klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar bugün 7 . Günüm sadece kasık ağrılarım var.. Kaçıncı gün idrarda silik çıkar bilen varmı?

canım asılama degıl mı senınde ayy ınsallah rabbım hayırlısı ıle nasıp eder aynı sıkıntıları bır daha yasamazsın ben asılamadan sonra bır hafta gecınce bellı oluyor dıye duymustum ama tam olarak bılmıyorum

selam kızlar

nasılsınız bakım... ben sabırla hafta sonunu beklıyorum : cok sık gıremıyorum gırsem baglantı bulamıyorum pc yı vurup kırasım gelıyor... meger burdakı buyuk verıcı yuzunden vın cekmıyormus:KK43: ne yapcam bılmıyorum... acaba eve mı baglatsam bılemedım ya... net olmadan da olmuyor hıc...

canım asılama degıl mı senınde ayy ınsallah rabbım hayırlısı ıle nasıp eder aynı sıkıntıları bır daha yasamazsın ben asılamadan sonra bır hafta gecınce bellı oluyor dıye duymustum ama tam olarak bılmıyorum
Kanda 13. Gün belli oluyomuş diye biliyorum ama idrarda sişik çizgi diyolar hani onun gününü bilmiyorum .. Ailemden bir yakınımı kaybettim bu hafta çok sıkıntılı günler geçiriyorum :KK43:( inş etkilememiştir aşılamamı...

selam kızlar

nasılsınız bakım... ben sabırla hafta sonunu beklıyorum : cok sık gıremıyorum gırsem baglantı bulamıyorum pc yı vurup kırasım gelıyor... meger burdakı buyuk verıcı yuzunden vın cekmıyormus:KK43: ne yapcam bılmıyorum... acaba eve mı baglatsam bılemedım ya... net olmadan da olmuyor hıc...

Selam canim
Hafta sonuna az kaldi canim...bizim burada vin cekmiyodu eve baglattik 5 kişi ortak kullanıyoruz simdi sende komsularla falan ortak kullanirsan cok iyi oluyo

Selam canim
Hafta sonuna az kaldi canim...bizim burada vin cekmiyodu eve baglattik 5 kişi ortak kullanıyoruz simdi sende komsularla falan ortak kullanirsan cok iyi oluyo

canım benım komsum yok tek kısıyım malesef:KK43: vın cekmemesıne sasırmıstım ama yapacak bır sye yok... belkı ceken bır net bulursam ordan sıfre ısterım dıye dusundum ama oda yok...

canım benım komsum yok tek kısıyım malesef:KK43: vın cekmemesıne sasırmıstım ama yapacak bır sye yok... belkı ceken bır net bulursam ordan sıfre ısterım dıye dusundum ama oda yok...

Seni çok iyi anliyorum canim bende net olmasaydı burada dayanamazdim çoksukurki calisiyosun tek aksamlari evdesin

mrb arkadaşlar ben 5 gün evvel aşılama oldum.bugün adet olcak gibi ağrım var ve afedersiniz gazım var kasık ağrım hep olyodu 5 gündür ara ara ama bügün adet olacak gibi.neden olabilir bir fikriniz varmı?

mrb arkadaşlar ben 5 gün evvel aşılama oldum.bugün adet olcak gibi ağrım var ve afedersiniz gazım var kasık ağrım hep olyodu 5 gündür ara ara ama bügün adet olacak gibi.neden olabilir bir fikriniz varmı?

Bende 7 gün önce aşılama oldum cnm bendede aynı belirtiler var sürekli kasıklarım ağrıyo.. Yalnız benim gazım yok.. Çok merak ediyorum tuttumu diya, artık bir haftaya öğrenecem inşallah...

Bende 7 gün önce aşılama oldum cnm bendede aynı belirtiler var sürekli kasıklarım ağrıyo.. Yalnız benim gazım yok.. Çok merak ediyorum tuttumu diya, artık bir haftaya öğrenecem inşallah...

bende çok merak ediyorum.düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyoki.inşallah hayırlı mutlu haberleri beraber aırız.herkese nasip olsun inşallah anne olmak..

Merhaba arkadaşlar bende dün saat 2'de çatlatma iğnemi oldum. 36. saat ilişki ve sonrası gün aşrı ilişki dedi. Sana aşılama vermioyrum doğal bırakıyorum dedi. İnşallah herkesin hakkından hayırlısı olur. Ben çok stres yapıyorum sanırım ama elimde değil sürekli düşünüyorum.Birde bu çatlatma iğnesini vurulduktan sonra yapmam gereken bir takım şeyler var mı kızlar ? Ne bileyim kendini sıcak tutma gibi. Yada bol hareket etmek gibi vs.

Slm kızlar nasılsınız? Bugün aşılamanın 6. Günü.. Şiddetli kasık ağrısı çekiyorum :KK43:( ama rehl dönemlerimde bel ağrımda şiddetli olur benim.. Şimdi yok ama.. Meraktan çatlaycam artık, içimden bir ses tuttu diyor ama bakalım nolcak.. Belki 2014 hayırlı gelir hepimizin bebişleri olur :)))

inşaalllllaaahhhh tutmuştur hayırlısıyla...

Merhaba purple sizinle aynı gün yaptırdık aşılamayı 19 aralık ta benim de sol kasığımda ağrı sürekli afedersizniz tuvalete çıkmam gerekecekmiş gibi ve göğüs uçları çok acıyor anlamadım ama geçen ay böyle bir şey olmadı .Benim de ilk aşılamam inşallah birlikte güzel haberler alırız ben 31 aralıkta kantesti yaptıracağım kesin sonuç alayım diye .

arkadaşlar selam..bende klomen aldım bu ay bi yumurtam 12. günde 22mm diğeri 13mm idi.Bir hafta gün aşırı ilişki verdi doktor çatlatma iğnesi falan vermedi...bilmiyorum çatladılar mı?Bi de yumurta sanki bana büyük gibi geldi doktorda sağolsun ağzından kerpetenle laf alınıyo bi de pokerface duygusuz ya...neyse beni 21. gün çağırdı niye dedim bi bakalım dedi neden çağırmıştır sizce kızlar düzgün cewap vermediği için bilgim yok..bi de dünyanın parasını alıyo yanii..yarın 21. gün alttan muayene etmesi zarar verir mi ne diyosunuz bana yardım edin pleaseee :)

slm kızlar....
28 yaşındayım
2,5 yıllık evliyim
3 ay önce bir düşüğüm var
ayrıca tahlıl sonrası kan pıhtılaşması old öğrendik
ve dün doktor inofolıic ve KLOMEN verdi klomene yarın başlayacağım.
ben ilk defa tedavi olmaya başladım .tecrübesi olanlar benle paylaşırmı acaba
ben bu ilacı kulandıktan sonra nolcak. başka ne tür tedaviler beni bekliyor.
içimde bir umut var en azından şimdi ama korkmuyo da değilim. neyapayım ben şimdi...

arkadaşlar selam..bende klomen aldım bu ay bi yumurtam 12. günde 22mm diğeri 13mm idi.Bir hafta gün aşırı ilişki verdi doktor çatlatma iğnesi falan vermedi...bilmiyorum çatladılar mı?Bi de yumurta sanki bana büyük gibi geldi doktorda sağolsun ağzından kerpetenle laf alınıyo bi de pokerface duygusuz ya...neyse beni 21. gün çağırdı niye dedim bi bakalım dedi neden çağırmıştır sizce kızlar düzgün cewap vermediği için bilgim yok..bi de dünyanın parasını alıyo yanii..yarın 21. gün alttan muayene etmesi zarar verir mi ne diyosunuz bana yardım edin pleaseee :)

X