klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ayy bu neeeee kimsecikler yok

kizlar elifyesillerden haber yokmu hic?cok merak ettim hersey yolundami acaba?

bende iki gundur kendimi felaket yorgun hissediyorum.surekli uyku modundayim.kendimi ignelerehazirlarken bi supriz de ben yaparmisim:-)belim kasiklarim agrio valla.bata 9 gun var

bende iki gundur kendimi felaket yorgun hissediyorum.surekli uyku modundayim.kendimi ignelerehazirlarken bi supriz de ben yaparmisim:-)belim kasiklarim agrio valla.bata 9 gun var

inş canım mutlu haberini alırız pek yakında :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Aysun bana mesaj atarmisin ben cepten gidiyorum yazamiyorim sana

Günadin canlarim.beni iki gündür hastsnede yatirdilar dün aksam taburcu oldum..benimde kasilmalarim baslamisti onu durdurmak icin serum ve igne vuruyorlardilar...sekerim yükseliyordu kan degerim cok düsüyorrr bugünde saat on bir de hastaneye gidecem bana iki ünite kan verecekler..kizlar insallah erken dogum yapmam bana cok dua edin..
Cnm çok geçmiş olsun. Rabbim ikinizi de korusun. İnş bebişin zamanını doldurur. Dualarımız seninle ...

2. Çat iğnem ne bileyim korktum bu kadar çok isterken kendim yok ettiysem diye ama haklısın nasinde bişi olmamıştır belki bisi de yok o ağrıyı hiç yaşamamıştım ilişkide o yüzden korktum sağol canım

bişey olmaz allah'ın iziniyle dua et inş. hamiş olursun cnm bu ay :KK34:

allah yardımcın olsun cnm inş günü geldiğinde,sağlıkla alırsın bebeğini kucağına :26:

cnm tedavimi gördün ? neden bukadar acele ettin test yapmada bence adetinin geçmesini beklemelisin, aksi halde çıkan sonuçlar üzer seni bence. bide tedavi gördüysen ilaçların etkisi bile oluyormuş testte yani yanıltıyormuş :KK31:

canımm bende zynep kamili düşünmüştümm ama senin daha önce yazdıklarınlada tedirgin olmuştum...ama nedense cesarette edemiyorum orayaa...hele bu ara psikolojim ice bozuk ilgi manyagı oldum ordaki drlarda yan gözle bakıp gönderirse ice deliririm...

ben bu yakaya gelin geldim..pek bilgim yokdu araştırdım netten amaa..yeditepe üniversitesi hastanesi varmış...onlar felan rapor vermiyormu acabaa??

yaw karşıda olsam...bağcılarda medipol mega diye hastanede yaptırdı arkadaşım..orsaı rapor veriyormuş üni hastanesiymiş..ama bu medipol uvermiyorr..karşıya gitmekde zorr..bu yakada öle biyer bulmam lazım...zk li gözüm yemiyorrr..kendime güvenemiyorum yani..

canım çok erken yapmışsın..bebek varsada daha belli olmas..çatlama iğnesinin etkisi o silik çizgii hepimizde çıktı...çat iğnesinden 12 gün sonra kanda baktırr..acık daha sabır ozamana kadar..inşallah bebeğin seninlledirr..

rabbim yardımcın olsun şugün hürmetinee..inşallah herşeyy yolunda giderrr..erken doğum olmazz inşallahh...hiç çıkmasaydın keşke dr yatırmıyormuu..bikaç gün daha yatsan hastanedee...göztim altında olurdun en azındann...bebeğinn sana tutunsun inşallahh ..zamanında gelsinn..

canım benım cok gecmıs olsun azcık daha dayansın bebıs ama 7 aylık gıbı azcık daha sıksın dısını

hulya dualarimiz seninle.ins zamaninda gelecek bebisin.allah yardimcin olsunnn

Cnm çok geçmiş olsun. Rabbim ikinizi de korusun. İnş bebişin zamanını doldurur. Dualarımız seninle ...
canlarim beni güzel dilekleriniz icin hepinize tskkür ediyorum iyiki varsiniz...

Günaydın kizlarrr
şükürler olsun Rabbime doktora gittim bugün kistim yok olmuş elhmd.
ilk ogrendigimde üzüldüm ama sonra silkelendim ve yok olacak dedim ve hep namazlarimda dua ettim.. ailem benden çok dertlendi ama ben umursamadim.. Rabbim dualarimi kabul buyurdu..
çok mutluyum bu ay boşa gidecek diye üzülüyordum..
Rabbim herkese nasip etsin inşallahhh.. )

Merhaba arkadaşlar 29.11.2013 tarihinde aşılama yaptım ve bu gün kasık ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum sizce bu normalmidir cvp. yazarsanız çok sevinirim.

Coktan gremiyrm kızlar.. .babm halen hastanede amelyt olmadı daha tüm dgrleri normale döndktn snra alcklar.muhtemelen pztsi salı.. . .bna gelince pztsi kese göründü 4bucuk milim boyutnda yolk sacta görünmstü.doktr pztsi tekrar gel bkalim bebek gelisyr mu diye erken gebeliktn bhsetti.eve geldim salı günü hafif akıntımda belli belirsz leke gördm o gün bekledm carsamba benim burdaki hastaneye gttim doktr üstten ultrasnla bktı yolunda gtmeyen bir sey var düsük yapyr olbilirsin vajinal ultrasnla bkılmasi gerek dedi.vajinal ultrasna bkan radyoloji uzmani gtmis benim ultrasn ertesi güne kaldi anlaycgnz düsük olsaydi o kadardi yani.doktr günd 2tane progestan ic dedi.persembe sbhı gttim ultrasnla bkti doktr kese 6mm olms cok cok az büyümüs.bu defa yolk sacı görmdi bende pztsi göründgü söyldm ben göremdm cok kücük dedi.neyse cktim doktrun yanina bkti boş gebelik olbilr dedi pztsi tekrar gel bkalm dedi.dün lekelenmem cok olmadi yatiyrm hep zaten.ama bu sbh baya sürüldü yine bu kadar olmamsti hic.pztsi kendi doktruma gtcem zaten ak koyun kara koyun belli olck.cok yoruldum bagıra bagıra aglamak istiyrm.bsından beri ne oluyr anlamyrm.ilk önce dış gebelikti ondan kurtldum simdi lekelenmem ve bos gebelik süphesi.ALLAH AŞKİNA DUA EDIN.RABBIM NE VERIRSE HAYİRLISINI VERSIN

Hülyacgm cok cok gecmis olsun tatlim.Allah evladinı sana bgslasin.benimd 3gündr lekelenmem var progestana bşladim.boş gebeliktn süphelenlyr:KK43:

Coktan gremiyrm kızlar.. .babm halen hastanede amelyt olmadı daha tüm dgrleri normale döndktn snra alcklar.muhtemelen pztsi salı.. . .bna gelince pztsi kese göründü 4bucuk milim boyutnda yolk sacta görünmstü.doktr pztsi tekrar gel bkalim bebek gelisyr mu diye erken gebeliktn bhsetti.eve geldim salı günü hafif akıntımda belli belirsz leke gördm o gün bekledm carsamba benim burdaki hastaneye gttim doktr üstten ultrasnla bktı yolunda gtmeyen bir sey var düsük yapyr olbilirsin vajinal ultrasnla bkılmasi gerek dedi.vajinal ultrasna bkan radyoloji uzmani gtmis benim ultrasn ertesi güne kaldi anlaycgnz düsük olsaydi o kadardi yani.doktr günd 2tane progestan ic dedi.persembe sbhı gttim ultrasnla bkti doktr kese 6mm olms cok cok az büyümüs.bu defa yolk sacı görmdi bende pztsi göründgü söyldm ben göremdm cok kücük dedi.neyse cktim doktrun yanina bkti boş gebelik olbilr dedi pztsi tekrar gel bkalm dedi.dün lekelenmem cok olmadi yatiyrm hep zaten.ama bu sbh baya sürüldü yine bu kadar olmamsti hic.pztsi kendi doktruma gtcem zaten ak koyun kara koyun belli olck.cok yoruldum bagıra bagıra aglamak istiyrm.bsından beri ne oluyr anlamyrm.ilk önce dış gebelikti ondan kurtldum simdi lekelenmem ve bos gebelik süphesi.ALLAH AŞKİNA DUA EDIN.RABBIM NE VERIRSE HAYİRLISINI VERSIN
Canim benim cok sagol..cok gecmis olsun ben ilk haftalarda lekeler gördüm banada progestan verdii ve halen progestan kullaniyorum.canim benim seni xok anliyorum insallah sag salim bebeislerimizi kucagimiza alirizzz dualarimiz seninle..babanada cok gecmis olsun insallah amelyati güzel gecer..icini ferah tut.

Canim benim cok sagol..cok gecmis olsun ben ilk haftalarda lekeler gördüm banada progestan verdii ve halen progestan kullaniyorum.canim benim seni xok anliyorum insallah sag salim bebeislerimizi kucagimiza alirizzz dualarimiz seninle..babanada cok gecmis olsun insallah amelyati güzel gecer..icini ferah tut.

Sagol tatlim amin. . .senın lekelenmen nasldi?

Hülyacgm bide progestani günd ne kadar alyrdun.ben günd 2tane 100mg.az mi acba.bide lekelenmen ilci kullandktan snra ne kadar snra gecti

X