klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim zk ben raporla iki asilama olup tup bebegi raporu aldim zk asilamalarin tutmasi bence cok zor ihtimal ama tabii senin de tutmaz anlaminda degil yanlis anlama asilama raporu hemen cikiyor hsg falan varsa adetinin 3 gunu gidiyosun bir sonraki adete yetisiyor birde esinin sprem testleri zaten asilama ucretsiz ilaclar 250tl tutmustu simdi olsun 300 iki kere sarti var sonra tup bebege yonlendiriyor orda da rapor iki ayi buluyor eger gidersen yardimci olurum sana zaten asilama raporu zor ddegil tup zor ama ozel ilgi yok koyun gibi sirayla yapiyolar asilamayi ilk yaptiranlardan olursan 10 dk sonra kalk diyolar son yaptiran olursa saati geciyor unutuyolar yatiyosun :) ogle saatinede denk gelirse yemege gittiklerinden yatiyosun sansa yani

canımm bende zynep kamili düşünmüştümm ama senin daha önce yazdıklarınlada tedirgin olmuştum...ama nedense cesarette edemiyorum orayaa...hele bu ara psikolojim ice bozuk ilgi manyagı oldum ordaki drlarda yan gözle bakıp gönderirse ice deliririm...

ben bu yakaya gelin geldim..pek bilgim yokdu araştırdım netten amaa..yeditepe üniversitesi hastanesi varmış...onlar felan rapor vermiyormu acabaa??

yaw karşıda olsam...bağcılarda medipol mega diye hastanede yaptırdı arkadaşım..orsaı rapor veriyormuş üni hastanesiymiş..ama bu medipol vermiyorr..karşıya gitmekde zorr..bu yakada öle biyer bulmam lazım...zk li gözüm yemiyorrr..kendime güvenemiyorum yani..

bu ayın 26 sında çatlatma ıgnesı oldum,dun test yaptım sabahta aynı testı yenıledım ıkıncı çizgi silik cıktı bı daha yaptım ucuncü Testinde sonucu ıkıncı cızgı silikkkkkkkkkkkkkkkkk
Catlatma ıgnesı Çatlamadan ben ortadan ıkıye ÇATLIYCAMMMMMM

Eki Görüntüle 877054

canım çok erken yapmışsın..bebek varsada daha belli olmas..çatlama iğnesinin etkisi o silik çizgii hepimizde çıktı...çat iğnesinden 12 gün sonra kanda baktırr..acık daha sabır ozamana kadar..inşallah bebeğin seninlledirr..

Günadin canlarim.beni iki gündür hastsnede yatirdilar dün aksam taburcu oldum..benimde kasilmalarim baslamisti onu durdurmak icin serum ve igne vuruyorlardilar...sekerim yükseliyordu kan degerim cok düsüyorrr bugünde saat on bir de hastaneye gidecem bana iki ünite kan verecekler..kizlar insallah erken dogum yapmam bana cok dua edin..

rabbim yardımcın olsun şugün hürmetinee..inşallah herşeyy yolunda giderrr..erken doğum olmazz inşallahh...hiç çıkmasaydın keşke dr yatırmıyormuu..bikaç gün daha yatsan hastanedee...göztim altında olurdun en azındann...bebeğinn sana tutunsun inşallahh ..zamanında gelsinn..

kızlar öğleden sonra dr gidicemm.aşılamayla ilgili bilgide alıcamm...ordanda karşıya annemlere geçicemm..heppinize hayırlı cumalar diliyorum dualarınızda unutulmamak dileğiylee...

bu ayın 26 sında çatlatma ıgnesı oldum,dun test yaptım sabahta aynı testı yenıledım ıkıncı çizgi silik cıktı bı daha yaptım ucuncü Testinde sonucu ıkıncı cızgı silikkkkkkkkkkkkkkkkk
Catlatma ıgnesı Çatlamadan ben ortadan ıkıye ÇATLIYCAMMMMMM

Eki Görüntüle 877054

igneden 3 gün sonra yapmışsın cok erken canım ben 12 ve 14. günlerde yaptığım halfe silik çizgi gösterdi.. yani ignenin etkisi..

Günaydın kızlar nerdeyse gece yazacaktım ;( bugun çat iğnesi sonrası 6. Gün gün gece bi çalışma daha yapalım dedik zaten ara ara ağrı sızı giriyor tüm çat iğnesi olanların kasıklarına ok bu iğneden ama ilişki esnasında o kadar canım yandı ki bu kasıklarım resmen patlıyo sökülüyo gibi sağ ve sol mu çözemedim düşünün eşimi ittim yarım bıraktım o bile korktu beni öyle görünce. Biraz özele kaçıyorum belki ama bileniniz varsa diye yazıyorum bunu için de Dr gitmek istemiyorum gitsem de Dr erkek anlayabileceğimi sanmıyorum aklıma kötü kötü şeyler geliyo bebek oluyordu da sayemizde artık yok mu oldu o yüzden mi bu kadar acıdı :KK43:

canım inşallah kist değildir ayni durumu ben yaşadım cok sancılı bi ilişki oldu dayanamadım sag tarafım yirtiliyor gibi olmuştu sonucta da yerini bile doktora kendim gösterdiğim yerde kist oluştu maalesef..

Günadin canlarim.beni iki gündür hastsnede yatirdilar dün aksam taburcu oldum..benimde kasilmalarim baslamisti onu durdurmak icin serum ve igne vuruyorlardilar...sekerim yükseliyordu kan degerim cok düsüyorrr bugünde saat on bir de hastaneye gidecem bana iki ünite kan verecekler..kizlar insallah erken dogum yapmam bana cok dua edin..

canım benım cok gecmıs olsun azcık daha dayansın bebıs ama 7 aylık gıbı azcık daha sıksın dısını

bu arada bat 29 idi ve ben bugün regl oldum..
kötü hissediyorum yüreğim yirtiliyor sanki :s :KK43:(

senın su durumu anlamadım ya yanı adetı bat ına göre degıl cat.ignesıne gore olman lazımdı hemde 14.gun cıft cızgı gormen neyse bır dahakı aya artık bozma moralını

waw ben asılama ılla tutacak dıye gıtmedım zk tup bebek raporu ıcın mecburu yaptırdım asılamayı bence hep soyluyorum asılamayla hamıle kalan var ama yanı % desı dusuk yani normal ılıskıyle asılamanın bır farkı yok bence yani sen umut baglayınca cok yıkılan bır ınsan olarak asılamaya %100 guvenme dıyorum nerde yaparsan yap (ha özel hastaneler ayrı oda devlette gecmıyormus)

cnm neden bukadar paniksin ya bak bide şöyle düşün eyer o bebeğin nasibinde yaşamak varsa sen sen engel olamazsın buna.
korkma lütfen ilk tedavinizmi ?

2. Çat iğnem ne bileyim korktum bu kadar çok isterken kendim yok ettiysem diye ama haklısın nasinde bişi olmamıştır belki bisi de yok o ağrıyı hiç yaşamamıştım ilişkide o yüzden korktum sağol canım

Canım ya demekki vakti varmış belki yeni yılda haberini alıcan böyle düşün.. Umudunu kaybetmek yok tekrar çalışcaz sabır edicez rabbi ikna eden tek şey sabırmış unutma..

igneden 3 gün sonra yapmışsın cok erken canım ben 12 ve 14. günlerde yaptığım halfe silik çizgi gösterdi.. yani ignenin etkisi..

canım inşallah kist değildir ayni durumu ben yaşadım cok sancılı bi ilişki oldu dayanamadım sag tarafım yirtiliyor gibi olmuştu sonucta da yerini bile doktora kendim gösterdiğim yerde kist oluştu maalesef..

Ayyy kist mist olmasın allahım nolur sen iğneden sonra kaçıncı gün farkettin ağrıyı ilişkide canım benim 5. gün gece oldu

senın su durumu anlamadım ya yanı adetı bat ına göre degıl cat.ignesıne gore olman lazımdı hemde 14.gun cıft cızgı gormen neyse bır dahakı aya artık bozma moralını
çatlatma ignesine gore 18.gunumde regl oldum..
evet 14. gün çok silikde olsa 2 . çizgi görmüştüm demek ki ignenin etkisinin son demleriymis..

Canım ya demekki vakti varmış belki yeni yılda haberini alıcan böyle düşün.. Umudunu kaybetmek yok tekrar çalışcaz sabır edicez rabbi ikna eden tek şey sabırmış unutma..

inşallah. . bu ay zaten kisti yok etmek için ugrasicaz dedi doktor.. sonraki aya kaldı ümitler.. :/

Ayyy kist mist olmasın allahım nolur sen iğneden sonra kaçıncı gün farkettin ağrıyı ilişkide canım benim 5. gün gece oldu

ignenin 6 . günü canım..

Günaydın kızlar nerdeyse gece yazacaktım ;( bugun çat iğnesi sonrası 6. Gün gün gece bi çalışma daha yapalım dedik zaten ara ara ağrı sızı giriyor tüm çat iğnesi olanların kasıklarına ok bu iğneden ama ilişki esnasında o kadar canım yandı ki bu kasıklarım resmen patlıyo sökülüyo gibi sağ ve sol mu çözemedim düşünün eşimi ittim yarım bıraktım o bile korktu beni öyle görünce. Biraz özele kaçıyorum belki ama bileniniz varsa diye yazıyorum bunu için de Dr gitmek istemiyorum gitsem de Dr erkek anlayabileceğimi sanmıyorum aklıma kötü kötü şeyler geliyo bebek oluyordu da sayemizde artık yok mu oldu o yüzden mi bu kadar acıdı :KK43:

İlaçlar yüzünden ağrıyor canım. Yumurtalar çok olunca ya da fazla büyüyünce öyle oluyor. Ben de tecrübe ettim. İlaçlar ağrı ve gaz yani acayip şişkinlik yapıyor. Doktorum sırf bu yüzden ağrı kesici vermişti bana. Adete kadar da devam etti ağrılarım. Ben de kist oluştu umarım sen de oluşmaz.
Kısmetinde bebek varsa o sana tutunur. Korkma, dua et. Döllenmenin ilk günlerinde kanama olacağını zannetmiyorum.

Canım yaa, Allah yardımcın olsun. İnşallah zamanında normal doğum yaparsın. Ben bu siteyi ilk açtığımda senin heyecanını yaşamıştım. Kızlar test yap demişlerdi sen de silik çizgiyi görmüştün. Seninle o kadar mutlu olmuştum ki anlatamam. İnşallah her şey yolunda gider.:KK16:

Önümüzdeki aya inşallah!
Ben de çat. iğnesi olduğum halde kist oluştu. Doktorum bana kisti yok etmek için doğum kontrol hapı değil östrojen hormonu olduğunu düşündüğüm olası hamileliğe engel olmayan bir hap verdi. Ben hem bu hapı kullanıyorum hem de soğan kürü yapıyorum. :)
Soğan kürü çook etkiliymiş. Bakalım inş. işe yarayacak. Bence sen de yap.:KK31:

X