klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Tatlım, çatlatma iğnesi yoksa hcg 1'den büyük çıkmaz. İnşallah hamilesin. Kimyasal, dış vb. gebelik değilse ki inş. normaldir. Hamilesin!

Yumurta çatlamış mı çatlamamış mı diye çağırmıştır. Çatlamazsa kist oluşturuyor. Bence bu sebepten.

Geçmiş olsun...
Klomen yumurta büyütüyor. Normal kişilerde daha sağlıklı yumurtalar oluyor. pco isen ya da tembellik varsa klomen sayesinde yumurtan oluşuyor. İnofolic ne bilmiyorum ama şeker hapı olabilir. Pco hastalarında yumurta tembelliğinin şeker yüzünden olabileceği düşünülüyor. Genelde her pco'lu matforin, glifor gibi şeker hapları kullnıyor. Adetlerin düzensizse, gecikiyorsa pco olabilrsin. İnş. tedavin işe yarar.

slm.kizlarr

sonunda akintim koyulasti.bugun yarin reglim gelir.ctesi sinawim oldugundan yarina randevu aldim.yeni yil yeni umutlarrrrr

canım inofolik yumurta hücresinin çeperini inceltiyor yani döllenmeyi kolaylaştırıyor çok iyi bişey olduğuna inanıyorum

21.gun progestan testtıde yapabılır sana yumurtan catladımı dıye mutlaka gıt bence...

Kızlar ne yapıyorsunuz hala kırmızılar gelmedi bende. Ve ogrenmeye 1 gün kaldi. Bakalım yarın hayırlı haberler getiririm inşallah size

canım inofolik yumurta hücresinin çeperini inceltiyor yani döllenmeyi kolaylaştırıyor çok iyi bişey olduğuna inanıyorum

senn aşılama sürecinde bunu kullanmışmıydınn?? ben dr sormuştumm..folikasit benzeri dedi yazmadıı...folibiol yazdıı..

canım meraba ağrıların ne durumda kasık ağrın varm.benim arar ara adet olacak gibi devam ediyor.birde kaç günde belli olur tahminin varmı kacıncı günde test daha sğlıklı olur?

canım meraba ağrıların ne durumda kasık ağrın varm.benim arar ara adet olacak gibi devam ediyor.birde kaç günde belli olur tahminin varmı kacıncı günde test daha sğlıklı olur?

Benimde cnm adet olacakmışım gibi ağrılarım var.. Buradan öğrendiğme göre 13. Gün kanda belli oluyomuş.. Bana doktorum dedi ki adet gününü bekle olmazsan gel dedi.. Zaman geçmek bilmiyor bu ara sıkıntı üzüntü hep üst üste geldi etkilermi bunlar bu durumu bilemiyorum açıkcası testi yaparmıyım onuda bilemiyorum , korkuyorum yapmaya..

etkiler canım ya üzme kendini...adet geçmesini beklemek en güzeli yoksa boşuna test yapıp dahada strese gireriz..ama sende üzme kendini her ne ise mesele kafanı rahat tut psikolojinin çok önemli olduğunu söylüyor doktorlar...

yok canım adet düzensizliğim faklan yok . kontrollerde yumurtalığında ii falan dedi.ama böyle bir tedavıye başladı bılemeıyorum artık nolacak .hayırlısı olsun inş hepimiz için canım tşk ederim.

Günaydın kızlar. Bir sorum olacak. Çatlatma iğnesinden sonra ne zaman hamilelik belli olur? Adet gününün geçmesi mi gerekiyor ?.

Sedacım testinin sonucunu bekliyorum
aysuncum seninde kırmızılar gelmiş çok şükür...inşallah bu ayki tedavinle bebeğin sana sımsıkı tutunur...

hayirli cumalar kizlar
simdi doktordan ciktim.5gun serophene icicem.ctesi ultrasonum var.sonra puregon igne baslicaz.igneyi alip gel dedi doktorum ctesi.pesinede 2 kutu pregnly yszmis catlamasi icin.yumoslarin durumuna gore asilamaya karar veririz dedi.
benden hbrler bole

benim aşılama olumsuz

dua edermisiniz.. yine aynı tedaviye devam...klomene başladım bugün..

geçmişş olsun canımm...bende üzüldümmm..ama nsip değilmiş demek en büyük tesellimizz...sizde problem neydi ?? yumoş vaeken hiç doğal yolla denemişmiydinizz ?? bide rahim filmi çekildinmii ??

hadii bakalımm hayırlısıı olsunn...bu ayki yeni başlangıcı sen yaptınn...inşallah sağlıklı yumoşların olur ve sana sımsıkı tutunur bebeğinn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…