klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

herkese günaydın hayırlı sabahlar geçmişi okuyamadım daha bilmiyorum haberiniz var mı ama geçen hafta çarşamba kontrolde bebeğin kalp atışlarının durduğunu öğrendik ve cumartesi günü kürtaj oldum artık bebek konusunu uzunca bi süre ertelemeyi düşünüyorum çünkü çok yıprandım bu nedenle kk ya da girmeme kararı aldım hepiniz hakkınızı helal edin kendinize iyi bakın

İlaçlar yüzünden benim de olmuştu. Adetim yine zamanında oldu ama iğneden sora sürekli kasık ağrısı çektim. Ağrılar normal değildi. Öyle de çıktı. Kist oluştu. Seni üzmek istemem ama ya ilaçlardan ağrıyordur ya da kist oluşmuştur.:KK50:
Peki Anka senin ağrın regl olana kadar devam etti mi benim dünkü
O ağrı ve ateş basması uyandığımda geçmişti belki ilaç yüzümçnden regle 1 hafta kala öyle bi ağrımıştır :) artık ilaçlardan dolayı yumurtalar benim değil gibi ne halinden anlıyorum ne huyundan :KK66:

mrb. cnm öncelikle hayırlı olsun.

hayıt suyunu ne ölçüde ve nekadarr süre kullandın acaba ?:26:

bir şişe aldım, günde üç öğün yarımdan biraz az çay bardağı hayıt suyu içtim, ikinci şişeden önce bir ay ara verdim, zaten o arada hamile kaldım. çok ve sürekli içmemek lazım. bir de başka otlarla karıştırmamak lazım. her şey kararında olmalı. mesela bir ay hayıt suyu, sonraki ay civan perçemi olabilir. ama otları karıştırmak biraz tehlikeli bence.

kızlar ben bugün klomen ilacından sonra dr. kontroline gittim..yumurtam büyüyormuş.çarşamba günü yine çağırdı.o gün çatlatma iğnesi vericekmiş istenilen büyüklüğe ulaşırsa..sonrada cuma günü aşılama olucak nasipse.
dr la hemşiresi kendi aralarında 16 mı ne olmuş dediler..olumsuz bişey olsa söylerlerdi değilmi ?

Kızlar babam yarın ameliyat olck dua edin ne olur. . .kanamam dvm ediyrm ped koydum artk:KK43:yarin her sey belli olck

canımm rabbbimm yardımcınız olsunn babanada acil şifalar versinn..inşallah çokgüzel geçerameliyatıı..sanada şifa versin bebeğini sana bağışlesınnn...

selam kızlarrr
ne var ne yok okuyamadım. ama kendım hakkımda yazayım dedım. yumurtalar bugun toplandı. cuma transfer yaoılacak eger dollenır ve 5 gun kalabılırlerse dedı dr.
net bulur bulmaz yazarım ben yıne hepınızı optum
hadii bakalım hayırlısı olsunnn..kuzuların bu sefer sana gelir inşallah ve saana sımsıkı tutunur seni bırakmazlar inşallahhh

herkese günaydın hayırlı sabahlar geçmişi okuyamadım daha bilmiyorum haberiniz var mı ama geçen hafta çarşamba kontrolde bebeğin kalp atışlarının durduğunu öğrendik ve cumartesi günü kürtaj oldum artık bebek konusunu uzunca bi süre ertelemeyi düşünüyorum çünkü çok yıprandım bu nedenle kk ya da girmeme kararı aldım hepiniz hakkınızı helal edin kendinize iyi bakın

oyyyyy rabbim sabrını versinn..yüreğini genişletsin serinletsinn...haberim yoktu ama merakediyordum senii...bendece dinlen yine gelecek inşallah meleğin sanaaa...rabbim sınıyor iştee...duadan ve ona sıgınmakdan başkabirşey gelmez elimizdenn..o verecek ondan isteyelimm...hayırlı vakitte hayırlı evlatlarla se vindirsin inşallah bizleri...

Çok üzgünüm!!!!..

Peki Anka senin ağrın regl olana kadar devam etti mi benim dünkü
O ağrı ve ateş basması uyandığımda geçmişti belki ilaç yüzümçnden regle 1 hafta kala öyle bi ağrımıştır :) artık ilaçlardan dolayı yumurtalar benim değil gibi ne halinden anlıyorum ne huyundan :KK66:
Evet, canım devam etti. Aynen öyle oluyor. İlaçlardan normal diye bir şey kalmadı...

Son düzenleme:
bende çok heyecanlıyııım eşimi ikna ettim sonundaa..Şimdi tarlusal kullanıyorum.Adet haftaa olurum herhalde.İlk iğneme başlicam adetin ikinci günü..Dualarınızı eksik etmeyin kızlar.17 aydır doğal yoldan olsa olurdu.Bende yumurtalık tembelliği eşimde hız problemi var.Tek yol aşılama...Tutmazsa diye çok korkuyorum

kızlar ben bugün klomen ilacından sonra dr. kontroline gittim..yumurtam büyüyormuş.çarşamba günü yine çağırdı.o gün çatlatma iğnesi vericekmiş istenilen büyüklüğe ulaşırsa..sonrada cuma günü aşılama olucak nasipse.
dr la hemşiresi kendi aralarında 16 mı ne olmuş dediler..olumsuz bişey olsa söylerlerdi değilmi ?

yani söylerlerdiiii..16 mm demişlerdirr...muhtemelen çarşambaya 20 mm olur o ve çatlama iğneyi vururlar..perşembe akşamı çatlar..cumada aşılamanı olursunn...hadi bakalım hayırlısıı...sende nasıl bi sorun vardıı ?? pko mu ?? bide aşılamadan önce klomenle denedinizmi ??

bende önümüzdeki adet döneminden sonra aşılama olucamm...neler yapıldıgını paylaşırsan sevinirim..tahlil felan veriyorlarmış...?

bende çok heyecanlıyııım eşimi ikna ettim sonundaa..Şimdi tarlusal kullanıyorum.Adet haftaa olurum herhalde.İlk iğneme başlicam adetin ikinci günü..Dualarınızı eksik etmeyin kızlar.17 aydır doğal yoldan olsa olurdu.Bende yumurtalık tembelliği eşimde hız problemi var.Tek yol aşılama...Tutmazsa diye çok korkuyorum

anamm sendemi aşılama olucann..bende çarşamba başlıcam tarlusale adet olmam 10 günü bulur sonrasında dr iğne dedi ama bi ay daha klomen içebilirmiyiz diye sorucammm...sen hangi şehirdesinn ?? ne kadara yaptıracaksın aşılamayı ??

hakkında hayırlısı olsun canımm..hiç negatifi düşünüp stres yapma kendine..inşallah herşey güzel geçecek ve kavuşacaksın bebeğine..

anamm sendemi aşılama olucann..bende çarşamba başlıcam tarlusale adet olmam 10 günü bulur sonrasında dr iğne dedi ama bi ay daha klomen içebilirmiyiz diye sorucammm...sen hangi şehirdesinn ?? ne kadara yaptıracaksın aşılamayı ??

hakkında hayırlısı olsun canımm..hiç negatifi düşünüp stres yapma kendine..inşallah herşey güzel geçecek ve kavuşacaksın bebeğine..

Canımm kendime arkadaş bulduğuma sevindim.Ben istanbuldayım Zeynep Kamilde aşılama yaptırıcam.Sadece ilaç parası ödedim.Sen nerdesin senin işlemler nasıl oldu canım yaa?? ben 1 yıldır prosedür peşinde uğraşıyorum.Tam bitti kocam istemedi.Süründüm resmen.Şimdi klomen filan demediler bana.Direk iğne dediler.Valla hem korkuyorum hem heyecan..Ya tutmazsa tek düşüncem buuuu..

Rabbim bi daha yaşatmasın cnm. Kendine çok dikkat et

Canımm kendime arkadaş bulduğuma sevindim.Ben istanbuldayım Zeynep Kamilde aşılama yaptırıcam.Sadece ilaç parası ödedim.Sen nerdesin senin işlemler nasıl oldu canım yaa?? ben 1 yıldır prosedür peşinde uğraşıyorum.Tam bitti kocam istemedi.Süründüm resmen.Şimdi klomen filan demediler bana.Direk iğne dediler.Valla hem korkuyorum hem heyecan..Ya tutmazsa tek düşüncem buuuu..

tahmin edebiliyorum stresi daha bende başlamadı...tarlusale başlıcamm..ama çarşamba muayenemvar ogün dr bi yol çizecektir takvimdee...hakkımızda hayırlısıı..zor günler bizi bekliyorr..inşallah bizlerde beklediğimiz günleri yaşıcazz...

bende istanbuldayımm...zeynep kamile gidemedim ben :KK43: koşuyolu medipol var biliyormusun..oraya gidiyorum...dr iğnelere başlarız dedi amaben bi ay daha klomen kullanayım diye teklif sunucam...yumoş gelişirse aşılama yapalım dicem..iğnede çoğul gebelik olabiliyormuş..ama yok dersede iğnelere geçerim hemenn... seni takip edicem inşallah güzel haberlerle gel her seferinde..

yani söylerlerdiiii..16 mm demişlerdirr...muhtemelen çarşambaya 20 mm olur o ve çatlama iğneyi vururlar..perşembe akşamı çatlar..cumada aşılamanı olursunn...hadi bakalım hayırlısıı...sende nasıl bi sorun vardıı ?? pko mu ?? bide aşılamadan önce klomenle denedinizmi ??

bende önümüzdeki adet döneminden sonra aşılama olucamm...neler yapıldıgını paylaşırsan sevinirim..tahlil felan veriyorlarmış...?

canım benden rahim filmi istedi.yapıldı temiz çıkdı hamdolsun.sonrada adet gününün 2.veya 3.günü gel dedi ultrosonla baktı klomen verdi.sadece 5 gün kullancaksın dedi cumartesi bitti.bugün tekrar gittim...bakalım inşallah hayırlısıyla olur..
inşallah senin içinde hayırlısıyla olur cnm.

kimsecikler gelmiyo artik sayfamiz oksuz kaldi:-(

benim sol kasigimda surekli sanci batma halleri var.kist olmasindan korkuyorum yaaaa.1 ay daha ara vermek istemiyorum:-(

X