klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet yılmak yokk...

eşimede yazmıştım burda yazdıklarımı..oda cvp yazmışş..seninle çocuk için evlenmedim sevdiğim için evlendim..sen yanımda yokken napayım ben çocugu...ben inanıyorum bizimde olacak..zamanı var diye yazmış o toparladı acık benii...

çook sağolun kızlarr..iyiki varsınızz..rabbim gönlünüze göre versinnn...

sağolll..rabbimm sabrını versin hepimizee...senin yüreğinn çok genişş..allah bizede versinnn...ilk sıra sende olsun inşallahh..ilk sen ver müjdeyi..kendime ettiğim heran sende dualarımdasınn..

inşallahh canımm...ama iştee insan o anda anlamıyorr yanii ben anlayamıyorum mantıgım gidiyor bendenn...

bilmiyorum ocean yaa..her ay bu son bidahaki negatifte ağlamıcam diyorum amaa olmuyorr..eşimde benimle gelmiştee..odaya girmedi..çıktıgımda o meraklı gözlerini görünce bittim ben...yok yumoş dedim sustum..bilmiyorummm...rabbim hepimize sabır versinn...

iştee aynennn..bizlik birşey değil ama o anda gönlümde mantığımda dinlemiyorr bunuu...rabbimm nasip etsinn bizedee..

caanım ALLAH HEPIMIZE NASIP ETSIN INSALLAH

caanım ALLAH HEPIMIZE NASIP ETSIN INSALLAH

Kızlar arada bakıyorum her zaman yazmasam da çoğunuzun hikayesini bilmediğimden sizin sıkıntınız neydi ki sorusundan nefret ettiğmden ama şıçunu söylemeliyim ki tümmm kalbimle kendim için neler diliyorsam sizler için de dua ediyorum enerjiyle inanan biri olarak burda yaptığımız paylaşımın sadece sohbetten ibaret olmadığını birbirimiz için dilediğimiz dileklerin kendimize dilediğimizden daha geçerli ve etkili olduğunu düşünüyorum inşallah bu ay hamiş haberlerine ard arda bu forumda rastlamayacağız..

Kızlar arada bakıyorum her zaman yazmasam da çoğunuzun hikayesini bilmediğimden sizin sıkıntınız neydi ki sorusundan nefret ettiğmden ama şıçunu söylemeliyim ki tümmm kalbimle kendim için neler diliyorsam sizler için de dua ediyorum enerjiyle inanan biri olarak burda yaptığımız paylaşımın sadece sohbetten ibaret olmadığını birbirimiz için dilediğimiz dileklerin kendimize dilediğimizden daha geçerli ve etkili olduğunu düşünüyorum inşallah bu ay hamiş haberlerine ard arda bu forumda rastlamayacağız..

Yanlış yazmış telim RASTLAYACAĞIZZZZ

insallah ALLAH herkeze nasıp edıcek arkadasım gun gelıyor hep beraber sevınıyoruz gun gelıyor hep beraber uzuluyoruz

arkadaşlar dün doktora gittim görmek istediğim bu herşey yolunda gözüküyor dedi artık spermle yumurtaya kaldı dedi gerisi bat 10aralık allahım yarabbim buralara kadar sorunsuz geldik burdan sonrasınıda sorunsuz geçir hepimizin yüzünü güldür allahım günler geçmiorrrrrrrrrrrrrr:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bat 10aralık okadar gün var ama hiçbir belirti yok 2 3gün snra mide bulantısı olur kızım sende bişy yok dior şeytan hemen belirti istiorum umutsuzluğum nie bilmiorummmmmm :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

bat 10aralık okadar gün var ama hiçbir belirti yok 2 3gün snra mide bulantısı olur kızım sende bişy yok dior şeytan hemen belirti istiorum umutsuzluğum nie bilmiorummmmmm :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Öylee düşünme kuzu ya geçen ay ben o kadar stres yapmıştınız 10 gün kala testler bhcgler filan :KK66: drm yoga mı yapıyorsun yürüyüşüm bilmem ama bu stresinle tutmasına şaşarım demişti.bu ay ben de olursa olur olmazsa allahımın bir bildiği vardır diyorum ona teslim ettim kendimi tabi ara ara meraklanıyorum iğnenin içindeki bhcg geçiyor mu diye bakıyorum birsürü test almıştım da geçen aydan merak mutlaka oluyor ama olmazsa biteriz düşüncesini silmeliyiz bence. Bu arada iğneden sonra 5. Gün iğnenin etkisi bitiyor çizgi iyice sildikleri tahminim 8. Güne iğnenin etkisi kalmaz :KK66: bat 7 Aralık ve son birşey çat iğnesinin belirtileri gebelikle aynı derler hep, olanların bilgisi var mı benim göğüslerimin geçen ay kökü acımıştı bu ay ucu yanıyo :) sizlere böyle her iğnede farklı bişiler oluyor mu :26:

Kızlar ben daha önce araştırmıştım. İlk ay tek belirti adetin gecikmesi. Başka belirti beklemeyin. İdrarda bile görünmezken vücutta belirti olması imkansıza yakın. Göğüslerdeki hassasiyet, kasık ağrısı, sancı, şişlik vb. bunlar hep kullandığımız ilaçlardan oluyor.:KK31:
Burada çoğu kişi bu belirtileri yazdı. Ama çoğumuz hamile değiliz.:KK53:
İnşallah biz de belirtileri görürüz.:KK16:

bat 6 aralık...kasık ağrılarım var acaip halsizim bacaklarım kopuyo...RABBİM büyük olacak gibi geliyor..iğnenin 11. günü 15. günü mü yapılıyodu test? her ay günler su gibiydi bu ay iğne oldum ya hiç geçmio sanki stres yapmıyorum diyorum ama stres mi yapıyorum acaba..:KK50:

hadii bakalımm gözünn aydınn....niye genetik tahlil istedi sendenn ?? yani bizimde vermemiz gerekiyormmu ??

Sağol canim. Aileden gelen bi sorunmu var diye ve kan pihtilasmasi varmi diye bakiliyo kan pihtilasmasindan dolayi sorunlar cikiyomus drum hamile kaldiginda sorun olursa hemen mudehale ederim falan dedi. Benim Dr herşeyi ince ayrintisina kadar bakiyo

kızlarrr...ben bidahaki aya aşılama düşünüyorumm...üniversite hastaneleri raporçıkartıyor dedilerr...şimdi sorum şu..istanbul anadolu yakasında hangi hastaneler var bildiğinizz ??yeditepe üni hastanesi varr ama bi diğer sorum da şu ordan rapor alıp ilaçları alıp aşılamayıda ordamı yaptırmalıyımm ?? zeynep kamil varmış ama oda çok uğraştırmalıymışş..raporlu fiyatla raporsuz fiyat arasında ne kadar varr ??

Sağol canim. Aileden gelen bi sorunmu var diye ve kan pihtilasmasi varmi diye bakiliyo kan pihtilasmasindan dolayi sorunlar cikiyomus drum hamile kaldiginda sorun olursa hemen mudehale ederim falan dedi. Benim Dr herşeyi ince ayrintisina kadar bakiyo

yaww o kan pıhtılaşmasından bende korkuyorummm..bikaç arkadaşım onca ugraştan sonra kaybetti bebeğinii..bende bütün riskleri ortadan kaldırmak istiyorumm...bende bi sorayımm...ssk yapıyormu acabaa...orda versemm...

z<__ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ__

:nazar::KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49::nazar:

adenozin*****ilk aşılama ile UMUT EREN'imiz yolda

akigo******yumurta geliştirici iğnelerden sonra çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

zynn*****ilk aşılama ile ÖMER’imiz yolda

Taube*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

bebetommmm*****tüp bebek için hazırlanırken sürpriz şekilde bebişimiz yolda

satwa*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

elifyeşiller***ilk başarısız tüp denemesinden sonra mucizemiz yolda

haayat***günde 4 doz klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

muhammedomer***sürpriz bebişimiz yolda

:KK55::KK55:YUMURTA GELİŞTİRİCİ HAP YA DA İĞNE KULLANAN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ:KK55::KK55:

WAW***klomen kullanıyor***16 Aralık

:KK55::KK55:AŞILAMA YA DA TÜP BEBEK SÜRECİNDEKİ ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

Ankaaaa***ilk aşılama başarısız***16 aralık

kaptanelif *** ikinci tüp denemesinde ***21 aralık

zd86***ocak ayında doldurulmuş bebişleriyle 2.kez tüp bebek için yola devam edecek***?

akcaa***klomen sonrası ilk aşılama sonucunu bekliyor***?

:KK55::KK55:FARKLI SEBEPLERDEN DOLAYI TEDAVİSİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALAN YA DA FARKLI İLAÇLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

eeloocaann *** tedavisiz devam ediyor ***?

oceanshine***bu ay tedavisiz yola devam*** 9 aralık

zenderu***kpss ye hazırlanacağından tedavisiz devam ediyor ***?

sedasungur***?***?

oyky*****?*****?

mirayada***?***?

***RABBİM SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME.BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA(AMİN)

***Listemizin her zaman güncel olması adına sürecinizi ve BAT tarihlerinizi bana özelden bildirebilirsiniz.

yaww o kan pıhtılaşmasından bende korkuyorummm..bikaç arkadaşım onca ugraştan sonra kaybetti bebeğinii..bende bütün riskleri ortadan kaldırmak istiyorumm...bende bi sorayımm...ssk yapıyormu acabaa...orda versemm...

Canim bende devlet hastanesine gidiyorum orda yaptirdim

z<__ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ__

:nazar::KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49::nazar:

adenozin*****ilk aşılama ile UMUT EREN'imiz yolda

akigo******yumurta geliştirici iğnelerden sonra çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

zynn*****ilk aşılama ile ÖMER’imiz yolda

Taube*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

bebetommmm*****tüp bebek için hazırlanırken sürpriz şekilde bebişimiz yolda

satwa*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

elifyeşiller***ilk başarısız tüp denemesinden sonra mucizemiz yolda

haayat***günde 4 doz klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

muhammedomer***sürpriz bebişimiz yolda

:KK55::KK55:YUMURTA GELİŞTİRİCİ HAP YA DA İĞNE KULLANAN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ:KK55::KK55:

WAW***klomen kullanıyor***16 Aralık

:KK55::KK55:AŞILAMA YA DA TÜP BEBEK SÜRECİNDEKİ ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

Ankaaaa***ilk aşılama başarısız***16 aralık

kaptanelif *** ikinci tüp denemesinde ***21 aralık

zd86***ocak ayında doldurulmuş bebişleriyle 2.kez tüp bebek için yola devam edecek***?

akcaa***klomen sonrası ilk aşılama sonucunu bekliyor***?

:KK55::KK55:FARKLI SEBEPLERDEN DOLAYI TEDAVİSİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALAN YA DA FARKLI İLAÇLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

eeloocaann *** tedavisiz devam ediyor ***?

oceanshine***bu ay tedavisiz yola devam*** 9 aralık

zenderu***kpss ye hazırlanacağından tedavisiz devam ediyor ***?

sedasungur***?***?

oyky*****?*****?

mirayada***?***?

***RABBİM SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME.BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA(AMİN)

***Listemizin her zaman güncel olması adına sürecinizi ve BAT tarihlerinizi bana özelden bildirebilirsiniz.

Artik listede kullandigim İlaç yada hamis olarak yer almak istiyorum :KK43:

X