klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim gec hafta gitmistik doktora kizimin gelisimi iyi gidiyor teyzesi kizimin kilosu 1013 gr olmus

Canim benim cok gecmis olsun babana allah sifa versin insallah amelyati güzel gecer dualarimiz onunla..
elif hülya sizler nasılsınız kızlar ?

canim biz iyiyiiz sen nasilsin

dogru sankı para vermıyomusum gıbı hıssedıyorum oysa ben onlara hızmetlerının karsılıgını odedım oducemde ama ne bılıyım cok pıs bır huyum var ya
canim gec hafta gitmistik doktora kizimin gelisimi iyi gidiyor teyzesi kizimin kilosu 1013 gr olmus

Canim benim cok gecmis olsun babana allah sifa versin insallah amelyati güzel gecer dualarimiz onunla..

ay yerım ben onu totosu buyumusmu ordan ısırcam cımcımeyı

bende iyiyim çok şükür zaman bir an önce geçsinde şu 3 ayı atlatıyım istiyorum bir an önce

Gözün aydın cnm, kız biraz dikkat et. Ne kadar kilo alınırsa doğum o kadar zorlaşıyormuş cnm.
Allah şifa versin cnm. İnş hayırlısıyla hepsi geçip gidecek
Serbest T3 3.41 pg/mL 2.3 - 4.2
Serbest T4 1.16 ng/dL 0.88 - 1.72
TSH 4.14 mU/L 0.55 - 4.82

:44::44::44::44::44::44::44:
değerlerin normal çıkmış cnm, kendini üzdüğüne değmedi

evet canım ama ılacı ıc derse yarın baslıcam boyle kuruntumda olcagına mıdemde olsun

Allah yardımcın olsun canım! Dualardasın...

Tedavin hayırlı olsun. :)

Son düzenleme:
selam kızlar hepınıze cok tesekkur ederım. yazdıklarınız ıcınde...
hakkımda hayırlısı ınsallah ...
bu aralar bu ıgneler cok canımı yakıyor
az kaldı persembe dr a gıdecem o gun kesın bırsey dıyecek...beklıyorum bakalım ne olacak...

Canim bende perşembe günü Dr gidicem inş bi yol çizer artik . ona güzel haberlerle döneriz drdan

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 28 yaşındayım 6 senedir evliyim bat 29 ekim di. 4 kasım klomen ilacı kullandım 11 kasımda iğnemi oldum bugün yarın hasta olma günüm dua edin olmayayım çok heycanla sabırsızlıkla bekliyorum gebelik belirtilerini yazarsanız memnun olurum hamişmiyim değilmiyim acaba allahım yaa hayırlısını nasip et herkese benide ayırma...

kolay gelsin canım
bu yazıyı yenı gordum elıf gec oldu ama sagol
hayırlısı olsun canım dayan az kaldı
Canim bende perşembe günü Dr gidicem inş bi yol çizer artik . ona güzel haberlerle döneriz drdan
insallah mutlu haberlerle donun
regl günüm geçmedi daha bat 28 geçsin cuma günü yapıcam inşallah.. karnıma kasiklarima ara ara regl olacakmışim gibi sancılar giriyor o yüzden heveslenmiyorum.. )
ben catlatmadan sonra 15.gun test yapın dıye bılıyorum ya batını beklemene gerek yok ama tabı 20 gun de adet olan oldu ama çift cızgıyı gordun ve mujdelı haberı ertelıyosun gıbı geldı bana

valla belırtıler herkezde farklı oluyor

ben catlatmadan sonra 15.gun test yapın dıye bılıyorum ya batını beklemene gerek yok ama tabı 20 gun de adet olan oldu ama çift cızgıyı gordun ve mujdelı haberı ertelıyosun gıbı geliyorr

bugün 15. gün evet ben baktığımda 12. gün idi.. ya yapayım test ama ya cikmazsa çok üzülüyorum bu kez

kızlar yarın dr dayımm bakalım neler olacakk...bu ay bi türlü gçrüşemedim drla..gittim ameliyattaydıı..kendim başladım klomenee...klomen bitti yine aradım 2gün yokum dedi..yarın klomen bittikten sonra 5. günüm..yumoş varmı yokmu hiçbişi bilmiyorum...tek korkum inşallah varsa çok büyümemiştirr...kızlar dua edinn..

benim hep dualarımdasınızz...bizi bizden başkası zor anlarr...hepimizin yürek yarası aynı..birbirimize gönülden dua edelimm...rabbim kabul ederinşallahhh

Merhabalar, aranıza yeni katıldım. 6 ay korunmadığım halde hamilelik oluşmamıştı.
Klomen kullandığım ilk ay çatlatma iğnesi de oldum. Yumurtamın bir yönden çapı 27 mm, başka bir yöneden 20 mm idi. Tahlillerde de bir sorun yok ama hamilelik oluşmadı.

Şimdi ise 2. ayımdayım. ilk adet günü 19 kasım adetimin 4. gününden beri günde bir defa 5 gün klomen kullandım. Adetimin 14.günü çatlatma iğnesi olacam. Hayırlısı olsun herkes için. Herşeyin bir vakti var elbet.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…