klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım benim doktor zayıflamazsam tedaviye başlamıycam dedi
evet biz kaldık ve seda hayırlısıyla bizde inşallah bebeklerimize kavuşuruz

Hayırlı evlat olsun canım..inşallah bidahaki ay yine süpriz yapmaz bebeğin :KK66:

canım tedavini nerde yapıyosun ee eşin gelebilcekmi

ankarada canım. gunu bırlık olmasada saatı bırlık gelecek ınsallah :) sabah ucagı ıle gelıp oyle ucagı ıle gıdecek ıste ...

iyi akşamlarrr

böyle bir gelişme olmadan elim kolum bağlı olunca hiç yazasım olmuyor topiğe.o yüzden okusamda yazamıyorum.

arzucum allah bir avazda kurtarsın inş.darısı bebişlerini bekleyen herkese olsun inş.

deniz ocakta mı deneyeceksin sen tekrar?ben de eğer olmazsa yaza düşünüyorum tüp bebek.hayırlısı olsun.

elocan ben de seninle aynı kiloyum cnm.valla bu kadar hormonla kilo falan verme şansım olmuyor.olacaksa böyle olsun napim.ben de isterdim 5-6 kilo verim ama hiç ara vermek istemiyorum artık.eğer tüp bebek yaptırırsam vericem.

güldeniz sen nasılsın?tekrar edecekmisin testi?

elifyesiller sen de pıtpıtları duymuşsun.allahım kucağına almayı nasip eder inş.

bu ay yumurtlama testlerimi kullanayım dedim ama teste bakmıyorum bile:KK1:çizgi koyumu açık mı saldım gitti:KK76:herşeyi rabbime bıraktım artık.ol derse olur

eskilerden deniz,kaptanelif,elocan ve ben kaldık o güzel duyguyu yaşamak için can atan.inşallah fazla bekletmez rabbim bizi.dualarımızı geri çevirmez
ins.tup denemesine gelmeden olucak canim umidunu hic yitirme evet ben ocaga kadar beklicem mecbur rahimi dinlendiriyoruz hem hemen basliyim diyorum hem o 12 gun gelirse diye korkuyorum
Kizlar mutluluktan agladim drun yanindaaa...
Şok oldum :0
gecen ay erkek,
Bu ay Kiz :)))))
Iyi ki daha kiyafet almaya baslamamisizzzzzz ..
ay yigen kiz oluyor desene aman eli ayagi duzgun saglikli olsun cinsiyet onemli degil canim
selam kızlarrrr
ben bugun ıkıncı tup bebege başladım:) ılk ıgnemı yaptım... yanı dr yaptı ama olsun .... bundan sonra toplanana kadar gun aşırı kontrol var ıste... haber vereyım dedım.

aysuncum lısteye yazabılırısn ... 2. tup bebek dıye :)
hayirli olsun canim cok sevindim
insallah bu sefer tutucak gelismeleri yaz mutlaka

ins.tup denemesine gelmeden olucak canim umidunu hic yitirme evet ben ocaga kadar beklicem mecbur rahimi dinlendiriyoruz hem hemen basliyim diyorum hem o 12 gun gelirse diye korkuyorum

ay yigen kiz oluyor desene aman eli ayagi duzgun saglikli olsun cinsiyet onemli degil canim

hayirli olsun canim cok sevindim
insallah bu sefer tutucak gelismeleri yaz mutlaka

yazarım tabı canım ama nete gıremıyorum ıste bu sefer :KK43: aksamdan aksama oda belkı :KK43: gırdıkce toplu yazarım artık...

bende bugun kontrele gittim sağ tarafımda yumurtalar büyümüş biraz 14mm olmuş cuma tekrar cağırdı artık kısmet :26::26::26:

neyse ıyı geceler ben kacar yarın sabah randevum var:KK9:

kımle dıye merakdan catlayınnn :KK60:

:44::44::44::44::44::44::44::44::44:

ben uzun zamandır muzurluk yapmıyodum

:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Ay ne tatlı bekleyiş Rabbim sag salip kucgna almayi nasip etsn arzum
sağol cnm, darısı başına

iyi akşamlarrr

böyle bir gelişme olmadan elim kolum bağlı olunca hiç yazasım olmuyor topiğe.o yüzden okusamda yazamıyorum.

arzucum allah bir avazda kurtarsın inş.darısı bebişlerini bekleyen herkese olsun inş.

deniz ocakta mı deneyeceksin sen tekrar?ben de eğer olmazsa yaza düşünüyorum tüp bebek.hayırlısı olsun.

elocan ben de seninle aynı kiloyum cnm.valla bu kadar hormonla kilo falan verme şansım olmuyor.olacaksa böyle olsun napim.ben de isterdim 5-6 kilo verim ama hiç ara vermek istemiyorum artık.eğer tüp bebek yaptırırsam vericem.

güldeniz sen nasılsın?tekrar edecekmisin testi?

elifyesiller sen de pıtpıtları duymuşsun.allahım kucağına almayı nasip eder inş.

bu ay yumurtlama testlerimi kullanayım dedim ama teste bakmıyorum bile:KK1:çizgi koyumu açık mı saldım gitti:KK76:herşeyi rabbime bıraktım artık.ol derse olur

eskilerden deniz,kaptanelif,elocan ve ben kaldık o güzel duyguyu yaşamak için can atan.inşallah fazla bekletmez rabbim bizi.dualarımızı geri çevirmez
çok sağol cnm, inş hepimiz seneye bu vakitler bebişlerimizi konuşuyor oluruz.

Kizlar mutluluktan agladim drun yanindaaa...
Şok oldum :0
gecen ay erkek,
Bu ay Kiz :)))))
Iyi ki daha kiyafet almaya baslamamisizzzzzz ..

Canim Yaaa...
Sanki biri gelcek de benim yerimw doguracak gibi hissediyorum bennn :KK70:
Dr da Ben sormadan bu konuyu accak gibi degil,
Zaten daha ancak yariladik gebeligi.. :)))
Rabbim yardimcimiz olsunnn...
Epidural mi dusunuosun ?
Normal mi sezeryan mi ?

Ay demek az kaldi dra gitmene guldeniz:)
Ne guzel..HAYIRLI sonuclarla git gel insallah..
demek senin kızzz utangaç çıkmış ve saklamış kendini :KK1:

valla benimki de pek konuşmuyordu ama ben açtım konuyu artık. Ben epidural istiyorum cnm

selam kızlarrrr
ben bugun ıkıncı tup bebege başladım:) ılk ıgnemı yaptım... yanı dr yaptı ama olsun .... bundan sonra toplanana kadar gun aşırı kontrol var ıste... haber vereyım dedım.

hayırlısı olsun cnm, inş bu kez bebişin gelecek

insallah sagol canim dogumda dua et
korkudan unutmazsam ederim tabi :KK1: doğumdaki kadının dua kapıları açık olurmuş di mi ? Yani ben öyle duymuştum.

neyse ıyı geceler ben kacar yarın sabah randevum var:KK9:

kımle dıye merakdan catlayınnn :KK60:

:44::44::44::44::44::44::44::44::44:

ben uzun zamandır muzurluk yapmıyodum

:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
ha ha ben biliyorum galiba:KK1: söylesem mi ki :KK53:

arzu ıyı geceler canım tahmınım gecmısı okuyosun

ben buraya bır opucuk koyayım

sen al emi :KK54:
sağol cnm, sanada iyi geceler.
bu arada parmaklarım acıyor. Ceviz görmeye tahammülüm kalmadı :KK50:

selam kızlarrrr

Canim Rabbim cektiginiz zahmetleri goruyo,
HAYIRLI sonuclar versin insallah..
Canım benim doktor zayıflamazsam tedaviye başlamıycam dedi
evet biz kaldık ve seda hayırlısıyla bizde inşallah bebeklerimize kavuşuruz

Hayırlı evlat olsun canım..inşallah bidahaki ay yine süpriz yapmaz bebeğin :KK66:

canım tedavini nerde yapıyosun ee eşin gelebilcekmi
Evet elifcim :)
Bakalim gelecek ay bi surpriz daha var mi :)
ankarada canım. gunu bırlık olmasada saatı bırlık gelecek ınsallah :) sabah ucagı ıle gelıp oyle ucagı ıle gıdecek ıste ...

Allah yardimciniz olsun...

ARZU cum,
Gecen ay kocaman acmisti bacaklari..
Dr hanim, Aaaa cikintiya bakkk cok belirgin
Erkek bu demisti :)
Saklamamisti yani...nasip...yerim onu Ben..tosuncuk.. :)

DENIZ cim,
Sen de cooook Saol,
Insallah bu beklemenin ardi guzel olacak Canim...sabir..

ha ha ben biliyorum galiba:KK1: söylesem mi ki :KK53:

sağol cnm, sanada iyi geceler.
bu arada parmaklarım acıyor. Ceviz görmeye tahammülüm kalmadı :KK50:

tehdit heeee !!! :KK1:

kiz ellerin yesil boya oldumu?

bizim diger evin onunde var ceviz kocaman dedemle ben ekdigimde kuru bir daldi simdi o kocaman bir agac oldu ama gidip toplamiyoruz orda oturanlar konu komsu coluk cocuk yiyor ne zaman gitsem bir tane bile tadimlik yok :KK60: :KK60:

Gunaydin cicisler

:KK60: :KK60: :KK60:

mutlu huzurlu suprizli bir gun diliyorum
günaydın cnm

bizim diger evin onunde var ceviz kocaman dedemle ben ekdigimde kuru bir daldi simdi o kocaman bir agac oldu ama gidip toplamiyoruz orda oturanlar konu komsu coluk cocuk yiyor ne zaman gitsem bir tane bile tadimlik yok :KK60: :KK60:
Kınalı kuzu gibi hissediyorum , tam da manikür yapacaktım :KK1: Daha çok kahve rengi gibi oldu sanki :KK1: bizimki de kocaman oldu. 3. Katın çstısını bile geçiyor boyu , balkona da çok güzel gölge yapıyor yazın. Üstünde yusufçuklar yuva yapmıştı yazın. Yavruları vardı minicik :)

Gunaydin cicisler

:KK60: :KK60: :KK60:

mutlu huzurlu suprizli bir gun diliyorum
günaydın cnm

Kınalı kuzu gibi hissediyorum , tam da manikür yapacaktım :KK1: Daha çok kahve rengi gibi oldu sanki :KK1: bizimki de kocaman oldu. 3. Katın çstısını bile geçiyor boyu , balkona da çok güzel gölge yapıyor yazın. Üstünde yusufçuklar yuva yapmıştı yazın. Yavruları vardı minicik :)

X