klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inşallah güzel haberlerini duyarız cnm, bende aranıza yeni katıldım, aralık ayını beklıyorum ilk aşılamam için, bu ay çat iğnemden önce yumurtam çatlamış doktorum aralık ayına kalcak dedı

kızlar aşılama günüm geldi yarın saat 9'da aşılamam başliycak çok heyecanlıyım inş, sorunsuz olur ve tutar tek duam bu
arkadaşlar dualarınızı bekliyorum, yarın gelince gelişmeleri yazıcam tekrardan

inşallah canım.kolaylıkla olur ve tutar inşallah..
çatlatma iğnesini saat 11 de dün yaptırcam diyordun nerde yaptırdın ?

Son düzenleme:
test yaptım.. sonuç. . tek çizgi.. (
işte tam da bundan korkuyordum başıma geldi..

gebelik testlerine pek aldırma birinde çift çizgi şimdi tek demekki çok sağlıklı değil ki eşim eczacı olmasına rağmen kesinliği yok diyor o yüzden bence sıkma canını ve kan testi yaptır en iyi sonucu o vericektir umarım hamilesindir Allah hepimize nasip eder inşallah

dr dan geldim...klomen kullanmıştım yaaa...bu ay hiç yumoş oluşmamışşş yanii baya erken aldım negatiff haberinii.. bu ayki ümidimde umudumda bittii...

dr dan geldim...klomen kullanmıştım yaaa...bu ay hiç yumoş oluşmamışşş yanii baya erken aldım negatiff haberinii.. bu ayki ümidimde umudumda bittii...

cnm bende 3 ay klomen tedavisi gördüm, yumurtlama olduğu ve istenen boyuta geldiği halde hamile kalamadım yani kendini üzme iğne yöntemine geçersin ki muhtemelen doktorlar klomenle sonuç alamayınca iğneye geçiyorlar ve iğneler bayağı etkili oluyor yumoşların büyümesinde

Üzme kendini Waw cım benimde kullandığımda oluşmamıştı dr ne dedi peki bidahaki ayki tedavi için ne düşünüyomuş...Ben romanyadan bi ilaç getirttim inşallah bana şifa olursa sizlerde alırsınız....gerçi ben yalnış kullanmışım adet döneminde içmem lazımmış ben adetten sonra içtim....

bilmiyorumm..gecen ay en azından yumoş vardı ümitliydim ama bu ay baştan çöktü herşey...herşeyin hayırlısıı..olmuyorsa olmuyordurr...inşallahh bekleyen herkez en kısa zamanda ere muradına...

hoppalaaa...inşallah öylede gösterir etkisini..drun bişi dedimi ilaç hakkındaa ??

benim dr bişi demedi..tam bir saat bekledim..yaw ben ssk da bile bu kadar beklemiyorum sıram gelince giriyorum...eşimde yanımdaydı..ama o girmedi içeri tersim terstir bu sinirle bilaf ederim diye...girmemle çıkmam bir oldu zaten...baktı 2 dk da yok folikul dedi..giyindim karşısına geçtim..cuma gel yavrum ogünde bi bakalım belki bi değişiklik olur dedi hiçbişi demeden çıktım..ağzımı açsam ağlayacaktım yoksa..çıktım eşim böle gözümün içine bakıyorr..bide birhaftadır gün gün sayıp planlar yapıyorr...

hiç gözlerine bakmadım arabaya bindik onunla gidecektim fikrim değişti beni eve bırak diyebildim sadece...ağzımı açsam ağlayacagım onudaüzmek istemiyorum...o ha konuştuu..olacagı varsa olur bu ay nasip değilmiş..ağlamakda üzülmekte yokdiyee haakonuştu amaa..evimin kapısını açtıgım anda boşaldı gözyaşlarım...

bidahaki aya aşılama isticemm..bakalım o ne der...sen ne zaman gideceksin ne oldu tahlillerr.??

kızlar her ay bi yumurtalıktamı yumurta büyüyorrrr?? 1. aygelişmemişti bende 10 mm dekalmıştı...2. ay güzel gelişti..bu 3. ay eğer sıraylaysa bi ay sağ yumoş diğer ay sol yumoş sa...bu ayki benim tembel olan taraf sanırım....

Yok, her iki yumurtalıkta büyütebiliyor. Ya da sadece biri büyütüyor. Onun bir kuralı yok bildiğim kadarıyla. Ama senin çıkarımın doğru olabilir. Ne bileyim rahmin belki birine ağırlık veriyordur. O zaman önümüzdeki aya. :)

Canım yaa, Allah sabır ve kolaylık versin hepimize. Zor. Ben günde 4 tane bile aldığımda büyümemişti. Ben de baya üzülmüştüm ama insan alışıyor. Ne yapalım kader kısmet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…