klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim zk ben raporla iki asilama olup tup bebegi raporu aldim zk asilamalarin tutmasi bence cok zor ihtimal ama tabii senin de tutmaz anlaminda degil yanlis anlama asilama raporu hemen cikiyor hsg falan varsa adetinin 3 gunu gidiyosun bir sonraki adete yetisiyor birde esinin sprem testleri zaten asilama ucretsiz ilaclar 250tl tutmustu simdi olsun 300 iki kere sarti var sonra tup bebege yonlendiriyor orda da rapor iki ayi buluyor eger gidersen yardimci olurum sana zaten asilama raporu zor ddegil tup zor ama ozel ilgi yok koyun gibi sirayla yapiyolar asilamayi ilk yaptiranlardan olursan 10 dk sonra kalk diyolar son yaptiran olursa saati geciyor unutuyolar yatiyosun :) ogle saatinede denk gelirse yemege gittiklerinden yatiyosun sansa yani

Komedi ya! Neyse Rabbim nasip ederse bütün bu saçmalıklara rağmen eder inşallah!

merhaba hanimlar gecen ay clomifen kullandim günde birtane olarak 5 adet.
Ama malesef gecen hafta kirmizi karti yedik bu ay yine basladim bugün ilacin 4. günü insallah bu ay kalirim.
listenize benide alirmisiniz?Enson adet tarihim 22.11.2013.clomifene adetimin besinci gününde basladim.

Son düzenleme:
bu ayın 26 sında çatlatma ıgnesı oldum,dun test yaptım sabahta aynı testı yenıledım ıkıncı çizgi silik cıktı bı daha yaptım ucuncü Testinde sonucu ıkıncı cızgı silikkkkkkkkkkkkkkkkk
Catlatma ıgnesı Çatlamadan ben ortadan ıkıye ÇATLIYCAMMMMMM

Eki Görüntüle 877054

Günadin canlarim.beni iki gündür hastsnede yatirdilar dün aksam taburcu oldum..benimde kasilmalarim baslamisti onu durdurmak icin serum ve igne vuruyorlardilar...sekerim yükseliyordu kan degerim cok düsüyorrr bugünde saat on bir de hastaneye gidecem bana iki ünite kan verecekler..kizlar insallah erken dogum yapmam bana cok dua edin..

hmm anladım cnm benim eşimde varikosel ameliyatı oldu ama 2 ayrı doç.dr göründü maalesef gereksizmiş bu varikosel ameliyatı öle dediler. daha sonra bitkisel hap ve kürlerle sperm sayısında artış oldu, çok şükür. öle aşılama şansı verdiler bize, bende herhangi bir sorun yokmuş ama sistit (idrar yollarında enfeksiyon) var bendede inş o engel olmaz hamile kalmama

allah yardımcın olsun cnm inş günü geldiğinde,sağlıkla alırsın bebeğini kucağına :26:

cnm tedavimi gördün ? neden bukadar acele ettin test yapmada bence adetinin geçmesini beklemelisin, aksi halde çıkan sonuçlar üzer seni bence. bide tedavi gördüysen ilaçların etkisi bile oluyormuş testte yani yanıltıyormuş

mrb. cnm benide listeye eklermisin ?
ilk aşılamadan sonrası beklemedeyim..
inş önümüzdeki ay hamiş olarak yerimi alırım

evet cnm clomifen verdı Dr sonrada Çatlatma iğnesi oldum ama bak gördunmu test pozıtıf sureklı yanı ılactandır dıyorsunuz da ne bıleyım ya umut işte ((((((((((((((((

Günaydın kızlar nerdeyse gece yazacaktım ;( bugun çat iğnesi sonrası 6. Gün gün gece bi çalışma daha yapalım dedik zaten ara ara ağrı sızı giriyor tüm çat iğnesi olanların kasıklarına ok bu iğneden ama ilişki esnasında o kadar canım yandı ki bu kasıklarım resmen patlıyo sökülüyo gibi sağ ve sol mu çözemedim düşünün eşimi ittim yarım bıraktım o bile korktu beni öyle görünce. Biraz özele kaçıyorum belki ama bileniniz varsa diye yazıyorum bunu için de Dr gitmek istemiyorum gitsem de Dr erkek anlayabileceğimi sanmıyorum aklıma kötü kötü şeyler geliyo bebek oluyordu da sayemizde artık yok mu oldu o yüzden mi bu kadar acıdı

evet cnm clomifen verdı Dr sonrada Çatlatma iğnesi oldum ama bak gördunmu test pozıtıf sureklı yanı ılactandır dıyorsunuz da ne bıleyım ya umut işte ((((((((((((((((

cnm ben senin için diyorum çünkü o testler sonrası hayalkırıklığını çok ii biliyorum bence adet tarihini bekle, belirtileri falan hissedersen 3-4 gün öncesinden kan testi yap. inş gerçekten pozıtıftir sonucun

sağ kasığım çok kötü zor pturuyorum laptop kucağımda geziyorum oturamıyorum sankı kasık ıcınde gaz sıkışması var gibi
agzımdada mermer tozu tadı var sankı .igrencccccccccccccccccc

cnm bizde aşılama olduk 3. gün ilişkiye girebileceğimizi söyledi dr. bugünde 3. günümüz
ama bende korktum şimdi ya bence fazla hırpalamadan halletmeye çalışın yani biraz kendini sakınarak yap. bişey olmaz inş korkma.

Günaydın kızlar nerdeyse gece yazacaktım ;( bugun çat iğnesi sonrası 6. Gün gün gece bi çalışma daha yapalım dedik zaten ara ara ağrı sızı giriyor tüm çat iğnesi olanların kasıklarına ok bu iğneden ama ilişki esnasında o kadar canım yandı ki bu kasıklarım resmen patlıyo sökülüyo gibi sağ ve sol mu çözemedim düşünün eşimi ittim yarım bıraktım o bile korktu beni öyle görünce. Biraz özele kaçıyorum belki ama bileniniz varsa diye yazıyorum bunu için de Dr gitmek istemiyorum gitsem de Dr erkek anlayabileceğimi sanmıyorum aklıma kötü kötü şeyler geliyo bebek oluyordu da sayemizde artık yok mu oldu o yüzden mi bu kadar acıdı

sağ kasığım çok kötü zor pturuyorum laptop kucağımda geziyorum oturamıyorum sankı kasık ıcınde gaz sıkışması var gibi
agzımdada mermer tozu tadı var sankı .igrencccccccccccccccccc

cnm maalesef o şişkinlik bendede var araştırdım ilaçlar gaz yapıyormuş.
bide ben çok ayakta durunca kasıklarım ağrıyor o yumurtalarının gelişmesiyle alakalıymış doktoruma sormuştum.
bence sende fazla ani hareketler etme, bide sıcak tut kendini.

Peki size neden 3 gün dedi ;( düşük gibi birşey olsa hemen kanarmıydı

Peki size neden 3 gün dedi ;( düşük gibi birşey olsa hemen kanarmıydı

cnm normalde spermlerin içerde yaşama süresi 3 gün olduğu için gerek yok dedi dr. yani bugünden sonra yapmamızı önerdi.
bence zaten öle hemen tutunca düşmezki bebek 1 aylık olmadan :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…