klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ınsallah canım tutar bu sefer oyalan hafta sonuna kadar
Deniz yanlis anlattim sanirim.tup icin diilde diyelimki iki sagda iki solda yumurtlama gelisti.o zaman asilama yaparim dedi.tek tarafta yumurtan olursa zaten sperm degerleri normal.dogal iliski olacak dedi.

ben yanlıs anladım sanırım

cnm inş bu kez olacak, dualarımız seninle ...

arzu canim ben int okudugum kadariyla yeni dogan bebeklerde sik gorulen biseymis ins.umudunkide gecici canim daha benim bizdigim bir haftalik annesi daha dunya ya ayak uydurmaya calisiyor...
sağol denizim , benim için yoruldun. Düşünmemeye karar verdim o güne kadar, tabi yapabilirsem. Yoksa kafayı yerim

inş elifçim inş, rabbimden tek dileğim bu

canim benim canini sikma allahin izniyle bisey cikmaz sen böyle üzülürsen süt gelmez icini ferah tut.

elifcim insallah sonucun pozitif cikar.
inş cnm, zaten sütüm gelmiyordu çok. İnş daha da azalmaz

inş cnm, dua ediyorum hergün

cnm bozma moralini allahın iziniyle birdahaki gidişinize bir sorun çıkmiycak, allah yardımcınız olsun.
amin inş, sağol cnm

bakmaya bile kıyamıyorum minik yavruma, inş dediğiniz gibidir

üzülme inşallah bi dahaki kontrol iyi geçecek küçük daha
sağol cnm, inş

tekrar geçmiş olsun cnm, rabbim bi daha yaşatmasın. Baban da inş tez vakitte sağlığına kavuşur. İnş o güzel haberi alırım cnm

inş aysuncum , düşünmemeye çalışıyorum yapabildiğim kadar. Seninde inş kaliteli ve yeterli sayıda yumoşun olur bu tedavi ile de hamiş kalırsın

Ohhh hadiii toparlanalim:)

hadii toparlanalımm...ben bu ara toparlanmışş halimm :) :) kafa derslerdeydii... haftaya pazartesii dagılabilirimm ozaman benimm bu pozitiff yazdığım mesajları bana hatırlatırsınızz...ama inşallah bu sefer daha kolay atlatıcamm..üzmücem kendimi okadar..

sizleri okudukca yaşadıklarınıza şahit oldukca kademe kademe büyüyorumsankii...rabbim hiçbirimize çekemeyeceği yükü vermesinn...

denizz demiştikiii ben böle bişi yaşarsam asla dayanamam dediğim herşeyi yaşadımm ve dayandım diyee...o zamandan sonra kulagıma küpee olduu..

Evet haklisin canim Allahim tasiyamaacagimiz yuku vermezmis...

selam kızlarrr
ayyy kızlar bakın hamılelık takvımımde ılk defa 5. haftayı gordum :) cok sevındım ya acaba su 5. haftayı gorurmuyum dıyordum :) hala adet olmadım ama nasıp tabı....

Ninattaaa, ben de soğan kürü kullanıyorum. Saraçoğlu klomenle kullanabilirsiniz, demiş. Soğan kürü kistleri gideriyor ve doğal olarak yumurta gelişmesini sağlıyor. Zararlı olacağını düşünmüyorum. Çünkü benim yumurtalarım gelişmiyor. Soğan kürü kullandığım zaman ilk kez büyüdü. O kadar yorum okudum. Soğan kürünün zararı konusunda bir bilgiye rastlamadım. Sadece hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an bırakın demiş. Kafanda hala soru varsa siteye girip Saraçoğlu'na sorabilirsin. Haa, bir de boyutu büyük kistlerde etkisi azdır diyor.
Yine de sen bilirsin.
Hayırlı tedaviler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…