klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım yaa, Allah sabır ve kolaylık versin hepimize. Zor. Ben günde 4 tane bile aldığımda büyümemişti. Ben de baya üzülmüştüm ama insan alışıyor. Ne yapalım kader kısmet.

evet kader kısmett...ama gücüm yetmiyor dahaa...eşimin o cevap bekler bakışlarınaa hep aynı olumsuz haberi vermeye dayanamıyorum..akşam konuşucamm...gelecek ay aşılama...sonra olmazsa 2.aşılama sonra tüp..ne gerekiyorsa elimden geleni yapıcammm...baktım olmuyorr..ayrılıcam eşimdenn.. 35 yaşında daha ne bekleyecekkk...benim kaderimse ben yaşarım..oda ailesini kursun...biz tam bi aile olamadıkkk...eskiden kadınlar çocukları olmayınca eşlerini evlendirirlermişş yaa çok haklılarmışş..bu yük beni bitirdii...

hayırlısı olsun cnm, inş bu kez olacak. Dualarımız seninle

Canim bende perşembe günü Dr gidicem inş bi yol çizer artik . ona güzel haberlerle döneriz drdan
İnş sen de güzel haberler ile dönersin cnm doktordan.

hayırlı olsun cnm, inş tutar

dr dan geldim...klomen kullanmıştım yaaa...bu ay hiç yumoş oluşmamışşş yanii baya erken aldım negatiff haberinii.. bu ayki ümidimde umudumda bittii...
Üzülme cnm, yılmak yok

CAnım ilaçtan dr haberi yokki...bozma moralini herşeyin bi zamanı var bizimde zamanımız dolmadı...bende eşime ikinci tüp bebekten sonra olmazsa boşanalım baba olmak seninde hakkın falan dedim eşim çok kızdı çoçuğumuzun olmasını bende istiyorum ama kısmet ben seninle çocuğum illa olsun diye evlenmedim benim çocuğum olmasaydı benden boşancakmıydın falan dedi toparladım kendimi...napalım herkesin çocuğu olcak diye bişey yok Rabbim bunu layık görmüş bize diyecez sabırla karşılıycaz...
Elif(yeşiller) merak ediyorum seni cnm, bugün dr gidecektin.
canım ben aradım üç kere mesajda çektim ama telefonuna bakmıyo

Bugün herşey ters gidiyor . Sen de tango yüklü mü?

dr dan geldim...klomen kullanmıştım yaaa...bu ay hiç yumoş oluşmamışşş yanii baya erken aldım negatiff haberinii.. bu ayki ümidimde umudumda bittii...

olsun canım sende bu ay vucudunu dınlendırırsın ama daha 12 gunun galıba belkı 14 16 gunler supriz yapar yumosların uzulme en onemlısı sabırlı olmak unutma

Selam kızlar
bu ınternetsızlık benı olduruecek
yarın dr gunum toplama tarıhını belırleyecek kesın olarak. Nasıp bakalım. Yazarımn sıze sonucu opüyorum.

arkadşlar şuan çok mutluyum bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesi felan yok ama allahım sesimi duydu sonunda ve evet hamileyimmmmmmmmmmmmm allahım isteyen herkeze nasip etsin sağ salim evlatlarımıza hayırlısıyla kavuşalım ben 01/09/2012 bir erkek bebek dogurdum ve 1 ay sonra kaybettim melegimi ve o günden beri bütün kalbimle istiyodum kısmet bugüneymiş klomenle ilk denememdi ilk ayda tuttu şükürrrrrr allahımaaaaaaaaaa

canım sen niye böyle düşünüyosun bu sadece senin kaderin değilki eşininde kaderi tatlım herşeyin hayırlısını versin rabbim siz evlenirken bu yola birlikte iyi ve kötü günde başladınız hiç böyle düşünme bak sen o kadar azim etmişsinki 103 kilodan 78 kiloya düşmüşsün sana yakışmaz böyle düşünmek günü yaşamak lazım hayat o kadar kısaki allahım inşallah sanada nasip eder tatlımm

iii aksamlarrr

waw sen nie bu kadar moralini bozdun uzulme.seni cok ii anliyorum.benimde hayalkirikligim cok oldu.bence klomen kullanma daha.igneye gec

aşılamamın 8. günü ve 1 saat evvel hastaneye yatırıldım ohss olmuşum tahliller yapıldı bthcg 2.4 (((( tüm hayaller gitti çektiğim acıda cabası

sanırım bu konudaki kızlar öğlenciler bende akşamcıyım gündüzleri çalışıyorum vaktim yok girmeye (

sperm sayısını ve hareketini arttıran keçiboynuzu kürü hakkında bilgisi olanvarmı? kullanıp yararını göremler varmı? bide her gün bir bardak havuç suyu çok iyi geliyomuş diye duydum bilginiz varmı kızlar ???

aşılamamın 8. günü ve 1 saat evvel hastaneye yatırıldım ohss olmuşum tahliller yapıldı bthcg 2.4 (((( tüm hayaller gitti çektiğim acıda cabası

kaçıncı aşılamandı canım, üzülme yılmamalısın bir dahakini tüm hayallerin gerçek olcak inşallah , pozitif düşünmemiz lazım inanmak çok önemli ...

canım ben eşime yaptım yaklaşık 1 sene kadar.. her gece 6-7 tane ufak ufak kirdim yarim litre icme suyuna koydum 3 dk kaynattim.. aldım ocaktan 20 dk dinlendirdim.. sonra süzdüm.. yarısını yatarken yarısını sabah icirdim..
eşim de varikosel vardi ileri hareket hizi %15 lerde idi.. ameliyat olması için dil doktum sonunda oldu sürekli de keciboynuzu suyu içirdim etkisi olmuştur illa ki.. ameliyat olali 4 ay oldu.. simdi hareket hızı % 66.. şükürler olsun..

:88:Sen nasıl konuşuyorsun öyle WAW, kızdırma bizi!.. Allah'a şükür derdinin dermanı var! Çocuk, eşlerin ortak kaderi! Allah vermiyorsa sadece kadına değil kocaya da vermiyor. Ben de çok düşündüm. Sonra ne yapayım dedim. Kaderden kaçamazsın. Eşim benden ayrılmak isteyene kadar yapışacağım ona! Hepimiz aynı durumdayız. Biran önce kendine gel. Önümüzdeki ay iğne iste. O zaman istemediğin kadar yumurtan oluyor. Ama iş bununla bitmiyor. Rabbimin ol demesi lazım. Yani ortada bize dair bir suç vb. yok. Bizim rahatsızlığımızdan da kaynaklanmıyor. Nice insan pco olduğu halde rahatsızlığını bile bilmeden hamile kalıyor. Yer gök duayla.
Ben de çok üzülüyorum. Küçük bir çocuğa bakan eşimin gözlerini görünce. Ama dediğim gibi bizlik bir şey değil. O yüzden kendini suçlama.

Tebrik ederim canım. :) İnşallah bebeğin hayırlı ve afiyetli bir ömür sürer.

Yararlı olduğuna inanıyorum. Çok kişiden duydum. Daha fazla bilgi istiyorsan Saraçoğlu'nun sitesine gir. Orda sizden gelen sorular bölümü var. Orayı oku. Bir sürü insan yorum yapmış. Havucu ben de duydum. Ama bir bilgim yok. Ben soğan kürü yapıyorum. Pco olmayanlarda incir kürü de çok etkili oluyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…