klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

günaydın cnm

Kınalı kuzu gibi hissediyorum , tam da manikür yapacaktım :KK1: Daha çok kahve rengi gibi oldu sanki :KK1: bizimki de kocaman oldu. 3. Katın çstısını bile geçiyor boyu , balkona da çok güzel gölge yapıyor yazın. Üstünde yusufçuklar yuva yapmıştı yazın. Yavruları vardı minicik :)
oh ne guzel yazin golgeli golgeli oturursunuz ellerin icin bisey diyemicem benimde oluyordu kahve oluyor sonra kina rengine donuyordu

günaydın cnm

Kınalı kuzu gibi hissediyorum , tam da manikür yapacaktım :KK1: Daha çok kahve rengi gibi oldu sanki :KK1: bizimki de kocaman oldu. 3. Katın çstısını bile geçiyor boyu , balkona da çok güzel gölge yapıyor yazın. Üstünde yusufçuklar yuva yapmıştı yazın. Yavruları vardı minicik :)
oh ne guzel yazin golgeli golgeli oturursunuz ellerin icin bisey diyemicem benimde oluyordu kahve oluyor sonra kina rengine donuyordu

Slm kızlar, nasılsınız? Biliyorum srtık çok sık gelemiyorum ihmal ettim biraz :KK17: Ama tüm hazırlıkları bitirmeye çalışıyorum. Ayrıca akraba konu komşu da çok gelip gidiyor. Hem beni görmeye hem de annem sebebiyle( yazın ev içini baştan yaptırıp alt kattaki daireye ineceğini anlatmıştım. İşte artık taşındı ve herkes yeni evi görmeye de geliyor) bazen gündüz ayrı gece ayrı misafir geliyor ya da biz gidiyoruz. Tabi bir de hazırlıklar olunca. Ama herşeyi bitirdik nerdeyse. Bundan sonra daha çok vakit bulabilmeyi umuyorum.

Bu arada bizim doğum tarihimiz de belli oldu, tabi ki aksilik ya da beklenmeyen bi durum olmazsa 16 aralıkta Umut Eren artık benimle olacak :KK16:

Rabbim özellikle topikteki kızlar ve tüm isteyenlere bu duyguları yaşatsın inş :KK16:

Arzum canım Rabbim oğluşunu sağ salim kucağına almayı nasip etsin senide bi avazda kurtarsın inşallah dünyanın en güzel duygusu ya bende çok heycanlıyım senin için yakın olsada hastaneye ziyarete gelebilsek keşke

iyi akşamlarrr

böyle bir gelişme olmadan elim kolum bağlı olunca hiç yazasım olmuyor topiğe.o yüzden okusamda yazamıyorum.

arzucum allah bir avazda kurtarsın inş.darısı bebişlerini bekleyen herkese olsun inş.

deniz ocakta mı deneyeceksin sen tekrar?ben de eğer olmazsa yaza düşünüyorum tüp bebek.hayırlısı olsun.

elocan ben de seninle aynı kiloyum cnm.valla bu kadar hormonla kilo falan verme şansım olmuyor.olacaksa böyle olsun napim.ben de isterdim 5-6 kilo verim ama hiç ara vermek istemiyorum artık.eğer tüp bebek yaptırırsam vericem.

güldeniz sen nasılsın?tekrar edecekmisin testi?

elifyesiller sen de pıtpıtları duymuşsun.allahım kucağına almayı nasip eder inş.

bu ay yumurtlama testlerimi kullanayım dedim ama teste bakmıyorum bile:KK1:çizgi koyumu açık mı saldım gitti:KK76:herşeyi rabbime bıraktım artık.ol derse olur

eskilerden deniz,kaptanelif,elocan ve ben kaldık o güzel duyguyu yaşamak için can atan.inşallah fazla bekletmez rabbim bizi.dualarımızı geri çevirmez

Aysuncum Allah razı olsun canım çok şükür duydum kalp atışlarını Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inşallah

Kizlar mutluluktan agladim drun yanindaaa...
Şok oldum :0
gecen ay erkek,
Bu ay Kiz :)))))
Iyi ki daha kiyafet almaya baslamamisizzzzzz ..

canım süpriz yaptı bebişin sana Rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin de nasıl olsa ilk bebeğin kız erkek fark etmez canım

selam kızlarrrr
ben bugun ıkıncı tup bebege başladım:) ılk ıgnemı yaptım... yanı dr yaptı ama olsun .... bundan sonra toplanana kadar gun aşırı kontrol var ıste... haber vereyım dedım.

aysuncum lısteye yazabılırısn ... 2. tup bebek dıye :)

canım çok sevindim ya ayrıca farklı bi yerde denemene daha çok sevindim inşallah bu sefer bebişin tutunacak sana sıkı sıkı hayırlı olsun canım

günaydın cnm

yazın bende ceviz ayıkladım canım ama öyle üç beş ağaç değil 20-30 ağaç vardı..biyerde okumuştum pamuğa sirke dökp ellerini ovalamak iyi geliyomuş ve ceviz ağacının yapraklarıyla elleri ovalamak (ama ben denemedim bunu)

selamünaleykümm kızlarrrr....

ben geldimmm... 2 gündürannemdeydimm..kız kardeşimin istemeolayları vardı gelemedimm...klomene devamm..cumabitecek pazartesi dr gitmeyi düşünüyorumm...

inş bu ay herhangi bir sorunla karşılaşmazsın cnm. :KK16:
evet 2 gündür öğlen 12'de alıyorum hep aynı devam edicem ozaman, bana adetin 5. günü kullanmamı söledi dr.
ozaman başladım. kasıklarımda akşam ağrı hisettim hafif kramp gibi klomenlemi alakalıdır acaba ?

yok cnm biz infertiliteye gidiyoz, memnunmusun ztb hastnesinden ?
ben çok memnunum burdan umarım ilk aşılamada tutarda gözümde kararmaz :18::KK16::KK16:

güzel dileklerin için teşekkür ederimm..inşallah çıkmaz bi sorunn...bendede olmuştu o sancılar kıpır kıpırdı ilacın etkisi galibaa..senin kaçıncı günün canım ne zaman gideceksin dr a ??

benim yumoşlar bira inatcı heralde o yüzden 3. günü verdi bide ikisini birden içirtti..bakalım hayırlısı artıkk..

Merhaba kızlar ben bugun dra gittim 3 gün sınra çatlama iğnesi yapılacak onun kontrolu için ve dra catlama iğnesi sonrası gün aşırı ilişki neden öneriliyor diye sordum oda aynen söyle dedi. Hergün olsa daha güzel olur biz en az gün aşırı diyoruz ben sperm kalitesini düşürüyormuş diyince güldü günde üç kez de yapabilirsiniz dedi be diyorsunuz buna ben çok şaşırdım hep tutuyorduk kendimizi bir gün beklemeliyiz die :KK66:

bende öyle okumuştumm ama benim dr daiğneyi vuruldugum günde dahil.3 .. gün ilişki önerdiii..sen hiç ara verme ..

Slm kızlar, nasılsınız? Biliyorum srtık çok sık gelemiyorum ihmal ettim biraz :KK17: Ama tüm hazırlıkları bitirmeye çalışıyorum. Ayrıca akraba konu komşu da çok gelip gidiyor. Hem beni görmeye hem de annem sebebiyle( yazın ev içini baştan yaptırıp alt kattaki daireye ineceğini anlatmıştım. İşte artık taşındı ve herkes yeni evi görmeye de geliyor) bazen gündüz ayrı gece ayrı misafir geliyor ya da biz gidiyoruz. Tabi bir de hazırlıklar olunca. Ama herşeyi bitirdik nerdeyse. Bundan sonra daha çok vakit bulabilmeyi umuyorum.

Bu arada bizim doğum tarihimiz de belli oldu, tabi ki aksilik ya da beklenmeyen bi durum olmazsa 16 aralıkta Umut Eren artık benimle olacak :KK16:

Rabbim özellikle topikteki kızlar ve tüm isteyenlere bu duyguları yaşatsın inş :KK16:

:nazar::nazar::nazar:maşallahh...rabbim kolaylık versin herşey yolunda gitsin vee kavuş inşallah artık umut ereni nee..

evet cnm haklısın gerçekten takmamak gerekiyor evet başarabilirsem uyguliycam dediğini :18::KK31:

buarada kızlar tanışalım benim adım esra 22 yaşındayım 3 senelik evliyim. :KK42:
sizler ?

memnun oldumm.. :) bende waw..26 yaşındayımm..5yıl olmak üzere evliliğimm..pko hastasıyımm..böle işte bebiş bekliyoruz..bende klomen kullanıyorum..

geriliyorum ya 2 3 gündür çıkan sivilceler ve regl olacakmış hissi beni geriyor.. :KK43:
umitlenmeyecegim, üzülmeyecegim diye kendimi ve esimi kandiriyorum galiba.. off
ama cok duygusalim bu aralar dokunsalar ağlarım :KK43:

ayynen öyle oluyor kendimizikandırıyoruzzzz...amaaa inşallahh bu ayy gelir vee..sen sadece mutluluktan ağlarsınn..inşallahh..
selam kızlarrrr
ben bugun ıkıncı tup bebege başladım:) ılk ıgnemı yaptım... yanı dr yaptı ama olsun .... bundan sonra toplanana kadar gun aşırı kontrol var ıste... haber vereyım dedım.

aysuncum lısteye yazabılırısn ... 2. tup bebek dıye :)

hadi canımm hayırlısı olsunn...rabbim yardımcın olsunn..bu sefer sana gelir inşallah bebeğinnn...

bende bugun kontrele gittim sağ tarafımda yumurtalar büyümüş biraz 14mm olmuş cuma tekrar cağırdı artık kısmet :26::26::26:
süperr 2 güne çatlama kıvamına gelirr..hadi bakalım hayırlısı...

ay flash haberler cok oldu bu ara:-)

kaptan hayirli olsun cnmmmm

canım çok sevindim ya ayrıca farklı bi yerde denemene daha çok sevindim inşallah bu sefer bebişin tutunacak sana sıkı sıkı hayırlı olsun canım

sağolun kızlar hakkımızda hayırlısı olur ınsallah... bende mutluyum cok sukur. bıraz maddı yonden zorlayacak ama ınsallah olumlu sonuc alırız...

waw ve arzu sızın mesajlarıda sectım am aalmamıs :) sızede tesekkur ederım...

merhaba kızlar, bende aranıza yeni katılıyorum bütün hamile kalan arkadaşlar inşallah sağlıcakla bebişlerini kucaklarına alırlar tedavide olanlarında inşaallllahhhh en kısa zamanda güzel haberlerini alırızzz

merhaba kızlar, bende aranıza yeni katılıyorum bütün hamile kalan arkadaşlar inşallah sağlıcakla bebişlerini kucaklarına alırlar tedavide olanlarında inşaallllahhhh en kısa zamanda güzel haberlerini alırızzz

aminnn..inşalla canımmm..bu arada hoşgeldinn..

sağolun kızlar hakkımızda hayırlısı olur ınsallah... bende mutluyum cok sukur. bıraz maddı yonden zorlayacak ama ınsallah olumlu sonuc alırız...

waw ve arzu sızın mesajlarıda sectım am aalmamıs :) sızede tesekkur ederım...
Canım tedavin hayirli ugurlu olsun .bu defa Rabbim yüzünü güldürşn
selamünaleykümm kızlarrrr....

ben geldimmm... 2 gündürannemdeydimm..kız kardeşimin istemeolayları vardı gelemedimm...klomene devamm..cumabitecek pazartesi dr gitmeyi düşünüyorumm...

güzel dileklerin için teşekkür ederimm..inşallah çıkmaz bi sorunn...bendede olmuştu o sancılar kıpır kıpırdı ilacın etkisi galibaa..senin kaçıncı günün canım ne zaman gideceksin dr a ??

benim yumoşlar bira inatcı heralde o yüzden 3. günü verdi bide ikisini birden içirtti..bakalım hayırlısı artıkk..

bende öyle okumuştumm ama benim dr daiğneyi vuruldugum günde dahil.3 .. gün ilişki önerdiii..sen hiç ara verme ..

:nazar::nazar::nazar:maşallahh...rabbim kolaylık versin herşey yolunda gitsin vee kavuş inşallah artık umut ereni nee..

memnun oldumm.. :) bende waw..26 yaşındayımm..5yıl olmak üzere evliliğimm..pko hastasıyımm..böle işte bebiş bekliyoruz..bende klomen kullanıyorum..

ayynen öyle oluyor kendimizikandırıyoruzzzz...amaaa inşallahh bu ayy gelir vee..sen sadece mutluluktan ağlarsınn..inşallahh..

hadi canımm hayırlısı olsunn...rabbim yardımcın olsunn..bu sefer sana gelir inşallah bebeğinnn...

süperr 2 güne çatlama kıvamına gelirr..hadi bakalım hayırlısı...

Canım pazartesi cok mutlu olcgn haberler al insallah

X