klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur

amin canm cümlemiz için herşeyin en güzeli olur inşallah...bugün aşılamayı yaptı doktorum herşey çok güzel yolunda gitti dedi pek ağrı hissetmedimde..bi jel yazdı yarından itibaren kullan dedi hap falan vermedi eşimin spermleri de iyiydi benm yumurtalarda sanırım birden fazla yumurtam çatlamıştı daha şimdiden heyecan yaptım 15 gün nasıl geçicek bilmiyorum Allah hepimizn yardımcısı olsun

Slm kızlar, nasılsınız? Biliyorum srtık çok sık gelemiyorum ihmal ettim biraz :KK17: Ama tüm hazırlıkları bitirmeye çalışıyorum. Ayrıca akraba konu komşu da çok gelip gidiyor. Hem beni görmeye hem de annem sebebiyle( yazın ev içini baştan yaptırıp alt kattaki daireye ineceğini anlatmıştım. İşte artık taşındı ve herkes yeni evi görmeye de geliyor) bazen gündüz ayrı gece ayrı misafir geliyor ya da biz gidiyoruz. Tabi bir de hazırlıklar olunca. Ama herşeyi bitirdik nerdeyse. Bundan sonra daha çok vakit bulabilmeyi umuyorum.

Bu arada bizim doğum tarihimiz de belli oldu, tabi ki aksilik ya da beklenmeyen bi durum olmazsa 16 aralıkta Umut Eren artık benimle olacak :KK16:

Rabbim özellikle topikteki kızlar ve tüm isteyenlere bu duyguları yaşatsın inş :KK16:

amin canm cümlemiz için herşeyin en güzeli olur inşallah...bugün aşılamayı yaptı doktorum herşey çok güzel yolunda gitti dedi pek ağrı hissetmedimde..bi jel yazdı yarından itibaren kullan dedi hap falan vermedi eşimin spermleri de iyiydi benm yumurtalarda sanırım birden fazla yumurtam çatlamıştı daha şimdiden heyecan yaptım 15 gün nasıl geçicek bilmiyorum Allah hepimizn yardımcısı olsun
Hayırlısı olsun cnm, inş bebişin sana tutudur ilk denemende

Slm kızlar, nasılsınız? Biliyorum srtık çok sık gelemiyorum ihmal ettim biraz :KK17: Ama tüm hazırlıkları bitirmeye çalışıyorum. Ayrıca akraba konu komşu da çok gelip gidiyor. Hem beni görmeye hem de annem sebebiyle( yazın ev içini baştan yaptırıp alt kattaki daireye ineceğini anlatmıştım. İşte artık taşındı ve herkes yeni evi görmeye de geliyor) bazen gündüz ayrı gece ayrı misafir geliyor ya da biz gidiyoruz. Tabi bir de hazırlıklar olunca. Ama herşeyi bitirdik nerdeyse. Bundan sonra daha çok vakit bulabilmeyi umuyorum.

Bu arada bizim doğum tarihimiz de belli oldu, tabi ki aksilik ya da beklenmeyen bi durum olmazsa 16 aralıkta Umut Eren artık benimle olacak :KK16:

Rabbim özellikle topikteki kızlar ve tüm isteyenlere bu duyguları yaşatsın inş :KK16:

Arzu kiz vakti zamani gelince Allah bir avazda kurtarsin canim

Ay ne tatlı bekleyiş Rabbim sag salip kucgna almayi nasip etsn arzum

arkadaşlar dr a gittiğimde yanıma bi bayan oturdu..3,5 yaşında kızı , 1 yaşında oğlu veee 4 aylık hamile....ilk kızı tüp bebek 3 sene uğraştık diyo dr sizin tedavisiz olmaz demiş amma ve lakin böyle arka arkaya gelivermiş bebekler..yani sadece RABBİMİN ol deyivermesi...çok çok dua edelim..RABBİM özellikle bu duyguyu yaşamayanlara bir an önce yaşatsın..bize de 2. kez inşallah...duayla...

iyi akşamlarrr

böyle bir gelişme olmadan elim kolum bağlı olunca hiç yazasım olmuyor topiğe.o yüzden okusamda yazamıyorum.

arzucum allah bir avazda kurtarsın inş.darısı bebişlerini bekleyen herkese olsun inş.

deniz ocakta mı deneyeceksin sen tekrar?ben de eğer olmazsa yaza düşünüyorum tüp bebek.hayırlısı olsun.

elocan ben de seninle aynı kiloyum cnm.valla bu kadar hormonla kilo falan verme şansım olmuyor.olacaksa böyle olsun napim.ben de isterdim 5-6 kilo verim ama hiç ara vermek istemiyorum artık.eğer tüp bebek yaptırırsam vericem.

güldeniz sen nasılsın?tekrar edecekmisin testi?

elifyesiller sen de pıtpıtları duymuşsun.allahım kucağına almayı nasip eder inş.

bu ay yumurtlama testlerimi kullanayım dedim ama teste bakmıyorum bile:KK1:çizgi koyumu açık mı saldım gitti:KK76:herşeyi rabbime bıraktım artık.ol derse olur

eskilerden deniz,kaptanelif,elocan ve ben kaldık o güzel duyguyu yaşamak için can atan.inşallah fazla bekletmez rabbim bizi.dualarımızı geri çevirmez

iyi akşamlarrr

böyle bir gelişme olmadan elim kolum bağlı olunca hiç yazasım olmuyor topiğe.o yüzden okusamda yazamıyorum.

arzucum allah bir avazda kurtarsın inş.darısı bebişlerini bekleyen herkese olsun inş.

deniz ocakta mı deneyeceksin sen tekrar?ben de eğer olmazsa yaza düşünüyorum tüp bebek.hayırlısı olsun.

elocan ben de seninle aynı kiloyum cnm.valla bu kadar hormonla kilo falan verme şansım olmuyor.olacaksa böyle olsun napim.ben de isterdim 5-6 kilo verim ama hiç ara vermek istemiyorum artık.eğer tüp bebek yaptırırsam vericem.

elifyesiller sen de pıtpıtları duymuşsun.allahım kucağına almayı nasip eder inş.

bu ay yumurtlama testlerimi kullanayım dedim ama teste bakmıyorum bile:KK1:çizgi koyumu açık mı saldım gitti:KK76:herşeyi rabbime bıraktım artık.ol derse olur

eskilerden deniz,kaptanelif,elocan ve ben kaldık o güzel duyguyu yaşamak için can atan.inşallah fazla bekletmez rabbim bizi.dualarımızı geri çevirmez

Evet cnm cuma günü gel dedi.dilerim aksilik cikmaz her sey yolundadr.sıra sizde Allahın izniyle isteyen herkese nasip etsn

Kizlar mutluluktan agladim drun yanindaaa...
Şok oldum :0
gecen ay erkek,
Bu ay Kiz :)))))
Iyi ki daha kiyafet almaya baslamamisizzzzzz ..

Canim Yaaa...
Sanki biri gelcek de benim yerimw doguracak gibi hissediyorum bennn :KK70:
Dr da Ben sormadan bu konuyu accak gibi degil,
Zaten daha ancak yariladik gebeligi.. :)))
Rabbim yardimcimiz olsunnn...
Epidural mi dusunuosun ?
Normal mi sezeryan mi ?

Evet cnm cuma günü gel dedi.dilerim aksilik cikmaz her sey yolundadr.sıra sizde Allahın izniyle isteyen herkese nasip etsn

Ay demek az kaldi dra gitmene guldeniz:)
Ne guzel..HAYIRLI sonuclarla git gel insallah..

Canim Yaaa...
Sanki biri gelcek de benim yerimw doguracak gibi hissediyorum bennn :KK70:
Dr da Ben sormadan bu konuyu accak gibi degil,
Zaten daha ancak yariladik gebeligi.. :)))
Rabbim yardimcimiz olsunnn...
Epidural mi dusunuosun ?
Normal mi sezeryan mi ?

Ay demek az kaldi dra gitmene guldeniz:)
Ne guzel..HAYIRLI sonuclarla git gel insallah..

Canım az kaldi dua et ne olur rabiacıgım

geriliyorum ya 2 3 gündür çıkan sivilceler ve regl olacakmış hissi beni geriyor.. :KK43:
umitlenmeyecegim, üzülmeyecegim diye kendimi ve esimi kandiriyorum galiba.. off
ama cok duygusalim bu aralar dokunsalar ağlarım :KK43:

Bilmiyorum ki kuzum ya,
Bu kez cok net konustu Dr :)
Bakalim gelecek ay surpriz yapacak mi yine bebis :)))
Sen de Muhammedomerine kavus insallah..
Ah Allah razı olsun amin insallah tatlim sen duani eksik etme ismimle dua et ne olur
geriliyorum ya 2 3 gündür çıkan sivilceler ve regl olacakmış hissi beni geriyor.. :KK43:
umitlenmeyecegim, üzülmeyecegim diye kendimi ve esimi kandiriyorum galiba.. off
ama cok duygusalim bu aralar dokunsalar ağlarım :KK43:

Sivilcye takılma benim halen çikiyr.Rabbim gönlne göre versn

selam kızlarrrr
ben bugun ıkıncı tup bebege başladım:) ılk ıgnemı yaptım... yanı dr yaptı ama olsun .... bundan sonra toplanana kadar gun aşırı kontrol var ıste... haber vereyım dedım.

aysuncum lısteye yazabılırısn ... 2. tup bebek dıye :)

iyi akşamlarrr

Canım benim doktor zayıflamazsam tedaviye başlamıycam dedi
evet biz kaldık ve seda hayırlısıyla bizde inşallah bebeklerimize kavuşuruz
Kizlar mutluluktan agladim drun yanindaaa...
Şok oldum :0
gecen ay erkek,
Bu ay Kiz :)))))
Iyi ki daha kiyafet almaya baslamamisizzzzzz ..
Hayırlı evlat olsun canım..inşallah bidahaki ay yine süpriz yapmaz bebeğin :KK66:
selam kızlarrrr
ben bugun ıkıncı tup bebege başladım:) ılk ıgnemı yaptım... yanı dr yaptı ama olsun .... bundan sonra toplanana kadar gun aşırı kontrol var ıste... haber vereyım dedım.

aysuncum lısteye yazabılırısn ... 2. tup bebek dıye :)
canım tedavini nerde yapıyosun ee eşin gelebilcekmi

X