klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canımm benim tam bi bilgim yok ama fikrimi söyleyeyimm...kist gitmişse bence bu ay içmee...çünkü içmen gereken zaman klomenin etkisini gösterdiği zamana gelecekk..hamilelik riski olanların içmemesi gerektiği yazıyorr...çünkü rahim duvarını inceltiyorr...bu seferde yumoş ggelişip çatlasa bilee tutunamama riski oluşuyorr...bide artı klomende inceltecek rahmii..ama vücut sonrasında toparlıyorr..benm korkum ikisi bir etki edip dahada inceltir diyee...başka sakıncasının oldugunuda duymadımm...hakkında hayırlısı olsun tedavindede..[/QUOTE

cnm teşekkür ederım,, ben klomenın kıst yaptığını okudum buralarda o yüzden tırstım yıne . kıstten de cok cektım cunku .evet içmeyım ben ne olur ne olmaz.. soğan suyu gerçekten faydalıymış bu arada ,, ..tabı en azından bende etkısını olumlu gösterdi.pekı klomenın ıkız gebelik etkısı olduğu doğrumu ki

varr ama nadirrr...bende ilk ilacı içtiğimde evliliğimin ilk yılıydıı ay bi tripler bi düşüncelere dalmalar yaa ikiz olursa diyee....amaaa bakk hala daha hiçç olmadı 5 yıl oldu evlendiğimm :) :) hiç kafanı olura olmaza takmaa...nasipde ne varsa o olacakkk...

klomenin günde kaç doz verdi ???kist içinde takiplerini düzenli yaptırr..dr un takip yapıyormu ??istenilen büyüklüğe geldiğinda çatlama iğnesini olursun..oda çatlar ve kist olmaz inşallah...

daha önceki kistin nasıl olmuştu ?ilaç kullanmışmıydınn ??

eskiyi bilmiyorumm ama ben burdayımm...dua güzell olmazmıı...herşeyin başı ve sonuu....valla hepinizin yeri öyle farklıki bendee...çevremdeki kimseye bu halimi açamıyorum bi sizlersiniz anlayıp dinleyen o yüzden en derinimdesinizz...ve dualarım hiçbirzaman tekil değill...allahım bizede nasip et diyee...r

rabbim gönlümüzde olanı hayırlı eylesin..hakkımızda hayırlı olanada gönlümüzü razı eylesinn....
Allah razi olsun dualar müsterektir..
herşey çokk üst üste geldiii....baban nasıl olduuu bu arada çok geçmiş olsunn...

inşallah attıkların tutarr..bölüm neydi seninn ??

Sagol canim evet ust uste geldi Allah beterinden korusun...maliye 3.sinif canim ama ben 4.siniftanda almstim 4ders 3 ühallettimde 4kaldi:)

Klomeni günde 1 kez 5 gün içtim ama hiç bir etkide bulunmadı.

bu ayy ilk ayınmıydı canımm ?? olmasada hi üzülmee..çok düşük doz vermişşş..benimde 2 ay gelişmedi sonra dr değiştrdim...bu drum adetin 3. günü başlatıyor klomene...ve akşamları 2 tane içtiriyorr... ve 1 yumoş gelişti çok güzel amaa tutmadı gebelik yok..şimdi yine başladım günde 2 tane içiyorum kşamlarıı..bakalım bu ay etki edecekmi..etmezse bende önümüzdeki ay iğnelere geçicemm..

Herkese günaydın.nasılsnz kızlar?ya ben kürtajdan snra bi abimglde kaldim bi ablamglde,ordada buraya bglanamakta zorlanyrdum cekimden dolayi.dün aksam evime geldim.yazarim artık insallah.ben gecen persembe kontrolüm vardi gittim sadce beta hcg ye bakıldı düsmüş mü diye.8e düsmüştü doktr paztside gel bi de hormnlarna bkalım dedi.dün gittim işte bkıldi hormnlar iyi cıktı beta hcg de 1,8 e düsmüs sükúr.doktr haftaya pztsi tekrar gel e2,lh ve fsh tekrar bkalim dedi.ben iliski durumunu sordum simdilik korunun mikrop kapmasin,ben zamanini söyleycm sana dedi.her sey bundan ibaret kizlar
Arzucugum haftaya umuttan güzel haberler alirsn insallah.kaptan cnm hadi sendnde müjdli bi haber gelsn.sardunyam arkadas tebrik edrm senide.aysuncugum dilerim yeni yılın ilk ayinda bebegn seninle olsn artk
canim aramiza hosgeldin iyi olmana cok sevindim..insallah en kisa zamanda hamile kalirsinnnn.

ciktim simdi.bi sorun yok yumos buyumemis bile.tarlusal verdi.glukofeni ikiye cilarmami tavsiye etti.ben zaten icmedim bu ay glukofen.kilo aldim belkide.hormon ve sperm testlerini yenilememize gerek yok dedi.
adetin 2.gunu gidicem igne vercek.asilama sordum egerki yumirta sayisi vs uygun olursa ben zaten yonlendiricem tedaviyi dedi.tup bebege yakin bir yumurtlama olursa yapcaz dedi(2 sagda 2 solda yumos olusursa falan)bole iste.simdi olaclarimi duzenli icip spora baslicam kafayi dagitcam

canim benim kistin olmamasina cok sevindim insallah yeni yilda bebesin sana simsiki tutunur.

bu ayy ilk ayınmıydı canımm ?? olmasada hi üzülmee..çok düşük doz vermişşş..benimde 2 ay gelişmedi sonra dr değiştrdim...bu drum adetin 3. günü başlatıyor klomene...ve akşamları 2 tane içtiriyorr... ve 1 yumoş gelişti çok güzel amaa tutmadı gebelik yok..şimdi yine başladım günde 2 tane içiyorum kşamlarıı..bakalım bu ay etki edecekmi..etmezse bende önümüzdeki ay iğnelere geçicemm..

Geçen ay kendiliğinden gelişti 1 yumurta ilaçsız iğnesiz çatlatma iğnesi vuruldum sadece ama olmadı.Bu ay gelişmedi İLACA CEVAP VERMEDİ iğneye gececeğim dedi doktor ona da çok geç cevap verdi yüksek dozda verdi yani gerekir se aşılama yapacağım dedi 2.ayım ama çok zormuş Allah kimseye bu derdi vermesin.Çok zormuş çok .

varr ama nadirrr...bende ilk ilacı içtiğimde evliliğimin ilk yılıydıı ay bi tripler bi düşüncelere dalmalar yaa ikiz olursa diyee....amaaa bakk hala daha hiçç olmadı 5 yıl oldu evlendiğimm :) :) hiç kafanı olura olmaza takmaa...nasipde ne varsa o olacakkk...

klomenin günde kaç doz verdi ???kist içinde takiplerini düzenli yaptırr..dr un takip yapıyormu ??istenilen büyüklüğe geldiğinda çatlama iğnesini olursun..oda çatlar ve kist olmaz inşallah...

daha önceki kistin nasıl olmuştu ?ilaç kullanmışmıydınn ??

ay yok cnm olursa oda Allahtan sonuçta ..daha bugun yazdı cnm hapı günde ıkı tane al dedı ,, 25 aralıktada takıbe çağırdı.daha önce hep kistım vardı 10 yıldır falan nerdeyse hep bu kıstle uğraştım ve adetlerım hıcbır zaman duzenlı olmadı . tabıı ilaçlarda kullanmıştım kist için ..şimdı ılk defa yok dedı ,, cok sevındım :) ınş olmaz bırdaha

Amin tatlim amin.sen nasılsın?gittin mi tekrar doktra
Guldeniz.canim baban nasil oldu.
Benim kabızlık problemi başladı :KK43:
Her gebe gibi..er geç olacaktı biliodum.
Rabbim heyetinden korusun..
Ameliyatliyim ben,ameliyat yerim aciyo..
Basit ameliyati..Rabbim cumlemize şifa versin..
24 aralıkta detayli ultrasona gitcez Insallah cnm,
Bebis iyi hamd olsun..
Sagol canim benim..teyzesi 2 ayimiz kaldii insallah prensesimizi sag salim kucagimiza aliriz..allah herkese bu duyguyu nasip etsin.
Canim senle aramızda 2 ay var ya,
Hep senin dogum takvimini okuorum... :)
4 ay kaldı die ben çıldırıyorum sevinçten bazen..
sen nasılsındir kimbilir :))

Bebis iyi hamd olsun..

Rabbim sifasini versin tatlim...babam toparlanamadi halen ya bide grip oldu gribide kotu geciyor.dua et ne olur toparlansin bir an evvel

Oyyy teyzesi yesin onu..ha gayret az kaldi canim..amiiinnn
Sagol canim benim
taube siz de mi tedaviyle hamile kaldınız?
Evet canim bende tedaviyle hamile kaldim ilk catlama ignesiyle hamile kaldim darisi sizlerin basinaa
Bebis iyi hamd olsun..

ay canim benim sorma cok heycanliyim kizimi dört gözle bekliyorum..ona kiyafetler aldik yikadim ve ütüledim görsen hep gidiyorum kokluyorum kiyafetlerini darisi olmayanlarin basinaa..bide kizim gündüzleri cok sakin ama gecelerii resmen karnimda dans ediyor beni uyutmuyor yerim ben kizimi...

X