ümidim yok...offf of doktor işi çok önemli gerçekten herkes çok dikkat etmeli benim durumuma düşmemek için...bidaha onun suratını görmek istemiyorum inş çok iyi bi doktor bulurum...

elocan igneyi ilk kez kullanicam.bu ay serophene+igne olacak.rabbim yardimcimiz olsun zor surecler yaaa.14ocak esimin dogumgunu.keskw bu ay bebis haberini versem onaaa

Ya neden bana cevap vermiyorsunuz (((((

12,gündenn sonra kanda baktırırsın canımm..ozamam belli oluyorr...

canımm geçmiş olsunn..o kist olmuş bilmem çatlarmıı..ama çatlamış bi yumoşun varmışş onun için dr dinleee..adet olunca ki olmazsın ınsallah bebişin seninledir..eger o çatlamış yumoşla adet olursann adetle atarsın belkide o kistii...

slmm kızlarr..bi sorum olacakkkk...

dr dan geldim...yumoş yok yani bu ay kesin fos artık....lh yüksek yine ve doktorum AMH testi istediii....hastane cok pahalı dedi..herhangi bigün yaptırabilirsin diyince bende yaptırmadım bi devlete bakayım diyee....

zd...zeynep kamilde yapıyorlarmı amh testinii....?? ben dışarda tedavi görüyorum acaba direk gidip istesem yazarlarmıı ??? ben göztepe ssk da yaptırıyordum tahlilleri ama bilmiyrum orası yazarmıı....

İnşallah iyi bi doktora rastlarsın canım bozma moralini...
elocan igneyi ilk kez kullanicam.bu ay serophene+igne olacak.rabbim yardimcimiz olsun zor surecler yaaa.14ocak esimin dogumgunu.keskw bu ay bebis haberini versem onaaa
İnşallah bu ay kaliteli yumurtaların olur ve döllenir canım...Zor hemde ne zor sabrımızın herzamankinden daha çok olması lazım...inşallah canım eşine en güzel hediyeyi verirsin

pek ümitli değilim ama inşallah tatlım inşallah buarada ümraniye araştırma yapıyo anadolu yakasında bildiğim bi telefonla danış istersen test için

ben zk o testtı yaptırmadım yaptıranıda duymadım o yuzden bu konuda yardımcı olamıcam canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…