klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Boş gebelik ne yaa? Allah yardımcıın olsun canım. Rabbim sana da babana da şifa versin.

Şey bir şey ekleye bilirmiyim hani oraya bebişimiz yazmışsın ya o bebişlerimiz olacaktı benim ikizlerim olacakmışşşşşş

Bugün baya bi kahverengi sürülüyor

Canım benim kızımdada bu gebeliğim dede lekelenmelerim oldu dr kırmızıya dönmediği sürece korkma demişti yerleşme kanaması olması muhtemel inşallah canım kötü bir şey yoktur allahım esirgesin bebişini ilaçlarını al coraspirin al bence bol bol dinlen geçmiş olsunnn

iyi aksamlarrrr kizlarrr

guldenizzz dikkat et cnm cok dikkat ettttt.ins tutunacak bebisss

Boş gebelik ne yaa? Allah yardımcıın olsun canım. Rabbim sana da babana da şifa versin.

Canlarm cok tsk edrm.iyiki varsniz. . .hayat cok sevindim Allah sana bgslasin

çok çok geçmiş olsun inşallah geçer gider...zahmet olmadan rahmet olmaz..RABBİM sizden dua istiyordur..siz yine de hayırlısını isteyin tabi ki...RABBİM gönlünüzdekini hayırlı kılsın inşallah..duayla

Allah razı olsun cnm.evet her zorlukla beraber bir kolaylık vardır her seyin hayırlısı

selam kızlarrr
ne var ne yok okuyamadım. ama kendım hakkımda yazayım dedım. yumurtalar bugun toplandı. cuma transfer yaoılacak eger dollenır ve 5 gun kalabılırlerse dedı dr.
net bulur bulmaz yazarım ben yıne hepınızı optum

Merhaba kızlar aslında belirtilerimi yazmayı pek sevmiyorum ta ki çok acılı birşey ya da garip bişey hissetmesem bugün tam olarak öyle birgün yaşıyorum sabahtan beri regl oldum sanıyorum çünkükasık ağrım var ve ateş basıyor devamlı aynı regl belirtisi. Fakat garip olan çatlama iğnemin 8. Günü bugün yani bu kadar erken adet olunurmu böyle birşey yaşayan var mı geçen iğnemde tam 14. Gün olmuştum forumlara bakıyorum yerleşme mi acaba diyorum onda da kanamadan bahsetmişler ağrı yaşayan oluyor mu ki benim hiç fikrim yok ?

Kızlar babam yarın ameliyat olck dua edin ne olur. . .kanamam dvm ediyrm ped koydum artkyarin her sey belli olck

Allah babana en kısa zamanda sağlık sıhat verırı inş,, yarın babanın ameliyatı çok güsel geçecektir sen stres yapmamamlısın, yarın allah ıkınızınde yardımcısı olsun...

İlaçlar yüzünden benim de olmuştu. Adetim yine zamanında oldu ama iğneden sora sürekli kasık ağrısı çektim. Ağrılar normal değildi. Öyle de çıktı. Kist oluştu. Seni üzmek istemem ama ya ilaçlardan ağrıyordur ya da kist oluşmuştur.

hadi hayırlısı kaptanelif ben de çarşamba kontrole gideceğim... bu defa nasıldı yumoşlar.... bakalım umarım bi dahaya gerek kalmaz ikimiz hatta hepimiz için kendine cok iyi bak öpüyorum

Hadi hayırlısı olsun Elifff...Hayırlı haberlerini bekliyoruz

gunaydinnn

kaptanelif hayirlisi olsun hakkinda ins.habersiz birakma bizi

bugun guldenizden iyi haberler almayi umuyorummm.

benim de bata 7 var.diyete basladim.en azindan 70un altina inmem lazim.bu ay ignelerle zaten hormon sisirecek beni.biraz vereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…